Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A magány... Amikor már egyetlen barátod sincs... fórum

A magány... Amikor már egyetlen barátod sincs... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
112. mamcili (válaszként erre: 111. - Grtm)
2011. jan. 23. 19:58

de miért?

mi az ami neked nagyon fájó?

és mi az amit te ilyen rosszul élsz meg?

amióta itt beszélgetünk azóta sok minden változott bennem...

111. grtm
2011. jan. 23. 19:55
Hasonló. Igazából ezt a történetet most adtam fel, most már csak arra törekszem, hogy csak egy pár szót tudjak váltani vkivel.
110. mamcili (válaszként erre: 109. - Grtm)
2011. jan. 23. 19:54

persze

mesélj!

mi a helyzet veled?

109. grtm
2011. jan. 23. 19:50
Él még az eredeti téma?
108. mamcili (válaszként erre: 107. - Katabogár1)
2011. jan. 23. 19:38

igen általában van benne igazság, csak nehezen ismerjük be... :)

az alvás ébrenlét ritmusom mostanában nekem is elég zűrös...

a pszichológusok szerint ez pszichés eredetű probléma...és nálam van is benne valami igazság....

107. Katabogár1 (válaszként erre: 106. - Mamcili)
2011. jan. 22. 20:56

Jó poén volt, de van benne valami igazság is, ugye azért tudod ? :)))

Én ma egész nap olyan álmos voltam, mostanra ébredtem fel, amikor alhatnék.

106. mamcili (válaszként erre: 104. - Katabogár1)
2011. jan. 21. 23:54
ja és csak poénkodtam a kifogással :)
105. mamcili (válaszként erre: 104. - Katabogár1)
2011. jan. 21. 23:54

Mondhatni komoly lépcsőkről volt szó...

taposóm nincs csak eliptik trénem, hasonló csak kicsit mégis más:)


De tegnap megint sikerült rekordot döntenem sétálásból

:)

csak most nem lépcsőn hanem az utcán :)

104. Katabogár1 (válaszként erre: 103. - Mamcili)
2011. jan. 20. 22:32
Nem kifogásnak szántam, és használom is, de egyelőre nem edzés-szerűen. Muszáj lesz, mert nagyon el vagyok lustulva, rá kell szoknom a mozgásra, meg híztam is. A lépcsőzés alatt nem értettem, hogy igazi lépcsőről beszélsz, vagy te is tapostál...
103. mamcili
2011. jan. 20. 22:09

jó kifogás :)

szoktam mondani magamnak is :)

102. Katabogár1 (válaszként erre: 101. - Mamcili)
2011. jan. 20. 22:07
Pont azt beszéltük, hogy a szteppert lépcsőzőnek hívják, de könnyebb, sőt, teljesen más. A 8. emeleten lakon, akár gyalog is járhatnék, de...
101. mamcili (válaszként erre: 100. - Katabogár1)
2011. jan. 20. 21:29

:D

tegnap és ma én is járás rekordot döntöttem lépcsőzésből :)

kb 20 emelet :)

ha nem több :)

(persze ez egyéni :) )

100. Katabogár1 (válaszként erre: 99. - Mamcili)
2011. jan. 20. 12:51

Tessék, nem hallom, rossz a vonal! :)))))


Egyébként meg azóta olyan sokat mentem gyalog, meg viszonylag későn is értem haza, hogy nem tapostam halálra magam, de azért már használtam. :)

99. mamcili (válaszként erre: 98. - Katabogár1)
2011. jan. 19. 21:59
elkezdtél azóta lépdelni:)
98. Katabogár1 (válaszként erre: 97. - Mamcili)
2011. jan. 19. 11:40
Jaja...
97. mamcili (válaszként erre: 96. - Katabogár1)
2011. jan. 15. 21:29

láthatod :)

képekben :)

és milyen jó hogy nincs akadály :)

96. Katabogár1 (válaszként erre: 95. - Mamcili)
2011. jan. 15. 18:19
Arra gondoltam, hogy annyit lépek a sztepperrel, mintha Amerikába mennék gyalog... Ilyen akadály nincs előttem, hogy tenger, meg óceán, még az időjárás sem zavar, ki sem rabolnak. :)) Igaz, nem is látom Amerikát. :(
95. mamcili (válaszként erre: 94. - Katabogár1)
2011. jan. 15. 18:14

nem de érdekes lehet a tengeren átlépkedni és az óceánon:)


lefordítja a levelező programom, még nem tudom pontosan nem írt vissza...

94. Katabogár1 (válaszként erre: 93. - Mamcili)
2011. jan. 15. 12:38

Hova való a lány, milyen nyelven írtok?


A szteppert nem sokat használom, de majd fogom. Legyengített a láz, és a köhögés sem múlik, még rosszabb volt, amikor lépkedtem. Majd csak elmúlik, és akkor kigyalogolok Amerikába. Nem tudod véletlenül, hogy hány lépés ? :)))

93. mamcili (válaszként erre: 92. - Katabogár1)
2011. jan. 14. 19:37

Az jó! Mármint a steppert, hogy szereztél magadnak...

de a betegség az nem...valószínű hogy vírus lehetett.

Képzeld kaptam egy levelet egy ismeretlen lánytól, itt a hoxán akadt rám, de nem magyar, majd meglátjuk mennyire tudunk kommunikálni :)

Visszaírtam neki.

92. Katabogár1 (válaszként erre: 91. - Mamcili)
2011. jan. 13. 23:11

Vettem egy mini szteppert 2000,- ért, egy barátnőm ismerőse adta el. Úgy gondolom, annyit megér, még ha nem is használom rendszeresen. Egy másik ismerősöm meg kölcsönadott egyet két hétre, csak közben kiderült, hogy van eladó. Eddig szimpatikus a dolog, de majd kiderül...

Most betegek voltunk a párommal egyszerre, kedden este elkezdett rázni a hideg, őt is, itt reszkettünk a takaró alatt mind a ketten... Éjszaka lázasak voltunk (39), neki reggelre elmúlt, nekem még délelőtt 38 volt, de azóta semmi. Más bajunk nem volt, biztosan valami vírust kaptunk be.

91. mamcili (válaszként erre: 90. - Katabogár1)
2011. jan. 9. 00:24

Teljesen mindegy milyen mozgásformát választasz a lényeg hogy élvezd :)

Én eleinte rengeteget sétáltam, majd sietve mentem...

hozzáteszem ez is hatásos volt, mert a már meglévő mozgások felett csináltam ezt...

90. Katabogár1 (válaszként erre: 89. - Mamcili)
2011. jan. 8. 22:37
Kitaláltam, hogy veszek szteppert, vagy valami ilyesmit, hát körberöhögtek. Egy jó pár ember mondta, hogy régen szeretett volna szobabiciklit, megvette nagy nehezen, pár napig használta, és évek óta porosodik. Lehet, hogy mégis csak tornáznom kellene?
89. mamcili (válaszként erre: 88. - Katabogár1)
2011. jan. 7. 21:14

a legrosszabb tanács!

épp ez az, hogy meg kell tanulni enni, csak helyesen...

és a titka a sok folyadék!

...

88. Katabogár1 (válaszként erre: 87. - Mamcili)
2011. jan. 7. 14:32
Na, akkor a sógornőmnek lesz igaza. Ő azt mondja, hogy ne egyek! Az a legolcsóbb fogyókúraegyébként, de valamit úgyis kell, joghurtot, túrót, stb...
87. mamcili (válaszként erre: 86. - Katabogár1)
2011. jan. 6. 20:43

van egy olyan hogy életmód terápia program,

a legnagyobb titok benne szerintem a mit mivel és ha "bűnözöl" :) utána hogyan tovább

fél év mire rájöttem a titkára, de minimálbér az kevés rá.

Sajnos!!!

pedig életem legszebb időszaka volt a fogyókúrám ideje

86. Katabogár1 (válaszként erre: 83. - Mamcili)
2011. jan. 6. 20:08
Hogy csináltad ?????
85. mamcili (válaszként erre: 84. - Ailen Zia)
2011. jan. 5. 21:32

ha nem tudod eldönteni szerintem az a belső bizonytalanságodból fakad.

Hisz magadban is bizonytalan vagy...

Bízni magunkban!

Hát ez egy jó kérdés?

Gondolkodtatok ti már ezen?

és ha igen mire jutottatok?

2011. jan. 5. 19:31

Nekem 2 éve a 0-ról kellett kezdeni, amikor új emberek közé kerültem. Sajnos első évben egy idő mellőzni kezdtek engem, nem tudom miért, nem voltam köcsög velük... Mindig kirekesztettek, és én meg kullogtam utánuk, de amikor beszóltak, hogy: akkor vettem észre, hogy itt vagy amikor hátra néztem. Ez nekem nagyon sértő volt! Akkor döntöttem el, hogy inkább ha egyedül is leszek, akkor sem fogok úgy "futni" utánuk mint a kutya, akit még csak észre sem vesznek... (Azt elismerem, hogy feszült voltam párszor a párkapcsolatom miatt, de mert senkivel sem tudtam megbeszélni és ő velük meg végképp nem is lehetett.)

...Aztán idén megint sikerült idáig jutnom, hiába estek ki ezek az emberek, volt kettő aki megint eljátszotta ugyan ezt velem... Egy ideig azt hittem tartanak legalább havernak, de aztán ezek is kirekesztettek. Én (mivel a barátommal való szakítás után nagyon megváltoztam szókimondóbb lettem, na meg jobb kedvű is egy ideig, ami sajnos lanyhult azóta kicsit) ezt már nem hagytam szó nélkül. Szemtől szemben megkérdeztem az egyik csajt, hogy mond valami bajotok van velem? Csak hogy tisztán lássam, hányadán állunk egymással. Azt mondta: erre nem tudok válaszolni. Jó, rendben! Azóta én pár szót váltok velük csak, miután 2 hétig nem szóltam semmit hozzájuk, mert minek? Most is csak azért, mert nem lenne jó az egész évet úgy eltölteni, hogy állandó feszültség van, de amúgy nem érdekelnek már. Egy barátom van ott most jelenleg, meg pár ember akikkel elbeszélgetek. De inkább legyen akár csak 1, mint hogy sok képmutató ember.

Van még rajta kívül 2 barátom, akiket nagyon szeretek, de van pár személy, akit nem tudom hova tegyek... Haver vagy barát? Nem tudom eldönteni.

83. mamcili (válaszként erre: 82. - Katabogár1)
2011. jan. 4. 21:09

csak kéne?

néha mintha magamat hallanám :)

pedig már egyszer sikerült leadnom 20 kilót :)

még egy 10-es kéne legalább...;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook