Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A La Rive márkájú parfüm milyen? Megérné venni? fórum

A La Rive márkájú parfüm milyen? Megérné venni? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 9. 16:40
Megéri megvenni!
4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2012. márc. 9. 14:40
Jah, de két télen is használtam, hasonló tünetek nélkül, több mint a fele elfogyott, szóval én változhattam, nem kifejezetten a parfüm hibája. ;)
2012. márc. 9. 14:38

Nekem van egy Amore di Fiore nevű parfümöm ebből a márkából. Ez egy tipikusan téli, nehézkes virágillat, de nagyon szeretem. Két fújás a nyakra reggel, és még délután is érzem az illatát. :)

Nem akciós áron volt olyan 1500 körül két éve, de szerintem nem nagyon változott az ára...


Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy úgy tűnik, már nem bírom ezt a parfümöt. Irritálja az orrnyálkahártyámat. Valszeg van benne valami olyan alkotórész, ami túl sok nekem. Egy ideje ugyanis leredukáltam a műszagokat nulla környékére, minimális parfümöt használok, ezen kívül csak naturkozmetikumokat, öblítő helyett meg ecetet. Tehát a parfümökben lévő és a mosószerhez hozzáadott az összes mesterséges illatanyag, ami körbevesz.

És lehet, hogy így ez a parfüm már túl sok az orromnak. :)

2012. márc. 9. 14:12
Nekem van egy ilyenem,a sárga,ezer éve használom,nagyon szeretem :) Most mondjuk nem a sima parfüm változat van,hanem a deo-s parfüm,de sztem ez is tartós illat :)) Kemény 800 ft-ért vettem és sokáig elég.
2012. márc. 9. 14:10
Akciós szórólapon most látom, hogy a DM-ben kiárusítják a La Rive márkájú parfümöket! Milyen ez a márka? Megérné venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook