Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Szegedi Klinikán apás szüléshez kell-e az apának előzetesen valamiféle tanfolyamon részt vennie? fórum

A Szegedi Klinikán apás szüléshez kell-e az apának előzetesen valamiféle tanfolyamon részt vennie? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 22. 18:05
Köszi, lányok!!! Mindenkinek jó babázást!!! :D
2011. febr. 22. 11:53

Szia!

Nálunk is apás volt-szegeden.

A szülésznővel én találkoztam előre, egy alkalommal-ott említettem apuka is jön-meg a doktornőmnek.

De amikor bementünk rá is kérdeztek az adatfelvételnél-tanfolyam nem szükséges-csak akarjon bent lenni és bírja!

Persze azt beszéltük menet közben bármikor ki lehet menni.Ez nem történt meg:D

Csak a steril ruhát kellett kifizetni, és az örzőben is ott volt velünk.

2011. febr. 22. 11:45

Sziasztok!


Nem kell semmiféle tanfolyam. Segíteni esetleg annyit tud az apuka a lelki támogatás mellett, hogy a derekát masszírozza, főleg, ha fájás jön.


Sok boldogságot a babához! :)

2011. febr. 22. 11:43

Tudtommal minden papás szülés előtt van tanfolyam.


Nekünk anno 2x kellett elmenni rá, és adtak egy igazolást hogy az apuka is bejöhet a szülésre, egyéb esetekben nem engedték be.

3. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Myster)
2011. febr. 22. 11:37

Nálunk is apás szülés lesz, remélem a napokban, és nem tudok róla, hogy bármilyen tanfolyamon részt kellene vennie.

Viszont a látogatási tilalom miatt jó, ha be van oltva influenza ellen az apuka...

2011. febr. 22. 11:32
A válaszokat előre is köszi, egy 38. hetes barátnőm várja! :DD
2011. febr. 22. 11:32
A Szegedi Klinikán apás szüléshez kell-e az apának előzetesen valamiféle tanfolyamon részt vennie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook