Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szerelem, ami mindig az enyém marad... fórum

A szerelem, ami mindig az enyém marad... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szerelem, ami mindig az enyém marad...

1 2
2010. nov. 27. 21:57
szeepyke nagyon köszönöm egyébként túlléptem ezen a dolgon a fiú a barátom maradt és azóta is jóban vagyunk de semmi több beláttam hogy semmi értelme ennek amire akkor gondoltam... nagyon köszönöm a tanácsodat sokat jelent nekem hogy egy hozzám hasonló ember tanácsait megfogadjam :D tanulok mások hibáibol :D viszont lehet hogy egy hasonló fellángolásom folyik most is de ez egy másik történet és nagyon hosszú perszue ha érdekel akkor nagyon szivesen leírom de csak ha érdekel :Dés tényleg köszönöm :D
2010. okt. 20. 21:53

kedves Bea1996!

Kos vagyok.. és álmodozó akárcsak Te! Ha visszamehetnék az időben és a mai fejemmel adhatnám magamnak a tanácsokat, akkor egy sokkal szebb múltam lehetne.. Remélem elgondolkozol amit most írni fogok.. Nekem nagyon sok ilyen "plátói szerelmem" volt. Akikkel megismerkedtem (kb ennyi idősen) és ha csak egy mosolyt is felém ejtett azt hittem tetszem neki.. De így visszagondolva ezekre az álmodozásokra csak egy nagy beégetés volt az egész! El fog telni még egy pár év mire megtalálod azt a fiút akire tényleg azt mondhatod, hogy fúúú igen ő az akit kerestem, ő az aki eltudja viselni az én makacsságom, az iszonyú borzasztó természetem, és aki szeret, és akit én is szeretek!! De hidd el nekem nem ez a fiú lesz! Nem mondom, hogy nem a következő.. mert végülis miért ne! De aki tényleg meg tud téged fogni és el tud varázsolni egyből nyitni fog feléd! Hidd el.. Ja és még valami.. pipogya, nyámnyila pasik, akik bár "cukik" nem hozzád valók.. Ha csak magamból indulok ki engem mindig a határozott pasik fogtak meg!..

2010. szept. 11. 15:01
Köszi :D Majd meglátjuk mi lesz... :P
2010. szept. 10. 19:06

hmm.ha vársz míg a csaj kiszeret a másikból , mert rájön hogy kit hagyott ott akkor visszamegy hozzád , de ha nem szeret ki a másik srácból hanem vele marad akkor buktad a helyzetet .

Ha úgy döntesz , hogy kell neked és futsz utána lehet hogy azért sem megy vissza hozzád sőt megutál és kiszeret belőled VÉGLEG !!,de lehet hogy leesik neki hogyha már ennyire harcolsz érte akkor bocsánatot kér és visszamegy hozzád ,

viszont ha úgy döntesz,hogy hagyod hátha rájön hogy szeret akkor vagy otthagyja a másik srácot vagy nem ... gondold át.


Van még egy lehetőség ahogy ezt már mondta nekem "valaki ":Nagy a tender és sok a hal .

Vagyis : Rengeteg csaj van a világod ha tényleg szereted akkor harcolsz érte és igenis visszaszerzed de ha úgy érzed hogy sok ez neked és legyenek az ő döntése szerint a dolgok akkor fogj ki egy másik halat . Lehet , hogy jobban fogod szeretni mint most ezt a lányt

SOK SZERENCSÉT MINDENKÉPPEN DRUKKOLOK NEKED ;)

2010. szept. 10. 15:56
Én szakítottam vele... Azért mert titkolózott, nem mondott el mindent, mert ha elmondja akkor ok, megbocsátok, utolsó alkalommal. Én megpróbálom úgy csinálni a dolgokat, hogy ne vegye azt észre hogy futok utánna, vagyis: várok, egy darabig, aztán leülök beszélgetni vele, majd aztán eldönti hogy mit is szeretne, mert én érzem, hogy még mindig szeret engem. De a másik palit is szerintem, ezért kissé gázos a helyzetünk :S
30. Barbie_87 (válaszként erre: 27. - Kölyök23)
2010. szept. 10. 09:30

Szia!


Nos, igen, mindenkiben él a kivácsiság, de azért nem fura, hogy ezért képes volt szakítani veled. Emellett meg is csalt!!!! Ezt sem lehet olyan könnyen venni, legalábbis szerintem. Én ezek után nem futnák utána, legyen meg mindenkiben a büszkeség. A nők meg amúgy sem szeretik azt a pasit aki állandóan fut uttánuk, de ha közömbös leszel, na igen, avval beteszed az ajtót neki ;)

2010. szept. 9. 20:06
Na igen, de szerinted most kellene lépnem, vagy várjak még vele egy kicsit? én olyanra gondoltam hogy várok olyan 2-3 hetet.
2010. szept. 9. 19:42
szerintem ha tényleg csak arról van szó, hogy abban a korban van amikor mindent kiakar próbálni és tényleg szeret könnyű dolgod lesz
2010. szept. 9. 15:00

Üdvözletem!


Nemrég szakítottam a barátnőmmel, mert azt mondta hogy már nem olyan mint rég (mondtam neki hogy ezen lehet változtatni), és összejött egy másik sráccal. . . Amikor beszéltünk, akkor olyat mondott hogy kíváncsi milyen lehet a szex mással (azt mondta hogy ezzel soha nem volt gond). Én voltam az aki elvette a szüzességét, és úgyhiszem most van abba a korba, amikor mindent ki akar próbálni. Most azzal a sráccal van, akivel megcsalt az utolsó napokba míg együtt voltunk. Valamivel több mint 2. 5 évig voltunk együtt. . . Nagyon szeretem, és igen, hatalmasat csalódtam, de ennek ellenére visszaakarom őt hódítani, de csak kb 1 hónap múlva, amikor már úgyérzem hogy megtörtént az a dolog a másik sráccal, mert én még1x nem akarok ilyet hallani tőle :(

Szerintetek jó ötlet? Ti mit tennétek a helyemben?

üdv

2010. szept. 8. 15:50
mindenképpen de nem mostanában lesz még az
25. Barbie_87 (válaszként erre: 24. - Bea1996)
2010. szept. 8. 14:04

Nagyon szívesen :). Hát igen, ebben a korban szeretnek szórakozni a fiúk, persze később is, csak akkor már ügyesebben titkolják, barátnő, feleség elől...

Mindenestre sok szerencsét neked és várlak vissza a fejleményekkel ;)

2010. szept. 7. 18:50
Köszönöm a biztatást mellesleg a srácról megtudtam egyet, s mást a nővérétől hogy szeret minden héten másik lányt hazavinni bemutatni ami zavart egy ideig de úgy vagyok vele , hogy nem olyan hülye hogy ezt csinálja velem is. Vagy nem is kezd ki szerzett rokonnal vagy akkor már csak nem szórakozna legalábbis úgy ismertem meg De ahogy mondtad pont ezt fogom csinálni :)
2010. szept. 7. 09:50

Szia Bea!


Biztos tetszel neki, de kérdés, hogy mi a szándéka.. a pasik ebben a korban csak úgy sodródnak, addig amég fel nem tünik egy lány, aki más értelmet nem ad az életüknek és azon nem kapják magukat, hogy ez a lány hiányzik és nem más.

Tölts vele sok időt, barátkozz vele, ismerd meg, mi tetszik neki, mi nem és ha találtok nem is kell tenned már semmit, mert Ő fog :)

2010. szept. 6. 18:31
Mint ezelőtt is írtan szinte minden nap találkozunk suliban, de mivel a bátyám hozzájuk költözött szoktam oda is menti havonta 1x 2x A kérdések nem voltak extrák inkább amit csinált megkérdezte , hogy csikis vagyok-e odahúzott maga mellé és elkezdett csikolni és szerettem volna hagyni de a kicsikre vigyáztunk és bármikor ránk nyithatott volna valaki és az mégis csak zavarba hozott volna. aztán elkezdte mondani, hogy máskor is sminkelhetném magam és hordhatnék szoknyát, mert jól áll . Félreérthető volt ,de ha józan és látogatóba megyek akkor is ölelget
21. Barbie_87 (válaszként erre: 20. - Bea1996)
2010. szept. 6. 06:51

Kedves Bea!

Fura a helyzeted, már azért is, mert a pasi valamilyen szinten a családba van. Miről szoktatok beszélgetni, miket kérdezett tőled? Ne félj, nem fogsz beleőrülni :), tetszik egy fiú és ez teljesen normális :), nincs evvel semmi baj. Milyen gyakran szoktatok találkozni?

2010. szept. 5. 15:25

Bocsi lehet hogy nem ideillő a téma de kétségbe vagyok esve kérlek segítsetek

Van egy Srác "az életemben" aki a Bátyám menyasszonyának az öccse 16 éves én 14 vagyok. Ne volt még pasim kos vagyok és azt olvastam hogy a kosok nagyon ragaszkodnak a szerelmeikhez Szóval a sráccal már kb. 8 éve vagyunk barátok és idén egy gimibe kerültünk néha találkozok vele a folyosón és mindig lányok kíséretében(gondolom az osztálytársai) majd megesz az irígység ugyanis szinte csak rá tudok gondolni A bátyámék eljegyzésén egész "közel" kerültünk egymáshoz kicsit becsípett és nagyon aranyos voltszóval akarva akaratlanul magától közeledett felém amikor a két unokaöccsére vigyáztunk egy külön szobában akkor lefeküdt és mondta hogy üljek le mellé az ágyra aztán elkezdett kérdezgetni mindenféléről Aztán a folyosóra kiültünk egymás mellé és a fejemet a vállára hajtotta aztán ráhajtotta az ő fejét az én fejemre ez olyan különös pillanat volt nekem mikor felemelte a fejét akkor én is és teljesen érthetően szemezett velem de zavarba jöttem és hirtelen nem értettem mit akar és megkérdeztem hogy mi van miért nézel és akkor elment kicsit megsértődve. Visszagondolva borzasztó érzés hogy nem fogtam meg a kezét ahogy elment előttem és húztam vissza magam mellé és nem mondtam hogy bocs . Lehet hogy túl sokat képzelek bele a dologba de az eljegyzés óta mintha Teljesen belé szerettem volna ha rágondolok le sem lehet törölni az arcomról a mosolyt és a folyosókon ő is köszön és mosolyog . Nem tudom most mi van teljesen összezavart de mégiscsak szerelemmel gondolok rá így nem tudom mit tegyek kérlek tanácsoljatok valamit mert már ez az egy hónap is borzasztó volt úgy találkozni vele nap mint nap plussz még nálluk is hogy nem tudtam hányadán állunk. . Kérlek segítsetek nekem mert meg fogok őrülni az érzéseimtől . köszönöm Bea

2010. szept. 4. 14:44
Nekem nem kellett küzdenem érte.Egyszer csak itt állt elöttem,és többé nem mozdult el mellőlem.Már három éve tart,és ugyanúgy szerelemes vagyok,mint a legelején.
18. Barbie_87 (válaszként erre: 17. - Demeeri)
2010. szept. 2. 08:08
Igen, az igaz szerelemet nem kapjuk csak úgy ölbe, meg kell küzdenünk érte...csak nem mindenkinek van erre ereje, vagy egyszerüen van aki belefáradt már...
2010. szept. 1. 17:23

Szerintem pedig ez az igazi nagy,tiszta szerelem példája,mikor két ember egymásnak született,találkoztak,de valami miatt nem lehettek egymáséi.

Ha akkor én elutasítom a nálam nyolc évvel fiatalabb fiút,azóta sem lennék boldog.Életem legjobb döntése volt.

2010. aug. 29. 13:08

sziasztok!


Egyet értek gyöngyivel részben de vannak sajnos olyanok amikor hiába szereik egymást tiszta szívből akkor sem lehetnek együtt itt van rá az én példám.Mai napig gondolok az első szerelmemre még igy 6 év elteltével is és ez mindig is így marad ezt a jelenlegi párom is tudja. Két cikkem van itt a hoxán az egyik az első nagy szerelmemről szól !!

2010. aug. 28. 07:14
Nekem az a véleményem, hogy te nem is szeretted ezt a fiút, de a jelenlegi párodat sem.Az kevés hogy ez a fiú szeretett téged,ha szerelmes lettél volna igazán,nem tudtad volna mérlegelni,hogy nem vagytok egymáshoz valók.
14. 656f03db60 (válaszként erre: 12. - Barbie_87)
2010. aug. 27. 20:31
Nekem ilyen "baráti" kapcsolat volt. De szerintem részéről kezdett több lenni. Én leakartam pattintani, annál jobban ragaszkodott hozzám, ellenőrizgetett az interneten, hú ne tudjátok meg mik mentek.. Remélem itt azért nem talál meg. Nagyon sokat martuk egymást, hol jóban voltunk, hol nem. De nem szerelem, legalábbis részemről, mert nem tetszik az illető. Meg a személyisége sem jön be annyira, hogy járnék vele. Sajnos vannak ilyenek is.
2010. aug. 27. 19:24
Ez tényleg ilyen se veled se nélküled kapcsolat és igaz, tényleg nem fogjátok elfelejteni egymást soha.
12. Barbie_87 (válaszként erre: 11. - 656f03db60)
2010. aug. 27. 16:31
Igen, tudom, hogy nem úgy kellett volna viselkednem, mondannám, hogy megbántam, de nem. Ilyen voltam, ebből tanultam és mostmár tudom, hogy mi a helyén való. Viszont igen, erre ment rá a kapcsolat...
2010. aug. 27. 14:18
Csoda, hogy egyáltalán annyi átverés után még futott utánad. Egy dolog lazán venni egy kapcsolatot, és más dolog rendszeresen kiszúrni a másikkal.
10. Barbie_87 (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2010. aug. 27. 14:05
Fiatalon sok meggondolatlanságot követ el az ember, akkor fel sem fogja azt, hogy evvel egy másik embernek fájdalmat okozhat. Ilyen értelemben mondhatom, hogy "fiatal" koromban meggondolatlan voltam. Nem csaltam meg soha Őt, de játszottam az érzelmeivel, erre ment rá a kapcsolatunk. Egyszerűen rá unt arra, hogy egyet mondok és mást teszek. Azután nem volt már visszaút. Akkor és ott ébredtem rá, hogy mit tettem. Akkor láttam azt, hogy hiába szeret valaki valakit nagyon nem fog mindent megbocsájtani neki. Késő volt már. 1 év csend után 2 hete ismét felhivott telefonon...soha nem fogjok tudni kitörölni az emlékeinkei és egymást a szivünkből...
9. Barbie_87 (válaszként erre: 3. - Starmama)
2010. aug. 27. 13:59
:))) Hát én is :D. Persze, hogy megirom, remelem lesz még hoxa :)
8. Barbie_87 (válaszként erre: 2. - 37403e3af4)
2010. aug. 27. 13:58
Szia! Nagyon különböző természetünk van és sajnos a multban elkövetett hibáink miatt soha nem biznank már meg egymásban...mindig elöttünk lenne, hogy mi volt akkor...
2010. aug. 27. 13:02

"a mi barátságunk elképzelhetetlen volt, mert szerettük egymást, nagyon."

Ilyenkor bezzeg van konszenzus. Amikor csak az egyik szeret, akkor ő a buta értetlen teremtmény.

2010. aug. 27. 12:38

Barbi!

Miért írtál ismét a fiúról,nem értelek meg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook