Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A magány... Amikor már egyetlen barátod sincs... fórum

A magány... Amikor már egyetlen barátod sincs... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
82. Katabogár1 (válaszként erre: 81. - Mamcili)
2011. jan. 3. 20:57

Na, kibírtam az első napot, jó volt találkozni a kollégákkal, csak egész nap álmos voltam. Holnap remélem jobb lesz a helyzet.

Most meg ettem egy csomó gofrit, pedig fogynom kellene. Brrrrr...

81. mamcili (válaszként erre: 80. - Katabogár1)
2011. jan. 2. 22:56

én is örülök, hogy van munkám, de szeretnék kicsit feltöltődni most már :)

Kicsit sokat vállaltam és nem igazán tudtam, hogy hol is van igazán a helyem, év végére kissé össze is csuklottam benne...

de jól jött a kis pihenő :)

Remélem most már jobb lesz minden :)

80. Katabogár1 (válaszként erre: 79. - Mamcili)
2011. jan. 2. 21:25

Persze, igazad van, nem is kell itt kibeszélni dolgokat, én sem úgy gondoltam.

Most nagyon nyűgös vagyok, holnap már menni kell dolgozni. Örülök, hogy van munkahelyem, de akkor is, jó volt egy kicsit itthon lenni. Mi ketten vagyunk a párommal... Remélem, az idei év tényleg jobb lesz, mint a tavalyi, mi is nyűglődünk, nehéz beosztani a keveset.

79. mamcili (válaszként erre: 80. - Katabogár1)
2011. jan. 2. 16:53

ó mit meséljek!

Vannak dolgok, amiket így nyilvánosra nem teszek ki...

Egyébként szeretek beszélgetni :)

8 éveske :)

minden nap szinte ugyan olyan...

szimpla hétköznapok

ha már van benne valami "jó" akkor összeteszem a két kezem és örülök neki.

Mert már az is öröm, ha ki tudom fizetni, amit kell.

Álmaim vannak de ebből a fizetésből elég nehéz kihozni :)

de lesz ez idén jobb...

Legalábbis remélem...

78. Katabogár1 (válaszként erre: 77. - Mamcili)
2010. dec. 30. 23:30
Nincs semmi különös... Ma egy volt kolléganőmnél voltunk, szerette volna, ha maradunk holnap is, sőt, szilveszterre. Nem maradtunk, én nem szeretek máshol aludni, pontosabban nem is tudok. Nem megyünk sehova szilveszterezni. Na, nem mintha olyan sokan hívtak volna. Majd nézzük a tv-t meg netezek, bár a tv-ben állítólag nem lesz semmi jó. Te mit csinálsz, mész valahova?
2010. dec. 29. 23:37
Veled mi van?
76. mamcili (válaszként erre: 75. - Katabogár1)
2010. dec. 29. 23:37
Sajnos nálam vannak ilyenek, de ezeket igyekszem mihamarabb kilazítani...egyfajta görcsös állapot miatt van nálam, de igyekszem hogy ez ne akadályozzon a mindennapokban.
75. Katabogár1 (válaszként erre: 74. - Mamcili)
2010. dec. 28. 20:22
Mitől merevedett le a nyakad? Elfeküdted? Tudom, hogy van ilyen, de eddig még nekem sosem csinálta...
74. mamcili (válaszként erre: 73. - Katabogár1)
2010. dec. 28. 01:29

Köszi kérdésed jól vagyok :)

csak a nyakam ne lenne bemerevedve :(

1-2 nap és az is helyre jön :)

73. Katabogár1 (válaszként erre: 72. - Mamcili)
2010. dec. 28. 00:03
Persze, hogy kell, nekem is jó volt így, kellett egy nap, ami nem rohanásból állt. Jól vagy ?
72. mamcili (válaszként erre: 71. - Katabogár1)
2010. dec. 27. 17:06

:)

Azt is kell :)

Egyszer majd azért nem ér rá mert nálatok unokázik:)

71. Katabogár1 (válaszként erre: 70. - Mamcili)
2010. dec. 26. 20:31
Kaptam függönyt (1 szobás lakás 1 ablak-, + erkélyajtójára), a régi már csúnya volt, a nővéremnek is feltűnt (tőlük kaptam), az öcséméktől meg egy gofri sütőt. Mi csak apróságokat vettünk. Mással nem karácsonyoztunk, holnap megyünk a párom anyukájához, ma nem ért rá, mert unokázott.
70. mamcili (válaszként erre: 69. - Katabogár1)
2010. dec. 26. 19:04

igen!

van ez így...

és te mit kaptál karácsonyra?

69. Katabogár1 (válaszként erre: 68. - Mamcili)
2010. dec. 26. 13:59
Na, ennek örülök. :) Biztosan többen is szeretnek, megkockáztatom, hogy sokan. Észre kell venni. Tapasztalatom szerint néha nekünk kell megtenni az első lépést...
2010. dec. 25. 23:36

Ráadásként olyantól kaptam ajándékot akitől nem számítottam rá.

És ilyenkor úgy érzem, még van olyan aki szeret...

67. mamcili (válaszként erre: 66. - Katabogár1)
2010. dec. 25. 23:35

igen valószínűleg, mert eddig úgy éltem meg hogy nekem sokkal nehezebb minden mint a családom más tagjainak...

De aztán rájövök, hogy bár szerényebb mégis sokkal boldogabb pont az egyszerűsége (sokan mondanák: Szegénysége) miatt.

66. Katabogár1 (válaszként erre: 65. - Mamcili)
2010. dec. 24. 22:47
Sajnálom. A karácsony miatt? (jól el vagyunk, felváltva nézünk be ide...)
65. mamcili (válaszként erre: 64. - Katabogár1)
2010. dec. 23. 23:15

az jó!


Én viszont igazán ilyenkor kezdem egyedül érezni magam...

64. Katabogár1 (válaszként erre: 62. - Mamcili)
2010. dec. 22. 23:23
Köszi, már lassan el is felejthetem az ügyet. :)
2010. dec. 22. 11:13

sziasztok!

Hogy vagytok? sütés, főzés megy már?

és hogy készültök az ünnepekre?

62. mamcili (válaszként erre: 61. - Katabogár1)
2010. dec. 21. 19:42
jobbulást!
61. Katabogár1 (válaszként erre: 60. - Mamcili)
2010. dec. 20. 10:24
A dokinál kedden voltam, amikor berekedtem, akkor azt mondta, vegyek Neo Citrant, igyak sokat, meg ne beszéljek. A rekedtség szombatig tartott, nagyjából már van hangom, most köhögök helyette. A logikus az lenne, ha a pár nap alatt lerakodott váladék akarna feljönni. Amire rájöttem, és 99 %, hogy azért köhögök jobban, mint kellene, mert alig iszom folyadékot, sosem voltam nagy ivó. Tegnap 4 óra körül gondolkodtam, hogy mennyit is ittam addig, hát kb. 2 dl-t. Úgyhogy szerintem kiszáradt a torkom, az rátett egy lapáttal... Este elkezdtem inni teát, még hagymateát is főztem, és sokkal jobb lett a helyzet. + radipon + kalmopyrin... Na, ennyit a megfázásomról.
60. mamcili (válaszként erre: 59. - Katabogár1)
2010. dec. 19. 21:27

Mit mond a doki?


én nem szeretem a köptetőket mert az csak rosszabb nekem...

de a lánykámnál bevált oldószer az ambroxol...

[link]

59. Katabogár1 (válaszként erre: 58. - Mamcili)
2010. dec. 19. 15:17
Köszi, már én is nagyon unom. A hangom alakul, most köhögök, de nagyon. Alig bírom abbahagyni, és ráadásul sosem tudom eldönteni hogy száraz köhögés, vagy nem az, mire vegyek gyógyszert. Még jó, hogy nincs több fajta. Mikor száraz? Mert néha azért jön fel valami, de kevés. Brrrr...
58. mamcili (válaszként erre: 57. - Katabogár1)
2010. dec. 18. 23:14

:)

Gyógyulj meg!

És kívánom így az ünnepek közeledtével, hogy találj rá arra az emberre akiben megtaláld az a barátot akire számíthatsz...

57. Katabogár1 (válaszként erre: 56. - Mamcili)
2010. dec. 18. 19:07
Szia, most látom, hogy írtál... Az élet bármit produkálhat, az biztos. Ha jobban belegondolok, én sem panaszkodhatok, mert az igaz, hogy az említett barátnőm nem nagyon hív fel magától, de mások igen. Érdekes, hogy pont most, egy pár nap alatt történtek velem nagyon jó dolgok ilyen szempontból. Kedd óta nem dolgozom, mert megfáztam, alig tudtam beszélni, berekedtem, még most sem nagyon tudok. Ez kellett ahhoz, hogy észrevegyem, hogy vannak akik "törődnek" velem, nem kell feltétlenül egy emberhez ragaszkodnom. :) Röviden ennyi.
56. mamcili (válaszként erre: 53. - Katabogár1)
2010. dec. 17. 21:22

Képzeld el, hogy én most felnőttként, egy olyan lánnyal találtam meg a hangot; akiről el nem tudtam volna képzelni, hogy valaha egy hullámhosszon leszünk...

tudod mi a jó az egészben: hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, csak történt valami az életünkben amikor a legnehezebb időben számíthattunk egymásra és ez a mai napig kitart ennek már 10 éve...

55. Katabogár1 (válaszként erre: 50. - 8285925b39)
2010. dec. 16. 21:55
Nekem is elég sok ismerősöm van, akikkel beszélünk is, de valahogy egyik sem az igazi. Inkább lenne kevesebb, de mélyebb. Lehet, hogy az én hibám is, sőt!
54. Katabogár1 (válaszként erre: 52. - 37a3ebdd88)
2010. dec. 16. 21:52
Ingyen tudjuk egymást hívni, ha arra gondolsz...
53. Katabogár1 (válaszként erre: 49. - Mamcili)
2010. dec. 16. 21:51
Én is egyoldalúnak érzem a kapcsolatunkat, csak azért sajnálom, mert eléggé egy hullámhosszon vagyunk, jól megértjük egymást. Lehet, hogy felnőtt korban már nem annyira egyszerű mély barátságot kialakítani. Azt mondják, a gyerekkori barátságok a legnyomósabbak, ha kitart...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook