Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 14 napos léböjt kúra tisztább gondolkodásért fórum

14 napos léböjt kúra tisztább gondolkodásért (beszélgetős fórum)


9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 11:48

A kávé-tea-víz nem igazán jó kombó.

Ezek legyenek csak mellékesen bevitt folyadékok. Túlnyomó többségében inkább igyál házilag préselt rostos gyümölcslét, és zöldségek kifacsart levét. Mindet csak natúr, cukor és egyebek hozzáadása nélkül. Közbe lehet iktatni igény szerint egy-egy kávét, vizet, teát!

2021. nov. 29. 08:12

Bujtor István is valami léböjt kúrába pusztult bele.

Csak óvatosan, okosan !

7. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 08:09

Aztán ne csodálkozz majd, ha teng a savad a kávétól meg a teától..

Majd mikor nem, hogy tisztább nem lesz a gondolkodásod hanem egyenesen koncentrálni alig tudsz mert leesett a vércukrod, jusson eszedbe, hogy nem ártana valami normális diétát csinálni, ha már szeretnél..

No meg a hirtelen lecsúszott kilókat is majd duplán pakolod vissza fele annyi idő alatt..

6. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 08:02
Időszakos böjttel kezdj,ha esetleg nem ismered,az nagyon könnyű és hatásos,itt is megfosztod magad,de hatékonyabban és egészségesebben.
2021. nov. 29. 06:44
Először csak két- három napig csináld! Veszélyes lehet!!! Ha bírod egy hónap múlva esetleg ismételheted. Ebben a vírusos időszakban nem foszthatod meg magadat a szervezet immunitásának az erősítésétől.Vagyis azonnal legyengül az immunrendszered a mindenféle anyagok hiányától. Nem a legjobb időzítés. Ha mindenképpen akarod is ne így, ahogy tervezted. Orvossal konzultálj előtte mindenképpen!!!
4. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 06:04

Én annyira veled tartanék. De már iszom a tejszihabos kávém. Ird majd meg, hogy mi lett az eredménye, meddig birtad. Tényleg érdekel. Zöldség, gyümölcsleveket is igyál.

Sok sikert.

2021. nov. 29. 04:49
Páran már haltak bele ilyen léböjt kúrába.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 04:16

Ezt,ennyi ideig ,csak ezekkel a levekkel nem tenném.Az indítattást értem,,mégis 2 hét léböjt orvosi odafigyelést igényelne.

Gondold át és vigyázz magadra.

2021. nov. 28. 21:30

Sziasztok!

Az elkövetkező 2 hétben csak folyadékot tervezek bevinni: kávé és tea (cukormentes), víz, esetleg alaplé

A célom ezzel az, hogy egy kicsit megfosszam magamat az evésben keresett ideiglenes élvezettől. Szerintem sokkal tisztább lesz a gondolkodásom, eléggé magamba fordultam az elmúlt időszakban és az étel volt az egyik dolog, ami kényelmet adott. Ezen változtatni szeretnék.

Az elején biztosan nehéz lesz, de majd eljutok oda, ahol a pozitív hatása, durván ellensúlyozza a vele járó nehézségeket.

Aki velem szeretne tartani, az írjon a fórumra nyugodtan :)

Holnap (November 29.) lesz a böjtöm első napja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook