Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A skorpió nő fórum

A skorpió nő (beszélgetős fórum)


69. eddit (válaszként erre: 68. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 27. 10:27
Ő nincs itt a hoxán?
68. cancerlovesscorpio (válaszként erre: 67. - Eddit)
2009. nov. 27. 10:26
Az a helyzet, hogy amikor összejöttem vele, tudtam nehéz lesz vele. Irtózik a kapcsolattól, de tényleg... Akarja de irtózik tőle. Fura.
67. eddit (válaszként erre: 66. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 27. 10:14
Szerintem ez csak duma. Valami más van a háttérben. Én is vérbeli skorpió vagyok és van még néhány ilyen jegyű ismerősöm, teljesen egy rugóra jár az agyunk, tehát én azt gondolom,hogy egy skorpió nő soha nem kerülne valakit ha szereti. Pont, hogy birtokolni imádunk, tehát nálatok valami más van a háttérben.
66. cancerlovesscorpio (válaszként erre: 64. - Eddit)
2009. nov. 27. 10:10
Nem, abszolút nem foglalt. Csak az egyik énje tényleg olyan ahogy leírtátok, az "enyém", tűnés innen... Csak a szíve csak hozzám húzná. Na ezt oldja meg azzal hogy kerül, idővel meg csak elfelejt majd.
65. eddit
2009. nov. 27. 09:43
Nem akarlak megijeszteni, de egy skorpió nőre az is jellemző, hogy nem mondja a szemedbe,hogy menj már a fenébe, mert nem akar megsérteni. Inkább el-eltűnedezik, be nem tartott ígéreteket tesz, szóval légy résen......ettől függetlenül most is azt mondom, a tartásodat ne hagyd! Légy távolságtartó, de kedves....hadd érezze,hogy nem futsz utána, de mivel kedves vagy vele, így nem közömbös neked. Ezt szeretjük hidd el:) Tudod, a vad szaga...:DDDDD
64. eddit (válaszként erre: 62. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 27. 09:40
De miért kell legyűrnie? Foglalt?
2009. nov. 26. 21:24
Hát nem lehet könnyű eset ez a lány, de majdcsak helyrejönnek a dolgok. Én drukkolok neked:)
62. cancerlovesscorpio (válaszként erre: 61. - Sorceress87)
2009. nov. 26. 20:04
Köszönöm a tanácsot, hát ha ennyi helyről ezt a tanácsot kapom, hülye leszek nem megfogadni. :-) Az a helyzet, hogy nálunk is én voltam a nyugodt. Nem egyszer kellett bocsánatot kérnie. Tudtam kezelni.( A féltékenységemet is.) Sok tekintetben túl tudtam nőni "rákságomon", régebben előbb besértődtem volna. A szilánk az agyamban az az hogy le akarja gyűrni az érzéseit irántam és inkább lelép. Másodjára dobott ki, az első próbálkozásnál nem vettem észre, hogy a cuccaim a táskájában vannak... Nem is sejtettem elsőre, úgyanolyan ragaszkodó volt akkor mint általában. A baj hogy tudom hogy legyűri (ezért is kerül) és gondolja az idő majd megold mindent.
2009. nov. 26. 19:49

Én is skorpió vagyok, a férjem bika. Köztünk teljes az összhang, nagyon jól kijövünk egymással. Néha előfordulnak nézeteltérések, de hamar megoldjuk, komolyabban még soha nem vesztünk össze. Mi is olvasunk egymás gondolataiban:)Nekem elég heves természetem van, a férjem nyugodt típus, szerintem kiegészítjük egymást. Amúgy csoda, h vki ennyire képes elviselni a természetemet:P

A rákokkal nagyon jól kijövök, a szűz jegyűekkel és a halakkal nem igazán.

Anyukám is skorpió, apum oroszlán, sok az összezördülés köztük, de szeretik és tisztelik egymást, és én is jól kijövök apukámmal.

Cancerlovesscorpio, nem tudom, mit kéne tenned, legyél kitartó és türelmes, ha vonzódtok egymáshoz, biztos összehoz az élet. A cuccai miatt lehet, h ő fog felkeresni egyszer. Azt jó ötletnek tartom, h legyél vele kicsit közönyös, majd ő fog harcolni érted:)

60. cancerlovesscorpio (válaszként erre: 59. - Eddit)
2009. nov. 26. 19:23
Ez az... Egyszer még össze kell futnunk. De mikor? Hívni nem fogom. Tippek? Trükkök? Ne haragudjatok, hogy fárasztalak titeket, de eléggé "oda" vagyok. :-)
59. eddit (válaszként erre: 58. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 26. 17:20
Helyzet???
2009. nov. 26. 17:19
Vannak még nálam cuccai.....
57. eddit (válaszként erre: 55. - 673567bc24)
2009. nov. 22. 21:04
Köszi ♥ :)
56. eddit (válaszként erre: 54. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 22. 21:04
Bírd ki valahogy és nyerő vagy!! Higyj nekünk! :)
55. 673567bc24 (válaszként erre: 52. - Eddit)
2009. nov. 22. 08:57
jajjj,de igaaz! :)))
2009. nov. 22. 08:46
Hát köszönöm a tanácsokat, azóta vannak "fejlemények". Pénteken kaptam éjjel fél egykor egy hívást a hölgyhöz nagyon közel álló személytől (akivel soha nem beszélek telefonon), hogy most merre vagyok, és szombaton hova megyek szórakozni.... Aztán eljött a szombat, a hozzá közel álló személlyel találkoztam, aki elmondta, hogy az exem nem miattam nem jött el, csak a keddi vizsgájára készül... A gondom a visszahódításban, hogy totál elkerüljük egymást. Ő ezek szerint meg még akkor is kerül, ha véletlen össze tudnánk futni. Abban viszont egyetértek, ha érez valamit visszajön, a múlt hétfői hívás volt az utolsó húzásom. Közöny? Nehéz lesz :-)
53. eddit (válaszként erre: 51. - 867f9adc74)
2009. nov. 21. 21:32
Ezt a hozzászólást el sem olvastam, csak miután megírtam a magamét....és örömmel látom, hogy más skorpió nő is ezt tanácsolja neked...LÁtod? Van benne valami.....;)
52. eddit (válaszként erre: 49. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 21. 21:31

Teljesen érthető a viselkedés. A skorpió nők rendelkeznek azzal a nem túl szimpatikus tulajdonsággal, hogy addig igazán érdekes nekik egy férfi, amíg be nem hódol, amíg meg nem szerezték, be nem törték...és azzal,hogy kiírtad,kapcsolatban vagytok, olyan, mintha elismernéd: igen, itt vagyok, a tiéd vagyok.....

Nekünk kell az izgalom, a meglepetés, a váratlan izgalom.

Én azt tanácsolom, maradj elérhetetlen egyelőre. Ha úgy érzed, hogy vonzódik még mindig hozzád, akkor bármilyen nehéz, mutass közönyt! Erre ugrunk, hidd el! Sok szerencsét! :)

51. 867f9adc74 (válaszként erre: 49. - Cancerlovesscorpio)
2009. nov. 20. 21:27

A lényeg, hogy ne ostromold, mert annál elutasítóbb lesz!

Kicsit próbálj meg úgy viselkedni,mintha nem is érdekelne..na majd akkor kézzel-lábbal akarni fog, ha tényleg szeret!

2009. nov. 20. 19:46
Én is skorpió nő vagyok! :)))
2009. nov. 20. 19:44

Segítség Skorpió hölgyek!!!!

Rák férfiként hosszú idő után végre találtam magamnak egy tetőtől talpig skorpió nőt. Az első találkozás és beszélgetés alkalmával összejöttünk, a vonzalom kettőnk között vitathatatlan volt. Napról napra mélyebb és intenzívebb lett a kapcsolatunk. Minden remekül ment, mígnem elkövettem egy akkor nem végzetesenek tűnő hibát.... Több mint 3 hónap együttlét és a 2 legszebb 7vége után kiírtam az iwiwre hogy kapcsolatban vagyok... Ez kicsapta nála a biztosítékot. Miután elolvasta, furcsán viselkedett, 3 héttel később szakított velem. Az ok: mégsem gondol komolyan. Úgy érzem össze van zavarodva, megijedt és annak ellenére így dönt, hogy komoly érzései vannak irántam. Első próbálkozásra nem is tudott kidobni, elhozta cuccaimat, de képtelen volt rá. A szakításkor azt is mondta hogy ő is komolyan gondolta az egészet. A szakítás után egy héttel (most hétfőn) felhívtam, semmi komoly dologról nem beszéltem vele, megkérdeztem hogy van stb. rövid beszélgetés. Sajna úgy érzem elveszítem, pedig a jól harmonizáltunk. Szóval tanácsot kérnék mivel tudnám visszahódítani? Előre is köszi

48. eddit (válaszként erre: 47. - 867f9adc74)
2009. nov. 17. 15:49
Nincs valamelyikőtök párjának egy ikertesója? :) Csak egész véletlenül.....
47. 867f9adc74 (válaszként erre: 45. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 15:43

Detto..én is ugyanezt tudom elmondani magunkról.

Skorpió vagyok, és imádom a skorpió pasimat:-)

46. eddit (válaszként erre: 45. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 15:20
Ne csináld! Most teljesen irigyellek.....
2009. nov. 17. 15:19

énis skorpió vagyok,a párom is.

már 7 éve gyürjük egymást és isteni,még soha senkivel nem tudtam igy össze veszni mint vele,de kibékülni és élni sem!olvasunk egymás gondolataiban ami szinte egyforma.imádom és néha gyülölöm,de semmi pénzért nem adnám át senkinek.

44. petruca (válaszként erre: 28. - 96b0d6b01f)
2009. júl. 25. 21:16
Dettó.. egy ikrekkel sem sikerült eddig vmi jó kapcsolatot kialakítanom..
43. petruca (válaszként erre: 34. - 96b0d6b01f)
2009. júl. 25. 21:08
Hát,enyémnek sem lehetett könnyű dolga,így visszatekintve,de hát azért kárpótolva van,hiszen neki különös figyelmet szentelek..és ugye ezt mind tudjuk,mit jelent nálunk :D milyen sok jót :P
42. 96b0d6b01f (válaszként erre: 40. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 25. 16:16
akkor körül vettek a skorpiók :)
41. 96b0d6b01f (válaszként erre: 40. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 25. 16:15
az igen gratulálok :) az szép idő, bár nekem is eljönne már az igazi... alig várom
40. fbb53e1d99 (válaszként erre: 38. - 96b0d6b01f)
2009. júl. 25. 16:14
A férjem is skorpió,én meg rák vagyok....majdnem 30 éve együtt vagyunk:):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook