Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A legtöbb KKV tulajdonos idegbeteg, labilis és minden bajuk van? fórum

A legtöbb KKV tulajdonos idegbeteg, labilis és minden bajuk van? (beszélgetős fórum)


10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 19:13
Miért lennénk idegbetegek? Sőt szerintem sokkal jobb mintha valami hülye főnöktől, vagy kollégától kellene napi szinten agybajt kapni. Életem legjobb döntése volt hogy vállalkozó lettem. Magam osztom be az időmet, és magam választom meg a munkatársamat. Nem mellesleg nem minimálbérért húzom az igát.
9. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 13:43

Nem.

Apósom is az. Míg nem volt a vállalkozása vért izzadt a bevételért, mióta megcsinálta jól élnek, rengeteget utaznak (persze nem az utóbbi 1 évben...), sokkal nyugodtabb az életük.

8. Guruljka (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. márc. 20. 13:41
Ja, és nincs alkalmazottam, ahogy sok más kisvállalkozónak sincs. Egyszerűen a megfelelő számlaadás miatt kell vállalkozónak lennem.
2021. márc. 20. 13:26
Mint sok mindenben,így ebben sem szabad általánositani.
2021. márc. 20. 13:19
Nem igaz!
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 13:17

Kisvállalkozó vagyok, de ettől még nem dől a lé. Szakmai sikerek vannak, de ez szerencsére nem vezet közismertséghez.

Nem épülök le, mert a vállalkozásom alapja a saját szellemi munkám.

4. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 13:08

Nem igaz. Nekem sincs semmi bajom, kifejezetten boldog, nyugodt és kiegyensúlyozott életet élek.

Ismerek olyat is, amit leírtál, de számtalan ugyanilyen alkalmazottat is.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 12:14
Nem.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 12:12

Nem, szerencsére.

Pláne nem annál amelyiknek jól megy a szekér és sikeres.

2021. márc. 20. 12:09

Más is ezt figyelte meg, hogy mentálisan, idegileg szinte egyik sem egészséges?


Ez az ára pénznek, sikernek, hogy közben emberileg, idegileg és mentálisan leépülsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook