Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szerető hat csillaga fórum

A szerető hat csillaga (beszélgetős fórum)


2010. jún. 4. 13:59
Hát olyan nincs, hogy mindenből a legjobb... Nekem most hat csillagos barátom van, egész jól egyezünk a szexen kívül is, bár a kapcsolat igen fiatal, 4 hónapos... Jó lenne, hogy ha főnyeremény lenne ez a srác.
2010. jún. 4. 13:57
Az én férjem nálam 4es!!!És ennek örülök!Nekem úgy szuper vele,ahogy van!!!Ennél rosszabb ne legyen senkinek! :-)
2010. jún. 4. 13:56
Én is elolvaatam a cikket! Szerintem nem mindegy a felsoroltak közzül, melyeket tudjuk kiemelni, de egy 4 csillagos pasi jöhetne!:)
2010. jún. 4. 13:52

Elolvastam a cikket ... Volt nekem 6 csillagos pasim is, de a lelki kapcsolatunk egy nagy nulla volt, így semmit sem ért hosszútávon.


Szerinetm egy 3-4 csillagos pasival, aki lelki szintem is a társad sokkal többre megy minden nő!

2010. jún. 4. 13:48

Épp most akadtam egy cikkre, amelyet Soma publikált az egyik női oldalon.


A téma tulajdonképpen, hogy a szeretőket 6 csillaggal lehet illetni a különböző fizikai, szexuális teljesítményéért.


A cikk elég rövid, lényegre törő. Nektek hány csillagos szeretővel volt már dolgotok? Tényleg igaz lehet, hogy egy négy csillagos fiút meg kell becsülni és hogy a 3 csillagossal még talán működhet hosszú távon...? Mi a véleményetek magáról a cikkről?


(a cikket belinkelném, de nem tudom, hogy nem sértem-e meg a szabályzatot, Google: "Soma Mamagésa: A szerető hat csillaga")

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook