Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A legcsodálatosabb névnapi ajándék fórum

A legcsodálatosabb névnapi ajándék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legcsodálatosabb névnapi ajándék

15. csillus78.06.27 (válaszként erre: 12. - Babyyy)
2012. nov. 16. 23:22

Válasz a 14-es hozzászólásban.

Egyébként, te kint hagytad volna éjszaka a folyosón a 1,5 éves gyerekedet egyedül? Vagy hova raktad volna?

14. csillus78.06.27 (válaszként erre: 9. - Cae9f2c8c5)
2012. nov. 16. 23:21

Lehet kérdezni, nem csak véleményt nyilvánítani. Egyébként azért volt bent a 1,5 éves kisfiam, mert senkire nem tudtuk 11kor este rábízni. Se mama, se papa, se barátnő senki a közelben, és hirtelen jött rám a szülés- Épphogy beértünk így is.

Ja, és éjszakai ügyeletben itt vájcban egy falusi kórházban nincs akkora személyzet, hogy még a gyerekre is felügyeljen valaki egy másik kórteremben. Dehát Magyarországon a jóléti államban tuti felajánlják a kórházban hogy vigyáéz egy másik nővérke a gyerekre nem?

13. csillus78.06.27 (válaszként erre: 8. - E2add1f84e)
2012. nov. 16. 23:18
Köszönjük a gratulációt, de mi Svájcban élünk, ezért lett vez a neve. Nem hívhatom full magyarosan. Amúgy miért kell magyaros nevet választani?
12. babyyy
2012. szept. 7. 22:27
Nekem is fura kissé, hogy bent volt a szülésnél egy gyerek...nem is értem hogyan engedték be...meg minek???
11. andurka85 (válaszként erre: 8. - E2add1f84e)
2012. júl. 4. 14:42
Úgy látom nem itthon élnek..így aztán miért is ne választhatnának külföldi nevet.
2012. júl. 4. 14:32

Gratulálok gyönyörű Kislányodhoz,és a 3 fiúhoz is! Nagyon szép gyerekek,és büszke lehetsz a csodás nagycsaládodhoz! Sokan nem mernek bevállalni ennyi gyerkőcöt! ;) Nekem is 3 gyerkőcöm van,és úgy érzem,lehet van helye még egy gyereknek az életünkben.Majd kiderül. És irigykedem is egy picit,hogy megadatott Neked a természetes úton történő szülés. :) Nekem mind a 3 alkalommal császár volt...már nem bánkódom annyira,mert a gyerekeim és az én életem forgott kockán,de azért hiányzik az életemből az igazi szülés élménye.

Még 1x gratulálok,és sok boldogságot a gyerekekhez! :)

9. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 7. - XxLady)
2012. júl. 4. 14:20

Akor ahhoz is joguk van, hogy azt végignézzék, hogy hogyan készül a kistesó.


Vannak dolgok, amik nem a családra tartoznak, hanem az anyára és apára. Túlzás már ez a nagy szabadosság.

2012. júl. 1. 16:05
Gratulálok a szép magyar névválasztáshoz!:-((
2012. júl. 1. 07:44
Annyi esze is volt a barátnődnek...Nem gyereknek valő élmény ez.
2012. jún. 30. 14:45
Gratulálok a babához!Tényleg csodálatos élmény világra hozni egy életet!Sajnálom is a férfiakat,h nekik ebben sosem lehet részük.Az az érzés meg,hogy többé nem leszek várandós és nem élhetem át újra a terhességet(én nagyon szerettem terhes lenni,annak ellenére,h feküdtem)és nem lesz többé pici babám...ismerem.És engem is mindig szomorúsággal töltött el.De egyszer be kell fejezni a szaporodást:)))
2012. jún. 30. 10:48
Nekem az, ha együtt a család, és egyszerre tudunk vacsizni. ha még 1 szál virág is van, mérhetetlen boldog vagyok.
2012. jún. 30. 10:27

Köszönöm, Csillus, hogy elolvashattam várva-várt kislányod születésének történetét! :)

Én is hasonlóképpen érzek mint Te, bár én még csak egyszer szültem, de remélem, hogy a többi is olyan csodálatos lesz, mit az.

Minden jót Nektek!

2012. jún. 30. 10:16
Gratula, meg minden, de miért volt benn a szülésnél egy gyerek?
2012. jún. 30. 10:11
Szia gratulálok és tudom miről beszélsz,nekem 3 gyerekem van és mind a hármat természetesen hoztam világra,nehéz és fájdalmas szülések voltak,de mégis olyan csodálatos volt!Imádtam terhesnek is lenni,ahogyan megmozdul benned egy kis élet és kalimpál a lábacskáival,hogy jelezze jól van e vagy nem és mindezt már nem élhetjük át,nekem is hiányzik!Amikor végre megszületik és láthatom az arcocskáját mert annyira kiváncsi voltam már és gyönyörködöm és tele vagyok boldogsággal.....
2012. jún. 30. 09:08
Chiara Jázmin születése.

Egy kis előzmény. Chiara érkezése április 17-re volt jósolva. A babák nagyon kis százaléka jön a kiírás napján a világra. Nálunk se így történt.

Úgy éreztem, kislányom előbb fog megszületni mint 17., ezért még nehezebben tűrtem, amikor eljött a kiírt nap, és nem történt semmi. Még csak jele sem volt szülésnek.

Ugrás a teljes írásra: A legcsodálatosabb névnapi ajándék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook