Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi Nőgyógyászati Klinikán lehet adott nőgyógyászhoz kerülni, ha jelzem a "bejelentkezésnél" (egy ismertebb dokihoz is)? fórum

Szegedi Nőgyógyászati Klinikán lehet adott nőgyógyászhoz kerülni, ha jelzem a "bejelentkezésnél" (egy ismertebb dokihoz is)? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 15. 09:33

Köszönöm!:)


Akkor lehet magánrendelés lesz az első...

9. Mimy... (válaszként erre: 8. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 15. 07:34

A magánrendelésére mentem először.

De tényleg csak a vasast tudom felhozni példának: ott N. Lászlónak nincs magánrendelése, még is vállal kismamákat, ha felkérik.


Azt nem hiszem, hogy a klinikán oda mehetsz az ablakhoz és lehet "válogatni", de ha betelefonálsz, megérdeklődöd a Neked szimpatikus orvos mikor rendel, mikor kerülhetnél hozzá és akkor mész, akkor eltudom képzelni hogy mondod, hogy hozzá jöttél és Ő fog vizsgálni. :)

8. ~Zsuzsi~ (válaszként erre: 7. - Mimy...)
2014. ápr. 14. 17:10
De hogyan lett ő az orvosod?:) Mármint először véletlen kerültél hozzá?
7. Mimy... (válaszként erre: 1. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 14. 16:48

Nekem van orvosom, vele előre egyeztetett időpontban találkozunk a klinikán, a bejelentkezésnél jeleznem kell, hogy hozzá jöttem, x időpontra, x ultrahangra, vizsgálatra.

Nem tudom egyébként lehet-e válogatni. Egy telefont megér a dolog.

A vasasban például vizsgálatoknál lehet választani.

2014. ápr. 14. 15:14
Az lesz, köszi!
2014. ápr. 14. 14:46
SZerintem a legegyszerubb ha felhivod oket, es megprobalod.
2014. ápr. 14. 14:19
Akkor egy olyan dokihoz akinek nincs magán praxisa, nem lehet bejutni?:O
2014. ápr. 14. 14:18
Szerintem sem valaszthatsz
2. Ekka
2014. ápr. 14. 14:06
Szerintem ilyen nincs! ..de lehet rosszul tudom.
2014. ápr. 14. 13:58
Szegedi Nőgyógyászati Klinikán lehet adott nőgyógyászhoz kerülni, ha jelzem a "bejelentkezésnél" (egy ismertebb dokihoz is)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook