Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? fórum

A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 25. 15:16
Jól van lányok, látom helyrejött az egyensúlyunk, van itt humor bőven:)
372. geridina (válaszként erre: 368. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 15:16
Naja, meg a sírjában is foroghat, nem?
371. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 367. - Geridina)
2009. márc. 25. 15:15
na ez már megint 18-as karika:DDDDDDD
370. a9338a7669 (válaszként erre: 364. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 15:15

Egy újabb netes pár :) Ez tök jó :)


Zöldségekkel még nem is próbáltam a tésztámat, na majd beújítok :)

2009. márc. 25. 15:15

A mexikói zöldségkeveréket egyékbént én is szoktam használni, májhoz, csirkéhez, stb. Olyan ragus jellege lesz tőle. Viszont én nem cseszem el tésztával a dolgot. Úgy natúran bevágom. Legalább nem kell a lelkiismeretemmel hadakoznom.

És különben is Renna, hol a p..ba van a naplód? Röhögni akarok. Nem ér, hogy csak neked lehet meg az uramnak rajtam:)

368. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 365. - A9338a7669)
2009. márc. 25. 15:15
Te is tudodo ám a tutit: rántott csmaj meg majonéz:DDD. egyszuerre irtuk. jóó is az!!!!! Norbi néha igazan becsukhatja a szemét.
367. geridina (válaszként erre: 364. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 15:14
Egyétek a szerelem gyümölcsét, és nem leszel éhes. Csak ne köpködjétek ki a héját, mert a szomszéd kutyája 1 hétig lufit fog fingani:)
366. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 363. - Geridina)
2009. márc. 25. 15:14
dehogynem engedi. lassan elkészitek neked egy posta csomagot norbi főzős liszttel meg zabkorpával, hogy tudj enni rántot csirkemájat. Na, már csöpög a nyálam is. hozzá egy kis majonézes kukorica...én marha....mazoista....
365. a9338a7669 (válaszként erre: 363. - Geridina)
2009. márc. 25. 15:13

Én múltkor paradicsomos májat csináltam, (persze tésztával) vörösborral :)) Kicsit tudok? :)) Egy szakácskönyvből néztem ki, de a könyvben azért jobbnak tűnt :) Amúgy nem volt rossz, csak többet vártam volna. Amúgy tényleg a rántott máj nagyon tuti, jó sok majonézzel :)


Amúgy tudom, hogy hülye vagyok ezekkel a cukros dolgokkal, biztosan az is "hozzásegít" ahhoz, hogy nem indul be igazán a fogyás. Na de várjunk csak. Volt, amikor nem ettem ilyen lötyiket, akkor sem volt rózsásabb a helyzet :) Visszafogom magam ebben is majd, na meg a tésztazabálásban...

2009. márc. 25. 15:12
Dina próbáld ki ezt is, ez meg nálunk a favorit: csirkemellett felcsikozol, olajon megpiritod, besurites tejfollel vagy tejszinel (na eddig nem irtam semmi ujat rosehoz képest: ) ); aztán beledobsz mexikoi zoldségkeveréket, sózod, borsozod, kis mustar, és a szmötyi mehet a tésztára. K...va jó!!! valamikor csak gombát rakok bele. Igen, érdemes kis adagonként bevágni a hust a fagyasztoba. A csirkemájnál azt szoktam csinalni, hogy frisset veszek, es ott is kizacskozom, hog yez rantani, ez meg levesbe. Na, megint eszunk:))) Ma este is ki hagyom a vacsit, ma vagyunk 4 évesek a párommal, megyunk teázni (akkor is ott kezdtuk, bar internten ismerkedtunk meg), ugyhogy viszek egy norbi kekszet, hogy ne forduljak fel az ehsegtol:)))
363. geridina (válaszként erre: 362. - A9338a7669)
2009. márc. 25. 15:08

Azért jól megnyugtattad magad mindenesetre ezzel a cukros dologgal. Tisztára, mintha magamat hallottam volna:)

Nehogy azt hidd ám, hogy a csirkemájból sok a fél kiló. Én egy ültömben meg tudnám enni. És most utoljára már nem tejfölösen csináltam, hanem csak resztelt májnak. hát az valami isteni volt. Én mondjuk rántva imádnám, dehát az a büdös norbigyerek nem engedi:)

Úgyhogy marad a sütögetés, de tök komolyan mondom, hogy be tudnám vágni az egészet. Nekem általában vacsira és másnap ebédre elég csak, és akkor még nem laktam jól.

362. a9338a7669 (válaszként erre: 361. - Geridina)
2009. márc. 25. 15:01

Bizony ám, úgy szoktam :) Mondjuk mi mivel csak ketten vagyunk, eleve kis adagokban szoktuk lefagyasztani. (2 szelet egy csomag) Magamnak meg szoktam kis "cafatokat" :), vagy egy-egy kisebb darabot fagyasztani, és akkor nem kell mindet megcsinálni. Nekem is az a mániám, hogy ne pazaroljunk :))

Amúgy meg mindig máshogy csinálom a csirkés tésztát :) De a lényeg általában, a csirke meg a tészta :)) Hú, mekkorát szólta :) Szóval felkockázom, befűszerezem, kis olajra dobom, kevergetem-kavargatom, majd megöntöm tejföllel, esetleg egy kis tejszínnel. Most újabban worchester szósszal (a gazdaságos fajtából) szoktam... Az valami isteni. Igaz, hogy van benne cukor, de hát olyan finom :) Meg remélem, hogy nincs túl sok benne, meg amúgy is csak délben eszem, és amúgy sem sokat. Na :)


Amúgy a csirkemájat is imádom ám, én is. Csak azzal az a gondom, hogy hogy ha fagyasztottat veszek (és általában azt szoktam látni, amikor eszembe jut), akkor az fél kg, az meg azért sok egyszerre.

2009. márc. 25. 14:43

Figyu Rose!

Én úgy vagyok a csirkemájja, mint Te a babbal, nem tudom megunni:)

Amikor csirkés tésztát csinálsz, hogy csinálod? Úgy értem, hogy én is gondolkodtam, hogy sokszor kéne csirkét pulykát enni vacsira, de az ára miatt ritkán van sok a mélyhűtőben, esetleg egy-egy szelet. Viszont gondolom, úgy kéne bezacskóznom, hogy kis adagokban, hogy ha előveszem, ne kelljen az egészet kiolvasztanom.

Így csinálod?

360. geridina (válaszként erre: 359. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 13:50
Igen, a naplóm kezdetekor én is ecseteltem, hogy szoktam tornázni rékára, vagy hogy kapok röhögőgörcsöt norbi picijére:)
359. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 358. - Geridina)
2009. márc. 25. 13:43
oké, egyébként a réka hangjától én is megőrülök, ráadásul az összes felmenő rokonát is szidom6szidtam. Szoval anyuka biztos csuklás rohamot kapott abban a bizonyos 3 napban:DDD
358. geridina (válaszként erre: 354. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 13:34
Ez jó ötlet. Te úgyis olyan jól írsz. Írd le neki, hogy a nejétől bemerevedett a lábad, és majdnem összetörted a wc-t. Tutira a röhögőgörcstől küld egy-két mintát:)
357. geridina (válaszként erre: 353. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 13:33

Igazad van, csak az a gond, hogy én is jelenleg vagy négy fogyis fórumon vagyok, mert mindenhol van egy-két kedvencem Természetesen a legtöbb itt van:)

De a kedvenceim is mászkálnak ide-oda, úgyhogy tulajdonképpen maradhatnánk egy fórumban és kész. De nem tudni, éppen melyik legyen az:)

356. geridina (válaszként erre: 352. - F5c6739a81)
2009. márc. 25. 13:32
Hát erről vakerálok én is.
355. e7d58500d8 (válaszként erre: 354. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 13:26
A somlói jöhet!!!
354. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 352. - F5c6739a81)
2009. márc. 25. 13:24
lányok én lehett beirok a honlapjára ezzel kapcsolatban, hátha..hiszen itt már annyit fogytunk ossz-vissz, hogy dicseretkeppen megdobhatna minket néhány somlóival vagy bánomisénmivel:))
2009. márc. 25. 13:22
nekem mindegy mi a forum neve, csak ott legyunk:)))
2009. márc. 25. 13:22
Én most léptem, este vagy holnap leszek, rengeteg a meló. Tényleg mekkora poén lenne Norbinak írni, még talán az updatetv.hu-ra is felkerülnénk :-DDD milyen faxa reklám lenne neki, igazán megérne egy teherautónyi "termékmintát" ;-)))
2009. márc. 25. 13:18
Lányok, most már akár vissza is mehetnénk az eredeti fórumunkra?:)))) (poén volt)
350. e7d58500d8 (válaszként erre: 329. - F5c6739a81)
2009. márc. 25. 13:05

Szia!

Örülök, hogy meggondoltad magad!

2009. márc. 25. 12:59

Bori79, te írtad egy másik fórumra:

"Nem vagyunk mi ellentábor, csak mi nem kedveltük az ő -szerintünk- fölényeskedő és "észosztó" stílusát, ő meg nem kedvelte a mi -szerinte- siránkozós-picsogós stílusunkat. Ennyi.

Dina lépett, jól tette, ilyenkor a legokosabb elkerülni egymást."


Nekem is voltak vele problémáim többször is, és ezt a fórumunkon a lányokkal megbeszéltük, elnézést, hogy az idézőjelet nem tettem ki az "ellentábor" elé-mögé valóban.


Szerintem mindenkinek ugyanaz volt a gondja volt vele kapcsolatban.

Nem éri meg akár egy szót is vesztegetni többet rá,nekem most már lassan kezd ebből elegem lenni, hogy még most is róla van szó, mikor már nincs itt.


Én a hoxára azért jövök, mert a lányokkal jó a gondjaimat megbeszélni, tanácsot kérni, esetleg eldicsekedni valamivel, ebben eddig egy átsuhanó árnyék volt a szóbanforgó hölgy az intoleranciájával, ex-catedra kijelentéseivel, kategorikus, ellenvetést, illetve más véleményt nem ismerő kijelentéseive és önimádatával.


Kívánok nektek jó fogyást, vagy csak jó szórakozást a hoxán töltött idő alatt, a baba-projekteseknek is a legjobbakat.

348. geridina (válaszként erre: 345. - Fbcd8bb3b2)
2009. márc. 25. 12:51
Esetleg a kandalló mellett, mint Ildi. Apropó, hol vagy Ildi?
2009. márc. 25. 12:50
Az egyetlen amik szerintem ehetetlenek, azok a globusos félkész kajái -bocsi akit ezzel megbantok - , egyszeruen borzalamsak, nem vagyok valami finnyas, de a borso fozeléket kajak kiboritottam a wc-be...aznap igy meg volt a méregtelenites is:) szoval ezek marha sz...ok
346. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 344. - Geridina)
2009. márc. 25. 12:48
hooogyne, meg friss fehér kenyérrel kitunkoljuk zsirt is:DDD Nyam-nyam, mindjart felfalom az asztalomat...
2009. márc. 25. 12:47

jah, ez jo ötlet,hátha a tv kifizetné a költségeket:)))

Képzeljétek el, a törökbálinti corában is nyitnak egy norbis pékséget az én szerencsétlenségemre, mviel tok finom mindn. Még jo hogy fél8ra járok melozni, a cora meg 8-kor nyit, igy legalbb nem megyek mindennap, max. hétvégén bevasarolok 1 kilot, aztan beosztom!!! Na jo, ezt ugy irtam, mintha mindenki itt lakna kozelemben, pedig jo lenne, egyutt izzadnánk magunkat rákvörösre:DDDD

2009. márc. 25. 12:47
De ugye jól gondolom, hogy az update grillpartyn kolbászkarikákat, és jó kövér szalonnákat fogunk sütni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook