Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretője akarok lenni! Elérhetem? fórum

A szeretője akarok lenni! Elérhetem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
19. Shanee
2014. szept. 1. 16:01
Andit idézve: Medve anyám :D
18. de Luca (válaszként erre: 16. - 4163ae7481)
2014. szept. 1. 16:01
Pedig a 24 éves férfiak gondolata is zömmel a dugáson jár.
17. vacsa (válaszként erre: 1. - 4163ae7481)
2014. szept. 1. 16:00
Jól értem hogy nem a párja, hanem a szeretője akarsz lenni?
2014. szept. 1. 15:57
24 vagyok ő 31. Szerintem nem hű de nagy korkülömbség. Apakomplexusnak nem nevezném,hamar meghalt édesapám valószinűleg közrejátszhat,de én még nem találkoztam idáig felem egy gondolkodású 24-éves férfival.
2014. szept. 1. 15:55
elérheted...egy nagy sprint...és megvan:)
14. Linnax
2014. szept. 1. 15:54

Hány éves vagy drágám?

(Nem a férfi életkora a lényeg szerintem...)

2014. szept. 1. 15:53

El hát!


Csak aztán,nehogy seggre csüccs legyen a vége!

12. dosza3
2014. szept. 1. 15:53
Egyszer voltam hasonló helyzetben. Tisztázd vele, mit akar, különben összetöri a szíved. Ne legyél a szeretője, azzal csak magadnak okozol fájdalmat. Ha szakít érted, és együtt folytatjátok, úgy oké. Ha nem, akkor messziről kerüld el!
2014. szept. 1. 15:50
Mennyi az az "idősebb"?
10. gkreka (válaszként erre: 9. - 408020f45e)
2014. szept. 1. 15:47
Dehogyis! Csak dughatnékja.
9. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 4163ae7481)
2014. szept. 1. 15:45
Neked apakomplexusod van. Keress magadhoz valót.
2014. szept. 1. 15:44
:))))) ez nem kamu?:)
7. 82d45dcd14 (válaszként erre: 4. - Gkreka)
2014. szept. 1. 15:42
Én leszek az egyik zsűri!!
2014. szept. 1. 15:42

Uramjézus!


Most az engedélyünk kell,hogy megdugasd magad?Hát tedd!

5. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 4163ae7481)
2014. szept. 1. 15:42
minek nyaggatod? valószínűleg nem lát benned semmiféle perspektívát és nem akar hancúrig sem elmenni. ha nagyon rátapadsz és felajánlkozol, lehet, hogy egyszer elkap egy körre, de szeretője bizonyára nem leszel
4. gkreka (válaszként erre: 1. - 4163ae7481)
2014. szept. 1. 15:41

Ha feltöltenél magadról egy képet, akkor jobban meg tudnánk ítélni, hogy tényleg szép vagy csak beképzelt vagy.


Én arra szavazok, hogy egy libát látnánk...

2014. szept. 1. 15:39
Akkor támogatlak: dugjatok nagyokat, többre nem számíthatsz!
2014. szept. 1. 15:38
Ómájgád.....
2014. szept. 1. 15:34
Idősebb férfi,mikor legelőször találkoztunk nem figyeltem fel rá,aztán másnap mikor megláttam jött a BUMM! Azóta teljesen odáig vagyok érte. Ő rendőr a falunkban nem rég került ide.. Először csak flörtölt velem nézegetett,szemeztünk. Soha nem ült a közelembe,mindíg távolodott. Aztán adódott,hogy kicsit ittas állapotban utána mentem mikor indult haza a barátnőjével bálba készült,addig addig beszélgettünk hogy mikor elment kaptam egy szájrapuszit. Nem sokkal rá már magától akarta,de kijelentette csak szájrapuszit ad. Megszereztem a számát,hétvégén mikor tudtam,hogy dolgozik felhívtam és megkérdeztem kijönnek-e ha lesz szabadidejük. Hamar megérkeztek hozzánk,nem voltak sokáig. De aztán a barátnőm kapott egy sms-t a társától,hogy menjünk és találkozzunk velük szolgálat után hajnal kettőig eltudják húzni. Elmentünk,soha nem gondoltam,hogy ő magától csókol meg,de most ő kezdeményezett. Nagyon sok csók történt,és egy kis petting is de mikor szex lett volna belőle megfutamodott. A tettestársának szólitott és mosolygott. Megkérdezte szerintem lehet e csók két ember között érzelem nélkül? Mert szerinte nem. Ezen már azót sokat gondolkoztam szóval lehet elindult benne valami? Én odavagyok érte,soha nem szerettem a velem egykorú fiúkat,férfira vágyom. Ő rá. Ő kell. Ehéttől iskola gyakorlat.. a falutol meszebb megkérdeztem,felhív-e? Azt válaszolta azzal csak rosszabb lenne nem értem miért. Egész nap ő jár a fejembe. Teljesen megbolondított. Én nem hittem,hogy valaha ennyi is lesz köztünk. De mostmár nem akarom feladni. Nem szeretném,azokat a kommenteket akik próbálnak lebeszélni biztos volt már sok nővel így és jelenleg is sok nő tölti be a szereteő státuszt. Kérem csak azok írjanak akik megtudnak érteni,nem hiányzik a ribi legszivesebben kikaparnám a szemed hozzászólás. Én tényleg akarom őt. Érzem,hogy nekem ő a való! Elakarom érni legalább,hogy a szeretője lehessek. Hátha melettem jobb lenne. Kb 6 éve lehetnek kapcsolatban. Nem vagyok beképzelt,de a barátnője nem szép,átlagos. Én tudom,hogy szép vagyok (egészséges az önbizalmam,tisztában vagyok magammal) És tudom,hogy neki is nagyon tetszek,mindennap bókol és gyönyörködik bennem. Nem tudom,hogyan kerüljek még közelebb hozzá. Azt mondta azért tábvolodik tőlem,mert nagy a kisértés és nem tud a közelembe lenni,mert kényszert érez,hogy hozzámérjen inkább nem is próbálkozott,de most elértem magától keresett fel aznap és magától csókolt meg. Mikor rámnézett elolvadtam.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook