Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pasim szerint azért nincs barátnőm, mert ribisen öltözködöm. Ez igaz lehet? fórum

A pasim szerint azért nincs barátnőm, mert ribisen öltözködöm. Ez igaz lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. márc. 3. 22:06
Szóval régen nagyon társasági élet kedvelő voltam sok haverom havernőm volt. Ki buliztam magam mindig körbe vettek emberek. Aztán összejöttem a barátommal két éve, a haverjaim elkoptak mellőlem mert már nem jártam bulizni és egy évre el is költöztünk Pestre, majd vissza jöttünk egy év után. Azóta magányos vagyok, csak ő van nekem. Még most fejezek be egy sulit májustól fogok dolgozni és ma épp kiöntöttem neki a lelkem, hogy milyen rossz barátok nélkül és remélem az új munkahelyemen új kapcsolatotokra tehetek szert. Erre közölte, hogy akkor kezdjek el máshogy öltözködni mivel a nők rivalizálnak velem,mert túl ribisen öltözöm. Teljesen elhűltem, soha mióta nő lett belőlem nem hordtam kivágott felsőt, kivéve ha esetleg bálba vagy olyan helyre mentünk ahol kicsit lehet beválalósabb többet mutató ruha. Azonban fenékig erő miniszoknyát és necc harisnyákat stb soha. Nőiesen öltözöm, tényleg mindig rendben van a ruházatom. Gondosan választom meg a ruháim, de nálam ez olyan önkifejező dolog. Mindig magassarkút hordok, de nekem ez a megszokott, én nem hordok sportcipőt vagy laposat mert nem szeretem még most . Én ezt nem ribisnek nevezem inkább ízlésesnek. Szerinte nem fognak ezért jóba lenni velem mert itt az emberek farmerba meg pólóba járnak dolgozni is, és azt sugallom a lányoknak, hogy én többre nézem magam . Szerintetek igaz ez? Miért lennék attól kevésbé szerethető ha szeretek csinosan öltözködni ami nem egyenlő azzal hogy mindenem kint van mert nincs. Nem érzem magam lekezelőnek sem, de miért kell az embernek átlagos szürke egérnek lenni a barátom szerint, hogy el fogadjanak? Tényleg kicsit túl aggódom a dolgot mert teljesen új környezetben városban lesz a Munkahelyem és tényleg bízom benne, hogy új kapcsolatokat alakíthatok ki. Sajnos a régi barátaim mind külföldön élnek vagy aki nem az még a bulinak él én pedig mióta barátom van nem igényeltem. Szívesebben barátkoznék olyan lányokkal akik szeretnek olvasni, úszni járni sportolni stb majd akiket megismerek de a barátom teljesen elkeserített. Mit gondoltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook