Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plázacica akarok lenni fórum

Plázacica akarok lenni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 25. 21:53
akkor neked régen rossz:)
2011. jan. 19. 21:21

Szerintem is fogalmi zavarok vannak....nekem hosszu szöke hajam van és igen szeretek mini szoknyába és szük toppokba bujni.járok fitnessbe de ez NEM egyenlö a plázacicával.Én akkor vásárlok ha szükségem van rá ahogy a nevébe is benne van a plázacicák ürességüket a szükségtelen vásárlással töltik nagyon buták és nem tanulnak.

Rossz sztereotípia hogy amelyik nő jól néz ki az nem lehet okos ,rábélyegzik hogy plázacica és a skatulyábol nem lehet könnyen kijönni...

858. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 50d0def203)
2010. okt. 26. 11:00

Tudod, attól még nem cicababa az a nő, aki mindezt megtudja testesíteni, hanem egyszerűen van stílusa, érzéke és szépen ügyesen ki is tudja magát sminkelni.

A pláza cica olyanok szerintem, akikre nemcsak a fiúk hanem lányok is azt mondják: üres fejű. Nem értem miért akar valaki ilyen lenni? Vagy rossz volt a szóhasználatod?

Remélem azóta már letettél róla, hogy plázacicává akarj változni.

2010. okt. 26. 10:51
..vááá atyagatya...ez a fórum :S komolyan ilyen üres,semmilyen,divatot és egymást majmolo lányocskák akartok lenni? vagy van ilyen? :S nagyon szomorú...
856. @IviBaba@ (válaszként erre: 848. - Nikokaaa)
2010. okt. 26. 10:49
már az vagy...igazi üresfejű...
855. Kotkoda28 (válaszként erre: 848. - Nikokaaa)
2010. okt. 25. 11:10
Kell még hozzá néhány barátnő hasonló beállítottságú és iskola és munkahelyet is ott kell lógni ja igen és kell még néhány pláza cica kedvelő pasi is csak ne egy vén szivart fogj ki mert akkor már másik barbie társadalom része leszel hanem olyan pasit fogj ki aki kiegészítő ként használ téged a ruhatárához. Sok sikert!
854. Kylie022 (válaszként erre: 848. - Nikokaaa)
2010. okt. 17. 18:50
Na ehhez csak gratulálni tudok :DD
2010. júl. 3. 16:22
Én nem vagyok plázacica, pedig imádom a rózsaszínt. Egyszerűen jól áll ez a szín, mert fehér a bőröm és szőke a hajam.
852. cumma1
2010. júl. 2. 21:07
plázacica szerintem jól néz ki, minden szabadidejében a plázák emeleteit rója, ahelyett, hogy csóri elővenne egy könyvet és ne azon járna az esze bakker melyik rózsaszín .....-t vegyem meg
851. 04e95f637a (válaszként erre: 848. - Nikokaaa)
2010. jún. 11. 14:01
na ne baassz :DDDDDDD
2010. jún. 11. 13:55
Milyen egy értelmes topik ez...:S
849. agis
2010. jún. 11. 13:45
Sötétre szolizott bőr, póthaj, centis műköröm, és érhetetlen nyafogással előadott butaság.
2010. jún. 11. 13:06

Sziasztok!

Bár látom nem nagyon megy a fórum azért reménykedve írok hátha segít valaki.

Nagyon szeretnék plázacica lenni.

Tele vagyok már rózsaszín cuki rucikkal,táskákkal,

kiegészítőkkel,szőke a hajam,de úgy érzem még hiányzik valami :(

Kérlek segítsetek mik az alapok hogy lehetnék az amivé mindig is szerettem volna válni.

2010. jan. 28. 11:19

Ez a cikk 1985. október 10-én íródott... Gondolkodjunk el rajta!

Ez az írás akkor keletkezett, miután Molnár Csillát szépségkirálynővé választották.


A folytatást tudjuk...


..."Ha rajtam múlnak, nem engedélyezném a kozmetikai cikkek használatát. A természetes, festék nélküli szépséget sokkal több tartom. Mint ahogy a megbízhatóságot, a jóságot, a figyelmességet, a kedvességet, az önzetlenséget és az őszinte igaz szeretetet/szerelmet is. S azt a lányt, aki ezeknek a tulajdonságoknak a birtokosa, sokkal jobban becsülöm, mint azokat, akik kizárólag szépségükkel akarnak érvényesülni, uram bocsá', abból megélni.


Sszerencsére vannak ilyen lányok, nem egy-kettő, hanem sok. ők a hétköznapok igazi szépségkirálynői. Nem divatbabák, akiknek tündöklése csak a szépségversenyig tart, hanem egész életünk bearanyozói. Olyan uralkodók, akiket mi magunk választottunk. Szeretjük őket, mert mellettünk állnak akkor is, ha bajba kerülünk. Imádjuk őket fiatalon, mert selymes a bőrük, forró a csókjuk, s már előre szeretjük azokat a szarkalábakat, melyek majd évek múlva behálózzák a ma még fényesen csillogó szemük környékét. Mert ők azok, akik gondoskodnak rólunk, megszülik és felnevelik gyermekeinket, s úgy vigyáznak ránk, hogy sokszor észre sem vesszük. őket köszöntöm most is, amikor mindenki az újdonsült szépségkirálynőről beszél. őket köszöntöm, mert ők vannak többen. S ez megnyugtató!"

846. 49ca420470 (válaszként erre: 845. - 60f38ac606)
2009. szept. 16. 21:46
Na de azt nem úgy hívják hogy plázacica hanem díva.
2009. szept. 16. 14:01

Szerintem ez nem kortól függ. Lehetnek szépek, de lehetnek félelmetesek is. Olyanok mint bármelyik divattetoválás. Sok van belőlük, feltűnőek, de egy idő után unalmasak.


Persze, hogy tetszenek a férfiaknak, legyenek is kívánatosak, han már az egész életül abból áll, hogy szépítkőznek.


DE az IGAZI nő teljesen más, férfi és nő szerint is. Egy igazi nőnek agya is van (a cicáknak is, csak a körömreszelés/szoli stb stb miatt nincs szegényeknek idejük használni). Nézzétek a geishákat, vagy a régi, olasz kurtizánokat! Társalkodónők is voltak, nem csak gyönyörűek, azért mentek hozzájuk a pasik, hogy dugás után tanácsot kérjenek tőlük, megbeszélhessék velük pártatlanul azt, amit amúgy nincs kivel, vagy nem lehet. Ők igazi nők voltak, pedig ugyanolyna megvetéssel néztek rájuk mások, mint ma a plázacicákra (félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a mai cicák is K-k). Ma ha megszólal egy ilyen csaj, inkább vesznek neki egy új rucit, ha gyorsan el is hallgasson. :)

2009. szept. 15. 22:51
különben meg nekem tetszenek a plácaciák,mindenki irígykedve fordul meg utánuk.Feltűnőek,szépek,felgmák.Igazi nők.A férfiaknak is tetszenek,amelyik azt mondja hogy nem az hazudik.
2009. szept. 15. 22:48
szerintem minden 18 éves jóalakú lány plázacica.
2009. szept. 15. 20:46
Hááát aki ilyen kérdést tesz fel, az ne aggódjon vagy már az, vagy a lehető legjobb úton halad afelé. :D
2009. szept. 14. 14:14
Igen lehet kivitelezni elég ha megnöveszted a körmödet extra hosszúra meg a hajadat is.Otthon tudsz magadnak csini kis fufrut vágni.Egy kis push up melltartó ha lóg a cickó akkor extra tartós ha nincs cici akkor 1-2 szivacs.A karcsúságot pedig kilehet hozni igencsak 0forintból.Gondolom smink eszközei egy nőnek vannak otthon és ennyi.És a bulit talán meg is tarthatjátok kb.lássuk csak............3év múlva a hajnövesztés végett.
840. psrita
2009. jún. 2. 22:12

Sziasztok!


Nagyon érdekes a fórum. :)

Lenne egy kérdésem. Szervezünk egy bulit, ahol a csajoknak plázacicának kell beöltözni. Viszont nincs pénz műhajra, műkörömre, stb. Lenne esetleg valakinek ötlete, hogy lehetne ezt kivitelezni gyakorlatilag 0 forintból?

Remélem kreatív emberkék is vannak itt...

Köszi :)

839. Kylie022 (válaszként erre: 838. - Gine)
2009. ápr. 17. 12:53
Ez igy igaz :)
838. Gine (válaszként erre: 837. - Kylie022)
2009. ápr. 17. 12:48

Szerintem nem baj,ha vki úgy néz ki:)

Az igényesség nem azt jelenti,hogy affektálni is kell mellé:D

837. Kylie022 (válaszként erre: 836. - Gine)
2009. ápr. 17. 12:43

Igen, sajna sokan ezt nézik ki belőlem . Viszont a viselkedésemet illetően nem tartom magam annak. Inkább vagyok laza és fiús, mint nyafis.

De szerintem az h az ember ad magára, még nem lesz feltétlenül plázacica.

Am. nyugi, nem sértődöm meg, majd minden nap megkapom ezt :-P

836. Gine (válaszként erre: 835. - Kylie022)
2009. ápr. 17. 12:26
Ebben igazat adok Neked,viszont Te plázacirmosnak nézel ki(meg ne sértődj,nem gúnyorosan írom),még Zsuzsi90 nem!
835. Kylie022 (válaszként erre: 834. - 447f833a2f)
2009. ápr. 17. 12:14

Már nem rosszból , de ha valakinek fel van varrva a haja, vagy műkörme, esetleg műszempillája van , sztem még nem feltétlenül plázacica :)

Nekem is van póthajam,műköröm,szemp.,szoli, stb. mégsem tartom magam plázacicának... sztem ez nem külsőségekben nyilvánul meg hanem személyiségben.

834. 447f833a2f (válaszként erre: 833. - F4086168de)
2009. ápr. 17. 11:37

Én nem vagyok az a tipikus cicababa...szerintem.Nekem a plázacica,azt takarja,hogy külsőleg olyan lesz,mint én nyáron,de a belsőm nem ezt a plázacica feeling-et takarja...mert én belűről nem vagyok az a nagyon "finom nő",mert ha engem felidegesítenek,akkor nem tudom magam visszafogni...de minden más szempontból szerintem olyan plázacicás vagyok....

De nyárra eléggé megváltozok a külsőmet illetően és akkor még jobban az leszek..bár most a külsőm nem minden esetben a plázacicát takarja...nyáron felvarratom a hajam,megcsináltatom a körmeimet,szőke leszek....kb ennyi

833. f4086168de (válaszként erre: 832. - 447f833a2f)
2009. ápr. 16. 21:53
Te minek tartod magad? :)
2009. ápr. 2. 19:43
hmmmmmmmmmm?
2009. ápr. 1. 20:52
Ki az,aki közületek plázacicának tartja magát?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook