Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A lépcsőház takarításakor a lakók lábtörlőit le kell söpörni? fórum

A lépcsőház takarításakor a lakók lábtörlőit le kell söpörni? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 6. 18:21
Kimosni,bocs,telóról vok
2014. okt. 6. 18:18
Kimodni én sem szoktam.Kirázni,kiporszívòzni igen.De nem teszem a saját kâdamba,h kisuvickoljam,mert nem az enyém.
13. b52624dd03 (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2014. okt. 6. 18:15

Akkor úgy mondom hogy nem szeretném kitárni az ajtóm és a lábtörlőt porszívózni :D

Én megcsináltam az összes lakás előtt, mert nem vitt volna rá a lélek hogy felsöprök, felmosok, és visszateszem a retkes lábtörlőket.

De az állandó takarítós nem szokta, és ez engem zavar.

12. kriszta773 (válaszként erre: 11. - B52624dd03)
2014. okt. 6. 18:11

már ne haragudj, de ezzel az erővel sose lépj ki a lakásból, mert ahhoz ki kell nyitni az ajtót és beláthatnak :)

a lábtörlőket is le kell söpörni ilyenkor szerintem, nem kikerülve felsöpörni, felmosni, hanem alatta is :) bocsi, de ez azért nem egy akkora plusz feladat

2014. okt. 6. 18:07

Ha le akarom takarítani a lábtörlőmet, akkor tárjam ki az ajtóm és bámuljon befelé mindenki aki éppen akkor közlekedik a lépcsőházban?

Szerintem ez így nem túl jó...

Igazából azért fizetjük a közös költséget, hogy takarítson a megbízott, és szerintem ehhez hozzátartozik a lábtörlő is.

2014. okt. 6. 17:58
Én személy szerint örülnék neki. De azt is eltudom képzelni amit grizus írt.
2014. okt. 6. 17:57
Illik.Szoktam.
2014. okt. 6. 17:56

Szerintem nem. Amikor a lakásban takarít akkor mindenki magának poszívózza. Ha rákérdezel a lakóktól tuti azt mondják,hogy a Te dolgod :-)

Az a lábtörlő mindenkinek a saját tulajdona ezért mindenki maga dönt a tisztításáról. A bejárati ajtónál lévő nagy közös lábtörlőt viszont takarítani kell naponta.

7. ec7efbffe4 (válaszként erre: 2. - B52624dd03)
2014. okt. 6. 10:40
Nálunk felemelte és alatta is felmosott,a lábtörlőt nem takarította,de ezt nem is tette senki szóvá.
2014. okt. 6. 09:37
Anyukám valamikor takarított lépcsőházban. Elvileg nem kellett, mert azt mindenki saját magának kellene takarítania, viszont volt aki ezt szóvá tette, és utána mondták, hogy akkor emelje fel a lábtörlőket, és alatta szépen takarítson össze. Szerintem az függ a lakóktól.
2014. okt. 6. 08:53
Jó kérdés, mert laktam olyan helyen, ahol heti váltásban mi takarítottuk a lépcsőházat, ott nem volt feladat, azt mindenki maga csinálta a saját lakása takarításakor, de a bejárati szőnyegeket azt természetesen ki kellett rázni, és át szoktuk mosni a felmosóval a felszínét is. Szerintem kérdezd meg az illetékestől, vagy valakitől az ott lakók közül.
2014. szept. 30. 12:32
Egyáltalán nem gúnyolódok: végre egy értelmes kérdés. Válaszom: nem tudom. A feladat elvileg megkövetelné, de mi van, ha némely lakó rossz néven veszi, hogy ennyire már-már betörsz a saját szférájába, a lakóterébe. Szóval szerintem pucold le és ne akadj ki, ha valakinek nem tetszik.
2014. szept. 30. 12:11
Szerintem igen
2014. szept. 30. 12:07
Kórházba került az illetékes, és engem kért meg hogy addig söpörjek, mossak fel a lépcsőházban, de nem tudom hogy a lábtörőket is le kell takarítani?
2014. szept. 30. 12:07
A lépcsőház takarításakor a lakók lábtörlőit le kell söpörni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook