Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a skorpio fèrfiak? fórum

Milyenek a skorpio fèrfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
213. semleges (válaszként erre: 212. - Csillubaba)
2020. nov. 19. 11:31
A válaszom: nem.
2020. nov. 19. 10:10
A 208. és 209. hsz-ra tudna valaki válaszolni?
2020. nov. 19. 00:20

Nagyon csendesek (csendes őrültek), jó magaviseletűek, de ha "elkattannak", akkor minden a viszályára fordul. A repülőbe is belekapaszkodnak és addig mennek amíg meg nem hal valaki! 🥶


(Sajnos nem egyszer láttam!)


A "vér" szó nagyon is szerepel a szótárukban!


(saját és/vagy mások vére)

2020. nov. 19. 00:15
Én ismertem egyet. Vajazókés volt nála az éjszakában és alig várta hogy leszúrjon vele valakit! Egyszóval: veszélyesek! 😀
2020. nov. 18. 23:30

Még valami kimaradt:

az jellemző lehet -e rájuk hog közeledésre távolodással, távolodásra közeledéssel reagálnak?

Szóval akkor tepernek igazán ha úgy tűnik elveszíthetik a szeretett személyt?

2020. nov. 18. 23:20

Sziasztok!


Olyanok válaszoljanak már nekem akik tényleg nagyon otthon vannak a témában..

Szóval...

A skorpióról köztudott hogy visszaadja a rosszat is annak aki okozta..kérdésem: annak is visszaadja akit még mindig szeret és tervezi hogy összejön vele?

A lány miatt akit szeret sokat szenvedett aztán kiderült kölcsönös és a lány teper utána...jellemző lehet a skorpió fiúra hogy előbb megleckézteti hogy most ő szenvedjen? Vagy csak az ellenségeinek adja vissza a rosszat?

207. vacsa (válaszként erre: 203. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 30. 13:19
Enyim neeem :))
206. amina1 (válaszként erre: 201. - 9345b11ecc)
2016. ápr. 30. 13:14
En bak no vagyok skorpió férfival 😉
205. amina1 (válaszként erre: 203. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 30. 13:13
Ez igaz👏🏻👏🏻
204. a625e4388e (válaszként erre: 203. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 30. 11:48
minden férfi ilyen:)
2016. ápr. 30. 11:45
Hazugok, hűtlenek, nagyon sunyik, és agresszívak. Szenvedélyesek ugyan, az tény, de ennyi az előnyük.
2016. ápr. 30. 07:47
onzoek es hirtelen haraguak.
2015. dec. 31. 15:48

Szörnyűek. Legalábbis ha nem például egy Bak nővel állnak szemben vagy mellett.

Barátnak nem utolsók, de társnak sokszor kegyetlen beszólásaik miatt kellemtelenek.

Viszont mint minden vízjegyű, általában gondoskodó és megbízható társak.

200. cassy21
2015. dec. 31. 14:46
csak lehet, hogy kölcsönösen félreértettük egymást egy kicsit:) :(
199. cassy21
2015. dec. 31. 14:45

nekem az olasz főnököm, akiről már korábban írtam, ő volt a dupla skorpió, ráadásul férfi:)

de úgy különben aranyos volt:)

2015. dec. 31. 13:13
Nekem skorpió az aszcendensem, de nem vagyok férfi, szóval nem tudom:( De volt egy skorpió haverom, ő nagyon rendes volt, megbízható, lehetett rá számítani mindenben.
197. cassy21
2015. dec. 31. 12:27

Kedves Cherry Coke!


köszönöm a hozzászólásodat, neked mi a jegyed?

én Kos voltam, Szűz aszcendenssel:)

köszi a jelet, Boldog Új Évet Neked is és a többi fórumozónak is!


Cassandra

196. 342402de6d (válaszként erre: 195. - Cassy21)
2015. dec. 31. 11:19

A dupla skorpiót nem lehet átvágni,ha még is valaki megteszi annak nincs bocsánat.

Lehetne még sok sok dolgot írni,de talán ez a legfontosabb,ha az ember jót akar magának...

195. cassy21
2015. dec. 31. 11:12
ja, és kiderült, hogy ő dupla skorpió, vagyis a Nap jegye és az aszcendense is az...van valakinek tapasztalata, hogy az milyen?
194. anatha (válaszként erre: 189. - Cassy21)
2015. dec. 5. 22:53

Szia!

Én védikus horoszkópban vagyok jártas és az összeférést nem jegyalapon vizsgálják, hanem holdházakat vetik össze egymással, mert a védikus szerint pl a skorpiónak is van több fajtája és lehet az egyik jó a másik nem

193. anatha (válaszként erre: 191. - Lilura)
2015. dec. 5. 22:49

November 27 a nyugati szerint valóban nyilas a Nap-jegye, de a védikus asztrológia szerint Bruce Lee születésekkor még a Skorpióban volt.


A Védikus asztrológia másképpen számol, és nem is lehet összehasonlítani a védikus a nyugatival...más

192. 123e772adb (válaszként erre: 185. - Cicaaa65)
2015. dec. 5. 18:49
A skorpió szîvós, keménykötésű, ebből eredően nem hisztis. Vagy te fogtàl ki idiótàt. :)
191. lilura (válaszként erre: 190. - Anatha)
2015. dec. 5. 17:31
November 27 már Nyilas ;)
190. anatha
2015. dec. 5. 12:16

Bruce Lee védikus horoszkópjának egyes részeit mutatnám be. Ő is Skorpió volt...


1940 nov. 27.-én született 7:12-kor a kórházi feljegyzés szerint.


A védikusban a Holdat veszik előre, tehát az Ő jegye MÉRLEG, ahol négy bolygó is találkozik egymással: a Merkúr, a Vénusz, a Hold és a Mars. Ez a konstelláció bizony igen nagy szenvedélyre és energikusságra utal.


A Vénusz miatt rendkívülien kreatív lehet és művészi, szóba jöhet az építészet, írás, színészet is igen és a számítógépes animálás. Akiknek ilyen a bolygóállása, azok valóban ügyesek a művészetekben és a mutatványosságban. Eléggé tüzes személyek is egyben, hirtelenek stb.


A Merkúrt és a Vénuszt ki kell emelni, mert ők ketten vezetik a Mérleget, ami jelenti, hogy a szülött nagy hangsúlyt fektet a megállapodásokra, harmóniára, igazságra, az egyensúlyra a szépségre és ezekről ír, beszél, szövetkezik, és kiegyensúlyoz, ill. kijavít. A Vénusz emelkedése miatt a színművészet abszolút szóba jön.


A konstelláció a 12.-házba esik, ami jelenti, hogy a szülöttnek ez a szenvedélye privát környezetben, láthatatlan, elzárt helyeken nyilvánul meg. Nagyon meditatív személyről van tehát szó. Az érzéki szépség és a múzsa háza is egyben és mutatja, hogy a szülött nagy művésze ezeknek. A ház még a külföldet is jelenti, tehát ott is hódít.


A Nap jegye Skorpió, ami azt jelenti, hogy a szülött veszélyesnek tartja magát. A Skorpiókat sokan ismerik, mert eléggé meghatározó jegy a negatív marsi energiájukról: határozottak, energikusak, nagy az önbizalmuk, szabadok, rugalmasak ez utóbbiak főleg a Skorpión belül ívelő Szvati csillagjegy jellemzői, amit a Rahu irányít.


Marsi jegy Rahu töltettel mondhatjuk, hogy eléggé kemény, határozott és erős valakiről van tehát szó, ami az egész lényét meghatározza, mert ez az Aszcendens jegye is egyben.



Az aszcendensben állnak a siker, dicsőség, a szerencse és a vagyon pontok is, tehát a teljes életét meghatározzák ezek a tényezők. Azon kívül tele van Rádzsa-yogával a képlete, ami szintén királyi tulajdonságokkal ruházza fel a szülöttet ill. így királyi élményekben lehet része.


Másik érdekes terület a Szaturnusz-Jupiter találkozása a Kosban, mindegyik visszafelé mozgott az égen, tehát pl a Jupiter a Kosban megnöveli a fizikai vitalitást, erőt, s mivel tehát visszafelé mozog, ez a fizikai erő csavartan, különleges formában jelenik meg. Nem hétköznapi fizikai jellemzőkről van tehát szó.


A Szaturnusz teljesen a Jupiterre tapadt, ami ezt a fizikai vitalitást leakarja rombolni, akadályoztatni, visszahúzni és igen valószínű, hogy fizikailag gyengének látszódhat, s ha megnézed eléggé szálkás és vékonyka volt Lee úr. A két bolygó nem szereti egymást és nagy közdelem folyik közöttük.


Maradt még a Rahu-Ketu tengely. Röviden a Rahu a siker-házban van, kiemelt helyen a Szűzben, tehát itt jól teljesít a Rahu. A szülött beugrik a sűrű problémák területére, ahol valamilyen egyensúlytalanság áll fenn, baj területére és ezt meglovagolva sikerre tőr és itt van az aszcndens tükre is, tehát az ugrás igen jól sikerül.


Az élethossza rövid volt. Kiszámoltam pár módszerrel az életerejét, ami életerejében hosszúnak mutatta, de sok tényező volt, ami rövid életre mutat. A 8.-ház ura módszer egyértelműen rövid életet mutat, a rövid élet pedig 0-tól 32 éves korig tart és mint tudjuk Bruce 32 évesen halt meg,


Állítólag megmérgezték, amiben lehet valami, mert sok ellenséget mutat a képlete ill. a halál-ház a 8.-ház Rahu befolyás alatt áll és a Rahu egy igen alattomos és aljas bolygó és a méreg, mint halál okozója, egyértelműen szóba jöhet.


Ennyit gondoltam...gratulálok ha elolvasta!!!!

189. cassy21
2015. nov. 23. 17:18

sziasztok!

megcsináltattam a horoszkópom, kiderült, hogy kos napjegyű vagyok szűz aszcendenssel.


ez a felállás mennyire fér meg a skorpióval?


a szűz (lány) és a skorpió (fiú) összefér egymással?


ha valakinek van ezirányú tapasztalata, szívesen venném, ha megosztaná velem:)

köszönöm:))

2015. nov. 22. 17:17
Ha kiderül, hogy mindkettőknél bekevertek, és ő ezért ment el... S rájön , hogy hülye volt ... Van esély , hogy visszatér? Az ő ismerősei közt vannak olyanok akik folyamatosan ellenem pofáznak.... S sajnos befolyásolható... tehát esély van -e... mi nagyon jól ellettünk volna ...
187. 563b626108 (válaszként erre: 181. - Mothertiger)
2015. nov. 15. 11:55

Hát nálam elérte, hogy én érezzem magam hibásnak.

4 hónapig vádoltam magam, tudattam is vele!, majd utána még pár hónapig vádoltam magam,amiért vádoltam magam, és nem álltam ki az igazamért..

Kicsavarják az embert, az őrület határáig kergetett.

Kárpótlás nincs, revansot sem tudok venni, de nem is akarok venni,bár most ő boldog, az "vigasztal", hogy egyszer ő is szenvedett, nem is keveset egy igazi curva miatt,mert nem látta be, hogy felelős a dologban, megérdemelte.

186. 563b626108 (válaszként erre: 180. - Cicaaa65)
2015. nov. 15. 11:48
Igen,de eltörpül a sok rossz mellett.. :D
185. cicaaa65 (válaszként erre: 183. - 61aead8e24)
2015. nov. 12. 21:18
Mint minden skorpió :)
184. cicaaa65 (válaszként erre: 182. - Mothertiger)
2015. nov. 12. 21:16

Rendben, nem vitatkozom :)


Az arány az arány...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook