Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Névnapi frappáns ajándék ötletek fórum

Névnapi frappáns ajándék ötletek (beszélgetős fórum)

2009. márc. 4. 15:49

Sok sikert!

Nalam bevalt ez az ajandekotlet.

Olyan albumot vettem, ahol a kepek szelen hely van irasnak, igy minden kephez odairtam a datumot (amennyire emlekeztem) es valami kedveset melle.

2009. márc. 4. 15:45

Köszi! :)

Pedig az az alsógatyás ötlet sem rossz... :D

Gyújtót azt most kapott februárban valentin napra, igaz nem gravírosat.. :)

Viszont a sima fényképalbum az tényleg nem rossz... és talán nem is annyira költséges... Talán a dm-ben cd-ről ki is lehet nyomtatni a képeket.. ? ha jól tudom... és akkor nem kell egy hétig várni rá. talán talán talán... :) :) :)

Úgyhogy most elkezdtem összeszedni a jólsikerült közös képeinket.. :)

2009. márc. 4. 15:27

"egyik baratnom a baratom szuletesnapjara "

OLVASD:

"egyik baratnom a baratja szuletesnapjara"


Mas: Hivd meg szinhazba, koncertre, a hobbijaval kapcsolatos konyv is jo otlet, keszits neki unnepi menut, valami kulonlegeset szokatlant.

A digitalis kepkeretnel baratsagosabb, es meghittebb egy rendes kepalbum, amibe elohivatod kozos kepeiteket.

2009. márc. 4. 15:26

Vegyél egy fekete boxert, kend be fehér textilfestékkel a kezed és nyomd rá a hátuljára...

Amúgy a gravír tényleg jobb ötlet:)

2009. márc. 4. 15:24
Egy frappans otlet, igaz inkabb szulinapra megy, egyik baratnom a baratom szuletesnapjara annyi sorsjegyet vett, ahany evet betoltott
2. hogre (válaszként erre: 1. - SSissykke)
2009. márc. 4. 15:23
Esetleg gravírozott gyújtó (ha dohányzik)
2009. márc. 4. 15:18

Sziasztok!


Szeretném ha segítenétek... barátomnak lesz nemsoká a névnapja és teljesen kifogytam az ötletekből. 3 éve vagyunk együtt, tehát ezalatt az idő alatt már sok ruhát kapott tőlem, ékszert is (ezüst nyaklánc, karkötő). Karácsonyra egy puzzle-t kapott, amin mi ketten vagyunk, meg egy társasjátékot (18-as karikásat :D).


Tehát most teljesen ki vagyok fogyva az ötletekből. Nagyon tetszik a digitális képkeret is... de az most kicsit drága a pénztárcámnak. (és 2 hónap múlva lesz a szülinapja, így a komolyabb ajándékot majd arra tartogatom)


Ha van valakinek valami egyszerű, frappáns, ötletes, jópofa, vicces stb.. ötlete szívesen fogadom! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook