Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szegedi Női klinikán jár valaki Márton Virág doktornőhöz? Milyen orvos? Mikor rendel? fórum

A szegedi Női klinikán jár valaki Márton Virág doktornőhöz? Milyen orvos? Mikor rendel? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. febr. 7. 23:29

Sziasztok!

Én is dr Márton Virágnál szültem! Nekem csak pozítív élményem van vele kapcsolatban! Nagyon kedves, lelkiismeretes. Ilyen orvos kéne minden kórházba! Negatív élményem csak az asszisztens nőjével volt, mert ő nem volt mindíg olyan kedves és sokszor olyan időpontot adott, amikor a doktornő eleve nem volt. Nekem soha nem mondta, hogy mi mennyibe kerül a szüléssel kapcsolatban...úgyhogy én bátran merem ajánlani

2010. márc. 24. 18:05

Sziasztok!

Aki a doktornőnél szült, meg tudná mondani, mennyit kell fizetni nála egy szülésért?

27. flover41 (válaszként erre: 25. - Cb82b220ce)
2010. márc. 19. 19:58

Szia!


Én Dr Mécs László ortopéd sebészt bátran merem ajánlani,személyes tapasztalatok alapján.Hétfőn délutánonként rendel a klinikán.

2010. márc. 3. 20:13
Sziasztok!Én 2009.dec.22-én szültem Virágnál, ráadásul a sógornőm és a barátnőm is nála szült és mindannyian elégedettek vagyunk vele. Az egyetlen nehézség csupán, hogy valóban nehéz elérni, de amióta van asszisztense azóta egyszerűbb időpontot egyeztetni. Amúgy nagyon rendes, lelkiismeretes. Még szabadságon, illetve dec.25-én is bejött megnézni és ő engedett haza. A baba is "általa" jött össze, hiszen ő csinálta az inszeminációt.
2010. márc. 2. 09:19
Sziasztok!Keresnék szegeden egy nagyon jó szakorvost aki sebész vagy ortopéd szakorvos. Lényeg hogy egy ismerősnek térdszalag szakadása van és neki keresnék. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 21. 18:59

Sziasztok!


Én már 2 éve hozzá járok,trombózissal kezelnek és ez miatt nem szedhettem fogamzásgátlót, de Ő segített nekem és a Páromnak találni megfelelő védekezést.Nagyon rendes orvos,igaz kicsit nehéz hozzá bejutni,de mindig törődik velem.Nem dob ki a vizsgálat után,én csak ajánlani tudom.

23. Törökné Kati (válaszként erre: 19. - Schmetterling7)
2009. nov. 25. 11:06
Helló!A doktornőnek még nincs magánrendelője.Szerintem az volna a legokosabb ha délelőtt keresnéd,mert általában 8-órakkor a könyvtárban szokott lenni.Egyébkén van aszisztense akinél lehet időpontot kérni.De azt a telefonszámot a doktornő szokta megadni a páciensnek.Szóval először személyesen kellene találkoznod vele.:)
22. Gelka
2009. nov. 23. 19:15

Kedves Mindenki!

Virág tényleg nagyon jó doki, de tényleg elég nehéz hozzá bejutni. Ezért csupán jó tanácsként ha valakinek sürgősen szüksége lenne szintén jó nőgyógyászra, a MÁV kórházban érdeklődjön dr. Nyirati Ildikó iránt. Szintén nem a pénzre hajt. Azt a kis ajándékot is alig akarta elfogadni, amit vittünk neki. Engem a terhességem 30. hetéig ő kezelt,de mivel már szülést nem vezet, javasolta Virágot.

21. picilány03 (válaszként erre: 20. - Schmetterling7)
2009. nov. 21. 10:48

Szia!

Bocsi, hogy "beleszólok" :) én pl csak úgy betoppantam az ambulanciára, és odamentem az ablakhoz, ahol le kell jelentkezni, megkérdeztem hol találom a doktornőt, akkor épp szerencsém volt, mert egy megbeszélésről jött ki a doktornő a könyvtárból. Szóval, szerintem menj be oda az ambulanciára, és tudnak neked majd felvilágosítást adni, hogy mi módon tudod elérni a doktornőt.

20. schmetterling7 (válaszként erre: 8. - Melcs29)
2009. nov. 20. 23:39
szia tudnál-e segíteni hogy Márton Virág doktornőt mikor lehet elérni a női klinikán, ambulancián kell keresni, vállnaha mondanám neki, hogy szeretném ha ő lenne az orvosom, még nincs gyerekem, de más problémám van, és elegem van hogy ide oda dobálnak az ambuláns rendeléseken, köszönöm.
19. schmetterling7 (válaszként erre: 8. - Melcs29)
2009. nov. 20. 00:04
szia szeretném megkérdezni, hogy dr. Márton Virágnak van-e magánrendelője? és hogy lehet őt elérni, nekem még nincs fogadott orvosom, de lassan én is szeretnék gyereket. válaszodat köszönöm.
18. Törökné Kati (válaszként erre: 17. - Picilány03)
2009. nov. 15. 10:28
Nálam is annó a rákszűréssel kezdte.Én mondtam,hogy nagyon rendes orvos.Én a jövő honapban megyek hozzá.Aktuális lessz már a rákszűrés,amit nekem félévente meg kell csinálni:( .De eddig tünet mentes vagyok :).Még ez így lessz 3évig.Engem általában utoljára szokott behívni,de ez nem baj.Mert ilyenkor szoktunk egy kicsit beszélgetni:)
17. picilány03 (válaszként erre: 16. - Törökné Kati)
2009. nov. 13. 21:48
Szió! Jajjj, nagyon normális volt, elmondtam neki a panaszaimat, és tök természetes volt neki, hogy igen, ezt megvizsgáljuk és a végére járunk. Lényegében csinált rákszűrést, meg vizsgálat közben mondta, hogy lát egy pici méhszájebet, de hogy szerinte az nem vérzékeny. Meg mondta, hogy mindenféleképp meg akarja várni a rákszűrés eredményét, és csak azután foglalkozni a "sebbel", meg hát kideríteni, hogy akkor mégis mi okozza nálam a kontakt vérzést. Majd 2 hét múlva megyek vissza hozzá. Szóval végre egy pozitív élmény :)
16. Törökné Kati (válaszként erre: 15. - Picilány03)
2009. nov. 13. 13:03
Hahó!Hogy sikerült a találkozás a doktornővel?Nekem annó a barátnőm találta a Virágot.Mert már belefáradtam,hogy az előtte lévő orvosom csak a pénzt várta el de nem tett értem semmit.A Virág meg emberként kezelt.Ami egyből szinpatikussá vált számomra.Hosszú volna leírni,hogy milyen kálvárián estem át.De a Virágra számíthattam orvosként és emberként is.
15. picilány03 (válaszként erre: 14. - Törökné Kati)
2009. nov. 9. 14:42

:)

3 évvel ezelőtt műtötte a Virág anyukámat, nőgyógyászati problémával, ami kicsit komplikáltabb lett (nem írom le, hosszú)....és mikor tesómmal este bementünk a klinikára, akkor ő közölte a helyzetet, én persze azonnal sírva fakadtam és akkor nagyon aranyosan elmagyarázta, hogy nem kell megijednem. Szóval már ez is egy pozitív élmény volt vele.

14. Törökné Kati (válaszként erre: 13. - Picilány03)
2009. nov. 8. 11:57
Igazán nincs mit!Az tuti,hogy nem fogsz benne csalódni.Én nagyon régóta hozzá járok.Csak be kell tartani amit mond.Ha kérdésed van hozzá ő mindent elmond és elmagyaráz.Nekem nagyon sokat segített.A műtétemet is a Virág csinálta és a kisfiam is nála született.Remélem a következő bébi is majd nála fog születni.Kevés ilyen orvos van mint ő.Sajnos!
13. picilány03 (válaszként erre: 12. - Törökné Kati)
2009. nov. 5. 19:02
Szia! Köszi. Kedd reggel bementem, és kis várakozás után épp elkaptam, ahogy jött ki a könyvtárból és ott gyors megbeszéltük, mikor tud fogadni. Majd jövőhét kedden megyek hozzá, remélem nem kell ismét csalódnom :)
12. Törökné Kati (válaszként erre: 11. - Picilány03)
2009. nov. 5. 13:49
Hello!Virágot a klinikán elég nehéz elérni.Kitartónak kell lenni.De mindenképpen próbáld meg!Megéri nagyon rendes és lelkiismeretes orvos.Én nagyon sokat köszönhetek neki.
2009. nov. 2. 17:47

Sziasztok!

Én most eléggé el vagyok keseredve. Gyanítom, hogy méhszájsebem van, amit meg kellene vizsgálni, de nem tudom már hova menjek orvoshoz. Megfogadtam, hogy a női klinikára többet nem, mert ott úgy bánnak velem, mint egy zsák krumplival. Augusztusban voltam egy magánorvosnál, ahol vizsgálat nem történt, csak konzultáció, mindezt 8000 Ft-ért, az állam majd leesett. A legrosszabb benne, hogy a beszélgetés során szó esett a kontakt vérzésről, és én mondtam, hogy töbször tapasztaltam, de az orvos fejében meg se fordult, hogy jó akkor nézzük meg mi a helyzet, annyit mondott majd jelenkezzek be novemberre rákszűrésre. Most sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudok több tízezret kifizetni magánrendelésre (ha csak egy konzultáció 8000 volt... mennyi lenne a rákszűrés, bele se merek gondolni)

Tehát a kérdésem, hogy ha klinikára megyek és a Márton Virágot keresem akkor szerintetek fogadna?

2009. okt. 30. 10:07
Sziasztok!Én is a Virágnál szültem és 12-re voltam kiirva de 9-én véreztem eés ő volt az ügyeletes.Megvizsgált azt mondta menjek haza,de aztán meggondolta magát.Nem bántam meg mert ő végig mellettem volt fogta a kezem meg törölte a homlokomat ja és még poénkodtunk is közben.Végül 8órás vajúdás után megszületett a kisfiam Horváth Ádám Milán.Nem volt a fogadott orvosom,de lelkiismeretesen foglalkozott velem.Pénzről nem esett szó de vettünk neki egy nagy ajándékcsomagot és amikor odaadtuk alig akarta elfogadni.Utána adott egy névjegykártyát ha bármi van nyugodtan hivjam fel.Azóta is hozzá járok és csak jót tudok róla mondani.Több ilyen orvosra lenne szükség csak sajnos sok a pénzre hajt és ez elég szomorú.ketrin
2009. ápr. 26. 14:24
Sziasztok!Én is a Virágnál szültem 2008.márc 18.-án.Én már jó pár éve hozzá járok.Én is csak jót tudok róla mondani.2007 májusában a méhnyakrák műtétemet is ő csinálta,minden rendben ment mindíg bejött hozzám.Nagyon lelkiismeretes orvos.És ahogy letelt a 6 hét türelmi idő terhes lettem.Pedig már a meddőségi programba is felvett a Virág.Igaz hogy koraszülés volt de minden a legnagyobb rendben ment.Virág pont szabadságon volt de ahogy szóltak neki már be is jött.Az első kisbabám császárral született még a 2-es kórházban,de sajnos 8 napos korában meghalt.Tibcsi kisfiamra nagyon sokat vártunk de megérte.Ő meg símán született a Virág segítségével.
2009. ápr. 13. 17:38

Sziasztok!

Én is Virágnál szültem. Csak JÓT tudok róla mondani. A szülésznőm Makoviczka Barbara volt és Ő is nagyon JÓ!!!! Így teljes biztonságban éreztem magam. Lelkiismeretesek,emberségesek, mindent megtettek! Soha nem éreztem rajtuk azt a távolságtartást, hogy én csak egy vagyok a sok közül.... mindig olyan közvetlenek és a szülésem is jó hangulatban zajlott.Emlékszem a Virág még a homlokomat is megsimogatta vajúdás közben.

Szóval én csak JÓT tudok mondani.

Mindenkinek ilyen szülést kívánok.

Ja! És pénzről soha nem esett szó! A végén adtunk amennyit gondoltunk(tudtunk).Ha bárkinek kérdése van szívesen válaszolok.

Üdv

7. Gyerc (válaszként erre: 6. - Gelka)
2009. ápr. 1. 16:35
Koszonom a valaszod! En is szeretnek ha lehet termeszetesen szulni (elozoleg csaszarral szultem), ezert is keresek olyan orvost aki partner ebben. Lenne meg 1par kerdesem, irhatnek privit neked?
2009. ápr. 1. 14:59

Március 10-én szültem Virágnál.

A 31. hét körül kerültem hozzá, még január közepén. A férjem is vittem magammal, sőt az UH vizsgálatokra is beengedte.( a klinikán a dokik többsége ezt nem teszi).Végig nagyon figyelmes volt velem is és a többi paciensével is, akikkel láttam. Bár néha tényleg úgy kellett "levadászni", annyit és olyan tempóban szaladgál. (Sztem a napi 80km tuti megvan, attól olyan fitt... :D) Én kértem, hogy ha lehet, természetesen szeretném megszülni a fiamat, Ő ezért mindent meg is tett, de már az elején megmondta, kicsi rá az esély. Csaszi lett, de végig bíztatott, tartotta bennem, meg a páromban a lelket. Amikor éjszaka elment a víz, és a párom felhívta itthonról, akkor is kedves volt, nem lekezelő. SŐT a humora is jó!

Amíg a kórházban voltunk, végig odafigyelt rám. De egy gondom mégis van vele: néha olyan halkan beszél, hogy igencsak koncentrálni kell, hogy halljam, pedig nem vagyok süket! :DD Na jó, ez csak vicc, de igaz.

Azóta is bármikor hívhatom! Segítőkész, aranyos, humora is okés. A bejelentkezés hozzá:hívd fel a női klinikát, kérd Őt és beszélj vele. Egy héten belül biztosan fogad majd. Sok sikert a bébihez!

5. Gyerc (válaszként erre: 4. - Latina)
2009. ápr. 1. 14:03
Szia! Meg tudnad mondni, hogy mukodik az ha nincs valakinek maganrendelese (vagy lett kozben esetleg neki?), de megis nala szeretnel szulni? Sok jot olvastam Marton Viragrol es gondolkozom en is, hogy nala szuljek... Kell beutalo hozza, vagy hogy kell elindulni? Koszi elore is valaszt!
4. latina (válaszként erre: 3. - 282baceb1f)
2009. febr. 4. 13:13

Hello!Menj bátran ehhez a doktornénihez!

Én a Virágnál fogok szülni.Egy nagyon népszerű és nagyon elfoglalt másik orvostól mentem át hozzá, mert egyszer a klinikán a keze közé kerültem és nagyon szimpi volt.Nem is csalódtam benne, 2 év várakozás, és hiábavaló meddőségi kezelések után, ő egész egyszerűen a lelkemet gyógyította meg először, és a baba sem váratott sokáig magára, még abban a ciklusban megfogantam!Csakis csupa szépet és jót tudok róla mondani. Ő egy fiatal és lelkes doktornő, nem fásult és unott mint a hivatásában sokan. Közvetlen, emberséges, mindig kedves, mosolygós, megfontolt, a kollégái is mind szeretik és tisztelik. A betegeit számon tartja, a telefonszámaikkal és az összes bajaikkal együtt. Bármikor felhívhatom mindig készséggel áll a rendelkezésemre, bármilyen kérdésem van. A női klinika ambulanciáján hétfőtől péntekig szinte mindig megtalálható 9 és kettő között, magánrendelése még nincs, de már elég nagy a pacientúra, így rengeteget dolgozik bent, egy héten 7ből 6 napot gyakorlatilag.Nem is tudom, hogy bírja, én imádom!

3. 282baceb1f (válaszként erre: 2. - Bogyeszkusz)
2009. jan. 12. 12:28
Szia!Köszi a segítséget,majd tovább érdeklődöm a klinikán.
2009. jan. 11. 23:22

Szia! Én személyesen még nem voltam nála,barátnőm már igen,mert csupa jót hallott róla,az egyik ott dolgozó ismerősünk őt ajánlotta neki.

Azt sajnos nem tudom mikor rendel,de mint mondtam barátnőm csak dicsérte.

2009. jan. 11. 22:26
Sziasztok! A szegedi Női klinikán jár valaki Márton Virág doktornőhöz?Milyen orvos?Mikor rendel?Köszike előre is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook