Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A nyolc éves kisfiam unatkozik. Tudtok ez ellen valamit ajánlani? fórum

A nyolc éves kisfiam unatkozik. Tudtok ez ellen valamit ajánlani? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 22. 16:15
Köszönöm az ötleteket.
17. kisgynevtanonc (válaszként erre: 15. - F303be5590)
2012. júl. 22. 16:15
Mi az a rossz hír? Én azért kiváncsi lennék rá???
2012. júl. 11. 19:45

Kertes ház, király. Sok karton -boltokból lehet kérni- spárga, ragasztószalag- jó erős- némi faanyag, kis segítség a "fölnőttektől" és irány gunyit építeni. Nekünk anno ez mániánk volt. A gunyi sosem lett teljesen kész, mert mindig jött egy új ötlet. Volt, hogy szereztünk egy csomó fóliát és azzal variáltuk tovább. No meg a fantázia is beindult, mindenféle játékokat találtunk ki.

A most két éves lányomnak adtam másfél évesen egy jó nagy kartondobozt, most selejtezem le, mert eléggé lestrapálta. Imádta Persze a nagyszülők elhalmozzák a leghiperszuperebb játékokkal, de a kartondoboz minden nap használva volt. Például, ha nem volt kedve valahova menni, tuti oda bújt be. De a bármikor firkálható felület is ez volt, illetve a létező összes matrica erre került.

2012. júl. 11. 19:18
volna egy rossz hírem, de inkább megtartom
14. winny
2012. júl. 11. 18:22

"Unatkozom mit csináljak?"

Ez egy könyv.Rengeteg ötlet van benne.

2012. júl. 11. 14:42
Próbáltam... De annyira nem akar menni. Van ezekkel a dolgokkal egy kis problémánk. Sajnos. Semmi tábor, semmi különóra, semmi szakkör....
2012. júl. 11. 14:41

Szia!

Mi lenne ha elküldenéd valamelyik napközis táborba. Én anno nagyon élveztem, minden napra más program volt és gyerekekkel voltam egész nap!

2012. júl. 11. 14:37
Tényleg érdekes hogy nekünk nem volt ennyi játékunk, mégis hamarabb feltaláltuk magunkat. És ennyit nem unatkoztunk, anyukám elmondása szerint. Egész nap eljátszottunk a szomszéd fiúval a lugas alatt. Lehet az a baj hogy már nincs meg a lugas?
10. kisgynevtanonc (válaszként erre: 6. - -meva-)
2012. júl. 11. 14:36
Nálunk is van ilyen probléma, van tesó, két éves, Így a fiacskám megy a baráthoz. De hát ott sem lehet állandóan.
9. kisgynevtanonc (válaszként erre: 3. - Beata21bea)
2012. júl. 11. 14:35
:) Megőrülne ha mondanám, de kipróbálom este :)
8. kisgynevtanonc (válaszként erre: 2. - Kergenyúl)
2012. júl. 11. 14:34
Ez jó!!!
2012. júl. 11. 14:34
Kertes házban lakunk, csak a hőség miatt, még nem mehetnek ki. Úgymond. Én dolgozom, anyuékkal van otthon. Számítógép menne ezerrel, csak : kell a gyereknek a kontroll, egész nap nem engedhetem neki. Társas, kártya, egy idő múlva unalmassá válik, hiszen már régen szünet van :) Megunták.
6. -meva- (válaszként erre: 5. - Serry)
2012. júl. 11. 14:32
Az egyetlen gond ezekkel a játékokkal (amit egyébként nagyon szeret játszani) , hogy a másfél éves testvére.... jajjj nekünk... egy édes-szeretnivaló-vattacukor Vandál! Szétszedi mielőtt elkezdenénk :(
2012. júl. 11. 14:31
Ha nincs kedve kimenni ebben a melegben és van barát vagy nála vagy nálatok társasoznak, kártyázzanak. hol éltek panel vagy családi, Családinál sok kinti lehetőség is van. mi is unatkozunk, mert bent szorultunk
4. -meva- (válaszként erre: 1. - Kisgynevtanonc)
2012. júl. 11. 14:30
Az én fiam 7 éves, és szintén.... Nekem anno tized ennyi játékom nem volt... neki max. számítógép. Legózni már egy ideje nem. Nem tudok már mit kitalálni neki :(
2012. júl. 11. 14:30
zokni parositas! eleinte izgi es meg hasznos is
2012. júl. 11. 14:30
Készítsen társasjátékokat nagy karton alapra , vagy makettvárat a cimbivel közösen .
2012. júl. 11. 14:28
Röviden ennyi: nyolc éves, és unatkozik!! UNATKOZIK! Én megértem, én is nagyon sokat unatkoztam anno, na de ennyire mint Ő??!! :) Esetleg ha ajánlanátok nekem játékokat, vagy hogy mit csináljon az én drága kisfiam , hogy ne unatkozzon. Nagyon köszönöm. Van barát is, akivel össze tudnak fogni a tartalmas szünidő eltöltés miatt!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook