Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A saját képeslap gyüjteményemből hogyan tudok képet küldeni kimenő üzenetbe? (Sajnos nem lehet bemásolni? Más módszer) fórum

A saját képeslap gyüjteményemből hogyan tudok képet küldeni kimenő üzenetbe? (Sajnos nem lehet bemásolni? Más módszer) (tudásbázis kérdés)


5. Pné Veronika (válaszként erre: 3. - Napfenyvirag)
2009. dec. 8. 11:08
Ha naplódba (ja, látom az nincs) akarod, akkor kell egy képfeltöltő oldal, ahová felrakhatod. Ott kapsz hozzá egy beillesztő kódot és azt kell a naplóba berakni. Ha akarod akár priviben is írhatsz, segítek. Ja, igen, és klassz lett a díszítésed... :-)
4. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Csutika100)
2009. dec. 8. 11:06
Azt itt is tudja... Fel a képeslapokhoz és már kész is. :-)
3. napfenyvirag (válaszként erre: 2. - Csutika100)
2009. dec. 2. 17:48
Arra gondolok, hogy van egy a saját dokumentumjaimból például ide, milyen módon tudok képet bemásolni. Rámentem a dokumentumban az adott képre, aztán a szerkesztőből a másolásra, visszajöttem ide, szerkesztő és nincs beillesztés. Ezt a próblémát, hogyan tudom legyőzni?
2009. nov. 30. 11:55
Emailre gondolsz? Csatólt fájként tudod a képet elküldeni. Vagy ha képeslapként szeretnéd töltsd fel valamelyik képeslapküldőnél. onnan el tudod küldeni.A googléba beirod képeslapok és keresel olyat ahol feltölthető a saját kép a gépről.
2009. nov. 30. 08:09
A saját képeslap gyüjteményemből hogyan tudok képet küldeni kimenő üzenetbe? (Sajnos a nem lehet bemásolni? Más módszer)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook