Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A legjobb haverom... fórum

A legjobb haverom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legjobb haverom...

13. Blondine (válaszként erre: 1. - Gerbilgirl)
2011. márc. 9. 20:51
Makesz rövid kis élete alatt boldog volt veled, biztosan soha nem felejted el.
12. 156a5eb9fd (válaszként erre: 9. - Gerbilgirl)
2011. márc. 8. 10:21
Nem pont neked szólt, hanem általában az embereknek.
11. Jucka1984 (válaszként erre: 7. - 156a5eb9fd)
2011. márc. 7. 22:16
a lányom is Luca lesz :)
2011. márc. 7. 22:15

Nekem van egy 16 hós fiam, egy pocaklakó lányom és 2 kutyám, lakásban (kutyák voltak előbb) Igaz, nem adnám őket senkinek, de nekem szerencsém van, van saját lakásom és olyan állatot tartok, amilyet akarok. Persze más állatot nem tartunk, nem is fogunk. Tényleg sok macera 2 két év alatti gyerek mellett, de imádom őket :)

Arwen kutya engem választott ki anno gazdinak, Málna meg a férjemet. Imádják a fiam, sosem voltak féltékenyek, jó játszópajtások :)

9. Gerbilgirl (válaszként erre: 8. - 156a5eb9fd)
2011. márc. 7. 20:30

Ez remélem nem nekem szólt.

De amúgy egyet tudok érteni, hogy csak olyan vállaljon egy állatot/gyermeket aki igenis felelősségteljes, és az állatok esetében élete végéig tudja gondozni,szeretni.

Viszont bárkivel megtörténhet, hogy megváltozik gyökeresen az élete.... Velem megtörtént, és elmagyarázhatatlan az amit érzek amióta nincs egy szőrmókom sem. ( talán olyan mintha a szívemet széttépték volna, mert hatalmas üresség van bennem :( ). Viszont van egy nagyon szép lányom, és most Ő a legfontosabb.. Nemtudom neked van-e gyermeked, de ha nincs, akkor még nem tudod elképzelni milyen is az anyaság, milyen az amikor a nap 24 órájában kell figyelned a babára, ráadásul ha sír Te is legszívesebben sírnál, ha nem tudod miért sír és nem hagyja abba.


Előre is elnézést kérek tőled, ha van gyermeked.

2011. márc. 7. 20:09

Azt én sem tudom megérteni, hogy ha egyszer egy állatot magához vesz az ember, mindketten megszokják egymás társaságát, megszeretik egymást ... hogy a francba tudják az emberek máshoz vinni, egyszer csak egy más környezetbe tenni. Ne haragudjatok, de ezt sose fogom megérteni! Akkor kell állatot vállalni ha tudom, hogy a saját életem is kiegyensúlyozott, biztos hátteret tudok adni az állatnak.

Azt hiszem ez a gyerekkel is így van ... betegség vagy költözés miatt nem fogjuk beadni az árvaházba.

2011. márc. 7. 20:06
Sziasztok. Nekünk is van egy csuklyás patink, Luca, most 1 éves és 3 hónapos. A világon semmi pénzért és semmilyen okért nem tudnék megválni tőle!!!! Volt már nekünk 2 albínó pati, daganat miatt haltak meg. Az egyiket megműttettük, nem ébredt fel, a másik addig élt amíg pati módjára lehetett élni. Aztán elaltattuk, de nem vártuk meg amíg fájdalmai lettek!!!!!
2011. márc. 7. 19:32
Nem vitás az állatszereteted óriási. Gondolom rossz volt az elválás, mert aki valakit szeret lehet az bármilyen állatka azt sajnálja ha elválnak egymástól. Mindent elkövettél, hogy neki jó legyen. Személy szerint értékelem azt a humánus döntést, amit megtudtál hozni a betegségénél. Mert méltóan tudott meghalni, és szívedben ő örökké élni fog. Sok szerencsét kívánok neked.
2011. márc. 7. 18:43

Helló!

Csak annyit leszögezek, hogy nem azért adtam tovább az állataimat, mert csak úgy tartotta kedvem! Nyomós OKOM volt! mért nem lehet ezt megérteni.... bele szakadt a szívem el lehet hinni :(. ELKÖLTÖZTEM otthonról és ahova jöttem NEM lehetett állatot hozni, mert még hely sincs! :'(

Bocsánat, de muszáj voltam leírni.

2011. márc. 7. 18:07
Az unokahugomé Rocky volt. Mikor nyaraltak mindig én voltam a patiszitter:)
2011. márc. 7. 17:42
Nekem is volt egy csuklyás patkányom, őt úgy hívták, hogy Lilike:) Imádtam, olyan okos, és barátságos állat volt!
2011. márc. 7. 17:27

Kedves kis történet, aranyos a pati nagyon.

De azt nem tudom megérteni, h ha vki terhes lesz, miért ajándékozza el az állatait.

2011. márc. 7. 16:08
Ez a történet egy csuklyás patkányról szól, akit még 2008-ban vettem egy állatkereskedésben. Szeretném megosztani veletek a történetét, milyen volt a kapcsolatunk, és hogy miért volt Ő a legjobb haverom.

Ugrás a teljes írásra: A legjobb haverom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook