Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A nehézségek ellenére is le lehet fogyni fórum

A nehézségek ellenére is le lehet fogyni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A nehézségek ellenére is le lehet fogyni

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2012. jún. 3. 10:02
Gratulálok! :-)
2012. jún. 3. 09:48

Gratulalok! :) Nagyon csinos vagy! Igazan buszke lehetsz magadra!

Legyen csodas vasarnapod!

Pusz : Netti

2012. jún. 3. 09:36
Gratulálok, fantasztikus a változás, de nem elsősorban a 11 kg látszik a képeken, hanem az a különbség, amilyen magabiztossággal állsz a kamera elé. meg merem kockáztatni, hogy a második képhez hasonló önbizalommal és bellással 84 kg-osan is nagyon csinos lehettél volna, de ha a fogyás kellett ahhoz, hogy ennyivel jobban érezd magad, akkor már nagyon-de nagyon megérte!!!!! Ügyes vagy - és nagyon csinos!
2012. jún. 3. 09:33
Gratulálok csillagom! Nagyon büszke vagyok rád!
2012. jún. 3. 09:21
Gratulálok Manócska, főleg, hogy mire megjelent a cikk, elérted a kitűzött célt, sőőőt még alá is mentél:)
2012. jún. 3. 09:15
hát, hatalmas gratula! És örülök, h olyan dolgokat is leírtál, amire sokan hivatkozván tespednek! Bebizonyítottad, h minden lehetséges, csak akarni kell!
2012. jún. 3. 09:08
Az én történetem nem 30-40 kilós fogyásról szól, mindössze tizenegynéhány kilóról, amiből már 11 megvan és még vár rám 3 kiló. Amit nagyon remélek, hogy mire e cikk megjelenik, már meg is lesz. És miután megvan a leadott kiló, meglesz a súly megtartása is mindenféle nehézség nélkül.

Ugrás a teljes írásra: A nehézségek ellenére is le lehet fogyni
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook