Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... fórum

A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád...

1 2 3 4 5 6 7 8
24. f1fee9d062 (válaszként erre: 21. - Katykóca)
2012. febr. 17. 10:56
:D
23. f1fee9d062 (válaszként erre: 20. - MelisUK)
2012. febr. 17. 10:56

Te jó ég!


Én inkább nem nyúlok semmihez, mosom-törlöm-fertőtlenítem magam, de hogy más után ganézzam a budit, azt már nem! Fél óra múlva megint tele lesz bacival! Blöeeeeeee!

22. MelisUK (válaszként erre: 21. - Katykóca)
2012. febr. 17. 10:52
Ez nagyon jó! :D Különleges felkészülés. :D
2012. febr. 17. 10:45

Most olvastam,kicsit ide illik:DD



Mi nők mindannyian tudjuk, mit jelent egy nőgyógyászati vizsgálatra való felkészülés. Testileg és lelkileg is különleges előkészületeket igényel, beleértve a ruházat megfelelő kiválasztását és a szokásosnál is alaposabb tisztálkodást, nehogy valami kellemetlenség legyen. Az egyik magazin pályázatot irt ki nőknek a legcikisebb nőgyógyászati élményük megírására. Az 5000 dolláros fődíjat ez a pályamű vitte el:


Délre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, örültem, hogy délelőtt viszonylag stresszmentesen fel tudok készülni majd az eseményre.

Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelőből, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni. “Persze, ott leszek” mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába, óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt már idő újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellöl, és jól lemostam magam “ott”. Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal felé fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok… A doki megszemlélte a terepet, majd így szólt:

- Huha! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés… Nem tudtam miről beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam “Párizsban”. Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, főzés, gyerekek összeszedése, házi-feladatok ellenőrzése stb. Délután fele a lányom ijedt hangon kérdezte:

- Anyu, hol van a mosdórongy a fürdőszobából?

- Kidobtam, vegyél elő másikat! – mondtam neki. Mire a lányom:

- De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!


Forrás: [link]

2012. febr. 17. 10:42

A munkahelyemen azokon a napokon, amikor dolgozom, a női wc-t kitakarítom. Van antibakteriális kendőnk, azzal a wc-t, a csapot, csaptelepet, a kis polcocskát a csap felett, a szárítót, az ajtón a kilincset, a bezárókát és a kilincs körül az ajtót letörlöm. Pár pillanat alatt megvan. A wc kagylóba is öntök wc tisztítót. Van a wc-ben ilyen beleakaszthatós wc tisztító, a csapon kézmosó, a kis polcon illatosító és plusz wc papír. Ez mind az én érdemem. :)

Mindemellett mikor emlegyek a wc-re, előtte újra letörlöm a wc ülőkéjét és a csapot. Mivel elég pisis vagyok, kb 2 óránként járok a wc-re, ezért igen fontosnak tartom, hogy ne legyen gusztustalan és bacis. Nameg a szünetemben az evés után fogat is mosok a wc-ben levő csapnál, szóval tisztának kell lennie.

Eleinte a férfi és a fogyi wc-t is kitakarítottam a szünetem végén, de már abba belefáradtam, én oda úgyse megyek. Ha meg már árad a bűz, akkor beugrom és lehúzom a piszuárt - mert még arra se képesek hogy lehúzzák maguk után a férfiak... Ott gyűlik a pisi, már vöröses-lilás színű szokott lenni benne a felgyülemlett vizelet... Kb heti egy alkalommal azért még így is, mikor zárunk, wc tisztítót nyomok a férfi piszuárba, wc-be és a fogyi wc-be is, de ennyi. Van takarítónk, neki kéne ezeket napi szinten megcsinálni.

2012. febr. 17. 10:32
Igaza van a forum inditonak én is igy csinálom, addig nem füttyentek biztos még meg nem mosom a kezem vagy nagy dolog után is mosdás mert voltak gondjaim az aranyeremel és azota semmi gond.Pl akár hová is megyek a kilincset biztos hogy meg nem fogom
18. Eva.1975 (válaszként erre: 15. - F1e23b97ee)
2012. febr. 17. 10:30

én munkahelyen a könyökömmel nyitom ki a vécé ajtót nem fogom meg a kilincset:)


és nem vagyok golyós tőle!:)

de látom hogy nem mosnak kezet.


túlzásba én sem viszem a dolgokat azért, mert van aki domestosos vattapamaccsal jár vásárolni, ezt azért nem, de ahol sok ember megfordul és mindent megfog utána alaposan megmosom a kezem.

17. MelisUK (válaszként erre: 6. - F1fee9d062)
2012. febr. 17. 10:30

Úgy tudom, hogy az egészséges ember vizelete tiszta, nincsenek benne baktériumok. Ebből kifolyólag fölösleges minden pisilés után megmosni a nemi szervünket. A túlzásba vitt tisztálkodás az egyik alapfeltétele pl a hüvelygomba kialakulásának.

Székelés után természetesen meg kell mosni a fenekünket, nemcsak azért, hogy ne legyen barna csíkos a fehérnemű, hanem a baktériumok végett is.

A kézmosás természetesen fontos a wc-re menetel előtt és után. Bár úgy vélem, hogy ha otthon van valaki és nem tapizott össze mindenfélét, akkor szükségtelen előtte is kezet mosni.

A nedves törlőt én sem ajánlanám mindennapos használatra, az arra jó, ha utazik az ember, vagy ha nem otthon jön rá az emberre a székelés.

2012. febr. 17. 10:28

Sokan azt gondolják aki gyakran mos kezet az bolond és tisztaság mániás, vagy fóbiája van.


Én akkor is kezet mosok, ha előtte orrot fújtam.

A gyerekeim is erre tanítom.

Evés előtt alapos kézmosás.

Tampon használata előtt is...még szép!!:)


Ennek ellenére napi szinten látom, hogy pl. munkahelyen, hogy vécézés után nem mosnak kezet, vagy csak a víz alá mártják 2 másodpercre aztán kész!!!

2012. febr. 17. 10:23

Nekem erről az a véleményem, hogy persze bizonyos előírt dolgokat MEG KELL tenni, de ne de az itt leírtak többsége túlzás.


Minden pillanatban az ember kezet moshatna, mert az a személy, aki kijött a WC-ről kézmosás nélkül, az nem csak a kilincset, hanem más tárgyat is megfog.


Nem szabad ezen agyalni, mert az ember begolyózik tőle.

14. gerna
2012. febr. 17. 10:19

A helyes sorrend:

1. megsikálod és leöblíted a csapot

2. a csapot nem zárod el, nem nyúlsz hozzá, hanem alaposan kezet mosol

3. ezután elzárod a csapot

4. elmész pisilni (bár ugye, amikor lehúzod a ruhádat, megint összepiszkoltad a kezed...)

5. törlés (a kéz még piszkosabb lett), ruha vissza

6. mennél kezet mosni, de ugye a csap tiszta most, a kezed meg piszkos, tehát: újabb csap-tisztítás

7. záró kézmosás


Azért ez így már kissé bonyolult :)

13. gerna
2012. febr. 17. 10:09
A gyenge pont a dologban a vízcsap. Mert ugye, amikor piszkos kézzel először a csapot tekered, aztán kezet mosol, megint a csapot fogod meg - és máris visszakaptad. (Hacsak nem könyökkel hajtós csapot tartasz.)
2012. febr. 17. 10:09

XD egyszer a páromnak mondtam tisztelettől remegő hangon:

-A szüleid annyira bátrak és a húgod meg az exnejed is! Elképesztő...

Furán nézett rám...tudja hogy mi a véleményem a bandáról...gyorsan folytattam is...

-...elképesztő a bátorság hogy nem mosnak kezet sem wcre menetel előtt de még miután kijöttek a wc-ről akkor sem!


:D hát ja, kit hogy nevelnek...az tuti ha itt vannak én utána kisikálok mindent XD

Bizonyos fokig immunerősítőnek tartom a különböző kórokozókkal való haverkodást, de...vannak határok :P :)) nekem ezen túlmegy a kaja fölött kéznélkül köhögés és a pisi után nincs kézmosás is :S mi lehet ott náluk a kilincseken és a villanykapcsolókon???

2012. febr. 17. 10:00

Kézmosás ALAP az illemhely használatakor! DE, nekem is van személyes tapasztalatom arról, hogy nemhogy előtte, de utána sem mosnak kezet!


Viszont amivel ki lehetne kergetni a világból, amikor látom, hogy Anyuka szép lassan lecuppantja a gyerkőcnek a cumiját... Jájj, főleg ha Anyukának esetleg rossz fogai is vannak hozzá, ez elég jó alap lesz arra, hogy a gyereke is így járjon :-(( 2 gyerekem van, SOHA nem csináltam ilyet, se cumival, se más dolgukkal. Sem az ujját nem cuppantottam le, ha maszatos volt, és külön kis poharuk is volt/van.


Csak ennyi.


Viki

10. ujlany
2012. febr. 17. 09:50

Az a baj, hogy egy munkahelyen a wc-bol kifele menet amint megfogod a kilincset maris visszakaptad a bacikat. Szemelyes megfigyelesem, hogy a nok 50%-a siman kisetal ugy, hogy nem mos kezet.


Ugyhogy bar en is aggodom a nemi szervem miatt, en pl. tisztito/fertotlenito kendokkel jarok, es ha leulok egy irodai asztalhoz ahol elotte masok ultek, akkor elotte lefertotlenitem.

Na ezt legalabb ennyir furcsan nezik.

Es valahol tenyleg tulaggodjuk ezt... de ha mindenki csak a legalapvetobb higienes szabalyokat betartana, akkor ez nem is lenne tema.

2012. febr. 17. 09:44

Sziasztok.Ez nagyon tanúságos cikk.A kézmosás alap nálunk is előtte is és utána is.Ha máshova megyek van a táskában nedves törlő amit használok is.A munkahelyemen ahol csak nők vagyunk vettem egy baktérium vírus ölő fertötleítőt és megkértem minden kolléganőt hogy használják maguk után.Persze én mielőtt elmegyek használom.Volt aki ezen megsértődött de igazából nem érdekel.Ez nem ellenük szólt hanem magam mellett.Azóta lekopogom kevesebbet van bajom.


Itthon viszont csak akkor fertőtlenítem a rendszeres takarításon kívűl ha vendégek jönnek és használták a mellékhelyiséget.

Sok betegséget ki lehet így védeni.

8. f1fee9d062 (válaszként erre: 7. - Eufórbia)
2012. febr. 17. 09:42
Igen, sodium-laurel-szulfát van benne, ami határozottan rákkeltő. Engem az is kiüt. Szappan! Nagyanyáink sem használtak mást! :)
7. eufórbia (válaszként erre: 6. - F1fee9d062)
2012. febr. 17. 09:39
Hát igazad van,az ember az életét java részt nem otthon tölti,hogy ez mind kivitelezhető lenne!Nedves törlő tényleg vegyszeres,sőt az intim mosakodógél is.
2012. febr. 17. 09:32

Minden pisilés után is megmosod magad? Úgy értem, puncimosás?


Az összes többit értem és egyet értek, de ez azért bonyolultabb ennél, hiszen az ember a nap jó részét nem otthon tölti. Ha elég folyadékot fogyaszt, ami ugye alap tétel, akkor minimum egyszer, de inkább kétszer a munkahelyén is pisil.


A nedves törlő egy merő vegyszer, én már kaptam csúnya kiütést tőle. Tehát erre senkit nem bíztatok.


A nagy dolognál nincs gond, mert az jól időzíthető, és szerintem se járjunk sz..-os popsival. Alap!


A wc előtti (és utáni) kézmosás is teljesen jogos.


Szóval a többivel egyet értek, de ez nekem erős volna így pisilés után! Vagy félreértettem?

2012. febr. 17. 09:28

Bizony,így igaz!A kukorica földön,kapálás közben szaladgáltak a nők megmosni,alig haladtak a kapálással.A gyereknek is csak jobb esetben volt cumija,amúgy rongyba kötve megrágott kenyérhéj.

Mégsem volt ennyi herpesz,nemi betegség,miegymás.

Persze,azért haladni kell a korral,de túlzásokba ne essünk azért:)

2012. febr. 17. 09:24
Még soha nem késő elkezdeni! Okos, hasznos írás!
2012. febr. 17. 09:17
Ez egy okos cikk, köszönet érte.Sajnálom, hogy mások kinevettek érte.Megfontolandó, és azt hiszem betartandó amit leírtál saját egészségünk érdekében.
2. dus
2012. febr. 17. 09:14
Teljes mértékben igazad van! Megfogadandó tanács! :)
2012. febr. 17. 09:08
Olvasd végig, és gondolkodj, mielőtt megsértődsz!
Kislány koromban módfelett furcsának, és úri huncutságnak véltem azt, hogy az édesapám az illemhely használata előtt is kezet mosott, utána pedig megmosta a nemi szervét, illetve a fenekét.
Amikor erre nem volt mód, akkor is WC papír, illetve egyéb segítségével mindezt megoldotta.

Ugrás a teljes írásra: A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook