Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... fórum

A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád...

1 2 3 4 5 6 7 8
234. CS.CS
2012. máj. 16. 16:29
Nekem az a furcsa, hogy a cumit, meg egyéb dolgot a felnőttek a szájukba vesznek mielőtt a kicsi szájába adják. Persze lehet, hogy evvel akarják erősíteni az immunrendszerét.
2012. máj. 16. 16:19
Nekem elég rossz tapasztalataim vannak. A barátnőm kocsmában dolgozik, ott a női wc rondább mint a férfi.
232. 5092e8b343 (válaszként erre: 229. - Carfiol)
2012. márc. 14. 12:21
Szerintem a női wc-k higiénikusabbak.
231. bionet58 (válaszként erre: 229. - Carfiol)
2012. márc. 14. 12:14

Én is vegyesen tapasztalom mindezt. De itt most nem csak a nyílvános WC-re vonatkozik az, hogy azok használata előtt is kezet kell mosni. Hanem otthon is. Mégpedig azért, mert hiába takarítasz, fertőtlenítesz, akár a legerősebb, legbrutálisabb, és egyben legegészség károsítobb fertőtlenítőszerekkel is, amikor az utcára kimenve, bármilyen utcán keresztül, mások által megfogott tárgyat a kezedbe veszel, már azon sok olyan baktérium van ami árthat a belső szerveknek. De a bőrön keresztül bejutava mindennek.


Itt beszélhetünk akár a zacskóról, pet palackról, és mindenről ami a lakásba kerül. A tisztítószerek flakonjáról is. Honnan tudod azt, hogy milyen beteg, vagy egészséges volt az az ember aki előtted megfogta a boltba.


És itt pont nem a mértéktelen agyonfertőtlenítésről beszélünk, mert az sem egészséges. Pusztán egy rendkívül egyszerű, és régen alkalmazott rutin mozdulatról, és használatos dolgokról. Mint a víz, és a szappan.


Tudomásul kell venni végre, hogy a mi világunk nem a 30 - 50. meg az azelőtti világ. Pontosan a reklámok általi túlfertőtlenítéssel is, és egyéb hasonlókkal nagyon legyengítettük az immunrendszerünket, és a legegyszerűbb higiéniáról, mint az alapos kézmosás elfeledkeztünk.

230. Veronika27 (válaszként erre: 229. - Carfiol)
2012. márc. 14. 11:20
Én ezt nem vettem észre, sőt... Mikor a piszoár tiszta húgykő, meg mellé van pisilve, vagy szanaszéjjel a csempén... De attól is függ, milyen wc-ről beszélünk, mert ugye jobb helyeken óránként takarítják.
229. Carfiol
2012. márc. 13. 20:00

Igen! Bárcsak több ezt alkalmazó férfi és nő lenne!

És ezúton tennék fel egy kényes kérdést. Miért van az, hogy a férfi wc-k sokkal higiénikusabban néznek ki, mint a női wc-k?

228. bionet58 (válaszként erre: 226. - Valentinia)
2012. márc. 13. 15:30

Ez szuper, gratulálok, és édesapádnak is. Mellesleg, de egyáltalán nem mellékesen, most a gyerekkórházak zsuffolásig telve hasmenéses, hányásos gyerekekkel. Mind mind vírusfertőzöttek. Az egyik ilyen beteg gyerek anyukája mesélte, hogy az egyik orvos kissé türelmetlenül mondta a nővérnek, ha végre megtanulnák az emberek,idézem pontosan a mondatot "hogy azt az átkozott vizet, és szappant használnák hugyozás, és szarás előtt is nem lenne ennyi fertőzött" Csak hát mindezt a szülők sem tudják. Akkor ki a fészkes fene tanítaná meg a gyerekeknek. Ugyanez a helyzet tisztába tevés előtt.


És még csak nem is itt van a nagyobb gond. Ezeknek a gyerekeknek már egészen pici kórtól a 90% a életveszélyes állapotba került be a kórházakba, hiszen náluk sokal nagyobb a kiszáradás veszélye. Ami mint tudjuk a hányással, hasmenéssel jár, és ha nincs hely a kórházban akkor mi van?


Mennyivel egyszerübb egy mozdulattal, egy kis vízzel, és szapannal, roszabb esetben nedvessel, vagy csak bevizezett WC papírral mindezt megelőzni. Egyébként ma már kaphatók természetes, vegyszermentes anyagokból készült fertőtlenítők, kézfertőtlenítők is.

2012. márc. 10. 15:23
Utálom a koszos,mosdatlan embereket.A szappan nem drága.Tesék használni.
2012. márc. 10. 09:26

Nagyon igaz a cikk. Ezzel én is így vagyok már gyerekkorom óta,én is apámtól tanultam. Igaz sokan voltak akik amikor véletlenül megtudták mindenfélét mondtak.Pl:nincs wc-papir?, de kényes vagy! stb. De viszont már el sem tudom képzelni másképp,és amikor olyan helyzetbe kerülök ahol ezt nehéz kivitelezni "szerencsére ritkán" akkor igyekszem megoldani szinte "dugva" a kérdést.

Természetesen idegen helyen nagyon figyelek arra,hogy ne okozzak semmilyen fertőzésveszélyt pl:wc-papírt használok benedvesítve. De viszont a komfortérzetem remek gyerekkorom óta nagyon jó. Anno a katonaságnál volt a legnehezebb de mindent elkövettem ott is, hogy megoldjam. Összefoglalva nekem nagyon jól működik ajánlanám másoknak is.

2012. márc. 10. 07:17
Elgondolkodtatott ez a cikk..
224. bionet58 (válaszként erre: 223. - C1bd61610d)
2012. febr. 29. 21:54

Ne haragudj mid van? És nekem mi kerül sokba?

Netán az Erdélyi utazás, vagy a szerves trágya?

223. c1bd61610d (válaszként erre: 222. - Bionet58)
2012. febr. 29. 19:54

Ne adj igazat! Neked túlsokba kerül, nekem meg épp

van.

222. bionet58 (válaszként erre: 221. - C1bd61610d)
2012. febr. 29. 18:43
Nem adok igazat. Nem elvadult, hanem vad. Azonkívül vidéken a kertben is tudok így termeszteni, csak szerves trágya kell meg nagyszüleink tudása. Az pedig megvan. Magot, csemetét Erdély eldugott falvaiból kell beszerezni. Ott még igazi minden.
221. c1bd61610d (válaszként erre: 218. - Kiraroli)
2012. febr. 29. 13:58
Az nem vad, hanem elvadult.
220. c1bd61610d (válaszként erre: 216. - K_nm)
2012. febr. 29. 13:57
Vitamint ásványi anyagokat is tartalmaz, így is. Esetleg valamivel kevesebbet mint a friss.
2012. febr. 29. 13:23
és nem csak itt hanem nagyon sok helyen, csak ki kell mozdulni egy kicsit a szabadba!!
218. kiraroli (válaszként erre: 214. - C1bd61610d)
2012. febr. 29. 13:18
de van!!!!gyere el cserépfalu mellé az erdő szélén van almafa, szilva, szamóca,meggy sőt tavaly még sárgabarackot is találtunk igaz jóval kisebbek, és kevesebb van rajta mint ha megvennéd permetezve vagy génkezelten, de létezik még vadon termő
217. globus (válaszként erre: 215. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 18:34
Nem mindig. Némely évjárat egész jó lehetett :D Azért a cseresznyét jobb, ha nem nézed meg!
216. k_nm (válaszként erre: 214. - C1bd61610d)
2012. febr. 24. 16:45
nem kell génmanipuláltnak lennie! Egyszerüen csak leszedik féléretten, betolják a kamionba, aztán amíg a teszkóba ér, csak megérik valahogy...hát ha ez egészséges (leszámítva a rostot, ami esetleg a székletet rendezheti, ha egyátalán), akkor én vagyok a nemnormális....
2012. febr. 24. 16:21

Nagyszüleim mikor még foglalkoztak a kiskerttel, az ő zöldségeik, gyümölcseik sosem voltak permetezve.


Emlékszem milyen aranyos kukacok voltak a szilvába :-))

214. c1bd61610d (válaszként erre: 212. - Bionet58)
2012. febr. 24. 16:13

Ha úgy vesszük minden zöldség génmanipulált.

Kivéve amelyik vadon terem, de olyan meg nincs.

213. f1e23b97ee (válaszként erre: 211. - C1bd61610d)
2012. febr. 24. 16:07

Ezt ne nekem mond, hanem azoknak, akik a médiában mást sem hirdetnek, mint, hogy egyél szalmakazalt.


Illetve, nincs ma már egy olyan főzős műsor sem, ahol ne a gyermekláncfűhöz hasonló zöldségek játszanák a főszerepet.

212. bionet58 (válaszként erre: 211. - C1bd61610d)
2012. febr. 24. 16:03

Azért hasonlította össze, mert génkezeltek, erősen vegyszerezettek. Meg kell válogatni, hogy milyen zöldséget, gyümölcsöt, és hol vesz meg az ember.

De ugyan ez vonatkozik minden táplálékra.

211. c1bd61610d (válaszként erre: 209. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 15:59
A kolbászt összehasonlítani a zöldséggel nem ildomos. Más-más tápanyagokat tartalmaznak.
210. bionet58 (válaszként erre: 209. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 15:59
Tökéletesen egyetértek. Én is ezeket fogyasztom, saját sütésű kenyeret eszem, és tiszta forrásvizet iszom. A szervezetem az orvosi eredmények alapján 14. évvel fiatalabb a koromnál.
209. f1e23b97ee (válaszként erre: 207. - Bionet58)
2012. febr. 24. 15:56

A Bor, pálinka, hagyma, fokhagyma, szalonna és egyéb házi készítmények ma is az ember rendelkezésére állhatna, azonban mára nem divatos ezt fogyasztani. Minden televízió azt hirdeti együk azt mint a kecskék, ne legyünk kövérek. Ennek érdekébe sokan ilyenkor is megveszik a különböző vegyszerekkel felpumpált növényeket és különféle kapszulákat is rendelnek csak azért, hogy a testsúlyuk rendbe legyen.


Persze lényeges, hogy ne legyünk elhízottak, de azt gondolom a házi kolbász, szalonna, tepertő sokkal egészségesebbek, mint a télen megvásárolt zöldségek, amiknek már a színe sem természetes. Az ízük pedig...


A különféle fogyasztó bogyókról termékekről nem is beszélve.

208. c1bd61610d (válaszként erre: 207. - Bionet58)
2012. febr. 24. 15:51

A születéskor várható élettartam változása Magyarországon 1900 és 2009 között:


[link]

2012. febr. 24. 15:46

Hát igen Doctor Emett Brown említetted a putrikat. Az Ö életkoruk azért közel sem éri el az átlagot, és igaz az Ö nemzőképességük elég erős, mert a szervezetük is elég erős, bizonyos korig. Azért szülnek már 12 - 13. éves korba a lányok náluk, a fiúk is korán aktívak. Az étkezési szokásaik is másak, és ezen van a hangsúly egyik része. Az úgynevezett immunrendszert gyengítő "védőoltások" egy részét is elfelejtik beadatni a gyerekeiknek.


Ami a nagyszüleink higiéniáját illeti, hát bizony akkoriban sokkal kevesebb fertőzőforrás volt. A mezőn nem volt közös WC. Nem voltak különböző kütyük amikre megtelepedett a baci takaríthatatlanul. Volt viszont rézkilincs, rézedények, evőeszközök, amik mint az USA.- ba már rájöttek és tesznek is róla, hogy újra érintkezzenek az emberek rézzel, igen egészséges, és szükséges fém. Volt normális vegyszermentes víz, bor, pálinka, hagyma, fokhagyma, szallonna, házi kenyér, és még sorolhatnám. Tehát minden vegyszermentes étek és itóka, ami ma már nincs. És ezért gyengébb az immunrendszerünk, amit ily módon védhetünk. Vagy oly módon ahogyan az őseink éltek.


Kedves Földhözragadt ezen vitatkozom. Amikor különböző pont a sokszor higiéniai, no meg vitamin hiányos állapotok nem tizedelték a népet igen sokáig éltek minőségi, dolgos életet. Most meg meg kell nézni az orvosi rendelőket, meg a rokkant nyugdíjasok életkorát, és az általános életvitelt. Már a 20. évesek is különböző nyavajákról panaszkodnak. A gyerekek olyan dolgokra allergiások, amikről akkoriban nem is hallottak. Vajon miért?


Hát a profit miatt. Növeljük az átlagéletkort, de a kajával, vízzel, oltásokkal gyengítsük az embereket. Vezessük be a gyerekeknél a hiperaktivitást, mint kezelendő, drogozható betegséget, ls akkor élete végéig profitálhatunk belőle. Ez volt eddig.


Aztán mostanra már ez is kevés.Drasztikusan kell csökkenteni a lélekszámot. Mindegy milyen eszközökkel. Például H1 elleni oltás, ami már két évvel azelőtt elkészült, mármint az oltóanyag, hogy maga a betegség ideért. És még van ilyen, de lesz is.


Akkor mégis mi van túllihegve? A élelmiszer, vegyszer, egészséglobbi, vagy a ésszerű normális, a mai felgyorsult, egészségtelenebb, profitorientáltabb világunk álltal megkövetelt higiénia. Természetesen a lehető legvegyszer mentesebben téve mindezt.

206. c1bd61610d (válaszként erre: 200. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 13:46
Ez azért nem igaz. Ma az átlagos várható élettartam duplája az akkorinak. Sok fertőző betegség tizedelt, gyakori volt a csecsemő és gyermekhalálozás.
205. Veronika27 (válaszként erre: 204. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 13:25

Szerintem meg inkább azért, mert akkoriban ezek még sehol sem voltak.

Aztán amikor szabadon lehetett utazni, repkedni egyik kontinensről a másikra, úgy hozták be a betegségeket a kedves világlátó honfitársak.

Meg persze köszönhetően a gyenge felvilágosításnak, egyre csak terjedtek a betegségek.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook