Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 16 év korkülönbség ellenére lehet-e tartós a kapcsolat? fórum

16 év korkülönbség ellenére lehet-e tartós a kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2
51. kittl
márc. 2. 20:29
Ma vagyunk két éve együtt ❤️
50. kittl (válaszként erre: 45. - Temmp)
2022. szept. 16. 18:30
nem az a bulizos tipus a sräc
49. janszi (válaszként erre: 1. - Kittl)
2022. aug. 31. 18:04
Egy kapcsolat minőségét nem befolyásolja a korkülönbség ha nem peremfeltétel,a szándék és a mindennapok döntései határozzák meg inkább,úgyhogy mindent bele,ha jársz az úton arra figyelj,hogy jól csináld.
2022. aug. 31. 15:59
lehet
47. gabbbicica (válaszként erre: 44. - Kittl)
2022. aug. 31. 15:59
Azt h biztos senkinek nem adnam le az osszes penzt, amit keresek es forditva se varom el.
46. e620d9d97b (válaszként erre: 44. - Kittl)
2022. aug. 31. 11:24
Szerintem nem úgy néz ki.
45. temmp (válaszként erre: 44. - Kittl)
2022. aug. 31. 09:17

Az, hogy eddig milyen eletet elt nem szamit. Nyilvan minden casanova addig kaszanova amig meg nem talalja a NOT az eleteben.

Amiket leirtal elegg azt mutatjak, hogy elkotelezodott feled, bar nem tudom, pl. estenkent kimaradozik-e, hetvegen mindig haverkokkal van-e stb.

A helyedben en nem foglalkoznek a baratjaval, de szepen elkezdenem merni, hogy miket tesz meg meg ertem amit o magatatol sosem akarna vagy nem igazan szereti, vagy hulyesegnek tartja, de megeteszi-e ertem. Nyilan nem szivatni kell, csak merni, hogy mennyit erek en.

Lehet, hogy a baratja tovabbra is elcsatangol a feleseg mellol es az zavarja, hogy elveszette a csajozos, bulizos, ivos cimborajat??

44. kittl
2022. aug. 31. 08:01

Sziasztok

Ma beszéltem a Zoli egyik jó barátjával, aki szó szerint azt mondta nekem, hogy szerinte ez a kapcsolat 5 évet sem fog megélni mert a barátomnak eddig semmi hosszú kapcsolata nem volt leszámítva az elsőt, ami 6 évig tartott.

Szóval is egy iszonyú Casanova a srác, rengeteg csaja volt eddig akikből állítólag Dunát tudnék ereszteni !


Ezek után ugye én igencsak elbizonytalanodtam , de Azt mondtam magamnak , Ancsa Nézd még a tényeket :


A Zoli veled él, és mindenben támogat.

Most épp a házadat szigeteli .

Az összes pénzt amit keres hazahozza és leadja nálad.

A srác a csuklójára tetováltatta a nevedet a megismerkedési dátumotokkal egyūtt !

Naponta 8x felhív amikor dolgozom.


Ezek nekem olyan jelek amik arra utalnak hogy komolyan vesz a srác.


Szerintem a Zoli barátja egyszerűen féltékeny a Zolira, mert mi nagyon szép körülmények között élünk, ő és a felesége pedig nem igazán.


Vagy , ti mit mondtok ?

43. Auróra2010 (válaszként erre: 40. - Érdekes73)
2022. aug. 23. 10:45
Ja és ilyenkor az örökbefogadó új apa a válás vagy lelépése után fizetheti a gyerektartást,az idegen gyerekek után, több ilyen esetről is hallottam, nem is sikerült megszabadulnia tőle.
42. kittl
2022. aug. 23. 10:41
Szo sincs itt örökbefogadasrol. A fiaim az apjuk neven maradnak akivel nem romlott meg a viszonyunk. Eszünkbe sincs adoptaltatni öket. Nem ärväk
41. aszparagusz (válaszként erre: 37. - Érdekes73)
2022. aug. 23. 08:36

Nem hinném, hogy a fiúk apja le akarna mondani a gyerekekről.

Erről nem is volt szó.

Rengetegen válnak, utána a szülőknek új kapcsolata lesz, de a szülői jogok, kötelezettségek megmaradnak.

40. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Kittl)
2022. aug. 23. 07:42
Ezt nem neked szántam csak sarkított példának. Van ismerős körben hasonló eset. Örökbefogadás és 2 éven belül már szétmentek.Szegény gyerekek bemutatkozáskor nem tudták az új vezetéknevüket :( Azóta még zavarosabb a helyzet. Nem lehet tervezni most azt gondolja egy pár hogy örökké aztán lehet hogy 1 hónap vagy 1 év. Tényleg ne agyalj a korkülönbség miatt de azért ésszel.
39. Amaunet (válaszként erre: 37. - Érdekes73)
2022. aug. 23. 01:49
Tisztában vagyok vele. Nézzük a jobbik verziót, hogy nem egy évig, hanem mondjuk 40 évig maradnak együtt.
38. kittl (válaszként erre: 37. - Érdekes73)
2022. aug. 22. 23:33

Most miért kell így gonoszkodni

“ Minden évben “

Én sem így terveztem Bocsi !

37. Érdekes73 (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2022. aug. 22. 22:00
Le kellene mondania a vér szerintinek az apasági jogáról az örökbefogadáshoz. Így kötelezettségei se lennének mint pl a gyerektartás.A 11-16 éves fiúk nem hinném hogy új vezetéknevet szeretnének minden évben :(
36. Amaunet (válaszként erre: 32. - Aszparagusz)
2022. aug. 22. 16:04

Jó, ne fogadja örökbe! De mégiscsak együtt fognak élni hosszútávon és mindenki már vezetéknévvel. Nekem fura.


Elnézést kérek, hogy eszembe jutott!😄

35. Babi11
2022. aug. 22. 14:04
igen
2022. aug. 22. 09:21
persze, hogy lehet
33. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2022. aug. 22. 08:43

Bármi működhet, de a korosztályod ajánlom inkább. Le fog lépni ez a pasi is. Lassan 50 leszel. 99,9% hogy egy 30 pár éves pasi nem 50-es nővel fog tartósan együtt lenni.

Persze, ha szereted amikor elhagynak akkor rendben van ez így.

32. aszparagusz (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2022. aug. 22. 08:23

Miért kellene bárkinek is örökbe fogadnia a gyerekeket?

Van apjuk, aki nem hiszem, hogy hozzájárulna, hogy anyuka aktuális férje, szerelme örökbe fogadja őket.

31. Csillagszem38 (válaszként erre: 30. - Natasa🌸)
2022. aug. 21. 19:45
Sztem inkább naivitasbol...
30. Natasa🌸 (válaszként erre: 26. - Kittl)
2022. aug. 21. 13:30

A kép alapjan ,nagyon kedves szimpatikus ember vagy,es szép,csinos!

Nem anonim indìtottad a fórumod,ez is szimpi.

Legyen szép napod!🌸

29. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Kittl)
2022. aug. 20. 23:13

Na ez nagyon gáz! Pótolni próbálod az űrt és felhasználód a srácot a fajdalmad csillapítására. De nem is baj, hiszen valszeg az egzisztenciad nagyon is imponál a srácnak. ;)

Te nagyon keresd a boldogságot, de nem tudatosan keresed. Sztem olyan pasival kezdj, aki egy szinten van veled. A szerelosraccal összejönni komolytalan.

28. Amaunet (válaszként erre: 26. - Kittl)
2022. aug. 20. 22:35

Abban látom a problémát, hogy nem tudod lezárni magadban az első csalódást. Ez minden további kapcsolatodban bizonytalanná tesz. Kételkedsz magadban és az új választottadban is.


Azt mondom vágj bele! DE!

Ülj le vele beszélgetni és a jövőre nézve hozzatok döntéseket! Határozzátok el magatokat néhány dologban! Pl. a közös gyermek, Mi van, ha lesz, ha nem lesz? A gyermekeid esetleges örökbefogadása. Mennyire akartok egy családdá válni? Vagy ő csak mint anyu barátja lesz jelen az életetekben?

Vagy mennyi időre tervezitek a közös életeteket?

És ez mint nem kor vagy korkülönbség kérdése.

27. f6e17c1dbe (válaszként erre: 3. - Kittl)
2022. aug. 20. 21:02
Te 47 éves vagy? :O Kinézel kb. 35-nek. Persze, hogy működhet 😊
26. kittl
2022. aug. 20. 20:58

Na most kaptam hideget és meleget is.

A lényeg, hogy volt egy férjem akit nagyon szerettem de a pasi egyik napról a másikra lelépett egy 10 évvel fiatalabb kolléganőjével. Nagyon szomorú és egyben dühös is voltam. Szenvedtem ( szerintem még ma is tart ! ) és hogy ne gondoljak rá összejöttem az egyik munkahelyi kollégámmal akinek régóta tetszettem és valamelyest ő is nekem. A story nem tartott sokáig mert a fiaim gyűlölték ezt az embert , és ezt tudatták is vele + szinte mindent én fizettem ha elmentünk valahová, az ő részét is beleértve. Ezt 5 hónap után megelégeltem és kitettem a szűrét.

Ekkor ismertem meg Zolit aki a házam szigetelése miatt keresett meg előszőr, de nagyon megtetszettem neki és elkezdett komolyabban udvarolni.

Nem tagadom megtetszett de ekkora korkülönbséggel eszembe sem jutott volna korábban valakinek esélyt adni.

A szomorúság amit a volt férjem miatt éreztem viszont elkezdett megint eluralkodni rajtam, és ekkor arra gondoltam hogy egye fene bele megyek lesz ami lesz addig sem gondolok arra a hazug csalora !

25. l.luiselotte (válaszként erre: 24. - L.luiselotte)
2022. aug. 20. 19:59
Előbb kimaradt, pedig ez volt az első gondolatom, hogy megjelenéseteken sokat javit, hogy a fiatalember idő-sebbnek néz ki a kortársainál, ezért úgy tűnik, mintha egyidősek lennétek.
2022. aug. 20. 19:52

A mindenben kritikus fiam olyan idős, mint a partnered. Mutattam a képeteket, elismerően mondta, hogy igazán jól tartod magad.

(Azt, hogy én hogy reagálnék, inkább nem írom le )

De mivel kibicnek sem drága, tart ameddig tart, szvsz egy próbát megér.

2022. aug. 20. 19:12
Remekül nézel ki, nem látszik a korkülönbség.
22. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2022. aug. 20. 19:10

Ez fél év,kevés idő.

Szerintem neked hízelgő a felállás,és akár szülnél is,hogy kedvében járj.


Nem kérdezted, én nálam ekkora korkülönbség biztos szóba sem jöhet.Majd' a gyereked lehetne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook