Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A normaflore csak a bélflórát állitja helyre? fórum

A normaflore csak a bélflórát állitja helyre? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 9. 14:45
Szerintem a probiotikum a bélflórát állítja be mert a "jóbacikai teleopíti be" rá is van írva mindegikre hogy milyen bacitörzs van benne.Jó az hasmenésre és székrekedésre, antibiotikum kúra után vagy utazáshoz is. Jobb ha pre- és probiotikum egyben mert a prebiotikum a probiotikum táptalaja, ezt a gyerek dokitól tudtam meg amikor az enyém ment még oviba és ajánlották a beszoktatáshoz csak nekünk a teknőcöset mondták. Egyébként szerintem fent kell legyen a kis papírja is a neten hogy mire jó írd be a google-ba.
6. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Dzsina91)
2012. júl. 2. 11:53
Az attól függ, mióta és mitől híg a széklet. Nekem nem állította meg, és a végén kiderült, hogy béldaganatom volt :(
5. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2. - Dzsina91)
2012. júl. 2. 11:39

Probiotikumokat tartalmaz.

Ha ezek kipusztulnak pl. antibiotikum miatt és megy az ember hasa -ez visszatelepíti a "bélflórát".

Ha valamilyen betegség a híg széklet oka, ez segíthet esetleg, de nem gyógyít. Pl. étel intoleranciánál, allergiánál el kell hagyni a gondot okozó ételt.

4. homern (válaszként erre: 2. - Dzsina91)
2012. júl. 2. 10:38
igen,de nem úgy működik mint egy hasfogó,a hasmenés elmúlása csak az elsődleges feladatának a "mellékhatása"
2012. júl. 2. 10:31

Én anno rettenetesen beteg voltam, hánytam, ment a hasam. B6-ot és Normaflore-t ajánlott az orvos.


Helyrehozza a bélműködést, illetve felerősíti az immunrendszert, amit a bacik legyengítettek.


Hányással, hasmenéssel járó betegség után nagyon jó.

2012. júl. 2. 10:27
valaki azt mondta nekem h a híg székletet nem foglya elmulasztani de én meg ugy tudom h bele van irva a heveny hasmenés is
2012. júl. 2. 10:26
A normaflore csak a bélflorát álitja helyre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook