Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislányom 17 hónapos és leszeretném szoktatni a szopizásról. Ti hogyan csináltátok a leszoktatást? fórum

A kislányom 17 hónapos és leszeretném szoktatni a szopizásról. Ti hogyan csináltátok a leszoktatást? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 25. 16:02
Az én fiam akárhol is vagyunk ha éhes odajön és nekiáll vetkőztetni.:) Pulcsi cipzárját lehúzza és aztán megkeresi ha nem adom. Pont nem rég próbáltam, hogy adok neki pipi husit, mert azt szereti, de nem jött be.
2011. jan. 25. 16:02
Na igen, nálunk is az a baj, hogy van egy 9 és egy 5 éves lányom. Mellettük nehéz lenne hagyni ordítani éjjel. Még a nappal annyira nem is számít, mert ugye oviba, suliba vannak, csak a szívem szakad meg ahogy sírni tud.
21. MANCIKA123 (válaszként erre: 17. - Mimike12)
2011. jan. 25. 15:59
lehet,hogy igazad van,ezt kellene csinálnom nekem is,csak hát a többieket is felkeltené a sírás,szóval nem tudom.
20. c473dc7a73 (válaszként erre: 15. - MANCIKA123)
2011. jan. 25. 15:59
augusztus 25:))
2011. jan. 25. 15:59

Az éjjeli kelés nálunk sem maradhat el:(( Már azt sem tudom mikor aludtam utoljára át egy éjszakát. A pólóhúzogatás nálunk is megy:)

Csak néha már kicsit furcsa, mikor máshol vagyunk, és álmos húzza a pólómat és sír. Na erre mi a megoldás?

2011. jan. 25. 15:58

Noncsy! azt mondják ha elapad akkor nincs mit tenni, pár nap/éjszaka és megszokja hogy más van (üveg vagy semmi), helyette:((((

iagzából ahogy telik az idő egyre értelmesebbek és felfogják majd, csak lehet mi félünk túlságosan:PP

2011. jan. 25. 15:57
Sziasztok. En 1 ev es 4 honapig szoptattam a fiam, tejem meg lett volna azzal enm volt gond, de mar nem birtam az ejjeli fentletett. Egesz ejjel rajtamvolt es nappal is. Ugyhogy egy szep hajnalon ugy dontottem eleg volt! Ez reggel 5 orakkor volt, egesz 6-ig orditott. Akkor belealudt. Meg delutan sirt 20 percet, de aztan mikro latta semmi hatasa nincs elaludt, meg ket este sirt ,de azota nincs gond. De az emelkek meg mindig melyen elnek benne, ha hianyzik neki vagy csak hozzam akar bujni ,vagy faj valami akkor kell a cici. Odabujik simogatja ha nagyon hianyzik meg a szajat is odateszi. Remelm ezt isel fogja hagyni hamarosan, mert eleg kinos ez mikor tarsasagba vagyunk, hogy a fiam negem matat.
2011. jan. 25. 15:56
Csak nálam nem olyan egyszerű. Az én szervezetem már nem bírja. Teljesen lemerültem energiailag meg mindenhogy.
15. MANCIKA123 (válaszként erre: 9. - C473dc7a73)
2011. jan. 25. 15:56
A te lányod mikor lessz 2 éves?AZ enyém agusztus 24.-én.
2011. jan. 25. 15:55
Nem tudom hogyan szoktassam le,éjjel kicsit gáz lenne sírni hagyni,felverném a többieket is.A nagyobbik lányom most 6 éves,bezzeg vele nagyon könnyen ment 14 hónapos koráig szoptattam.
2011. jan. 25. 15:53
Komolyan mondom hihetetlen mennyi akarat van bennük,és nagyon kitudják fejezni magukat.Az én lányom nem beszél,de szinte bedől a karomba elfekszik,ezt nevezem cicipóznak,és kész sír,hogy ő cicizni szeretne.De a durva az hogy éjjel cicin alszik vissza,és 3-4szer fennvan.
2011. jan. 25. 15:52

igaz 11hónaposak vagyunk, de 3-4hónap múlva leszaoktatást akarok énis, legalábbis nem akarok éjjelé kelni 5-6szor szopiztatni már:D

olvaslak titetekt hátha akad valami jó tipp:)


cumi nem válik be, egyből felkel rá hogy mi ez a sz*r???:DD

cumisüveg detto....


ha nem kapja meg a cicit, felkel és kiveri az álmost a saját szeméből:S

2011. jan. 25. 15:52

Én 2 év 10 hónapig szoptattam:)

Erre volt igénye a picinek. Tejem is volt sok, ezért nem is akartam elvenni tőle. Nem bánom, mert az anyatejnél nincs jobb, jobb, mint a bolti, meg a tápszer, és még sorolhatnám.


Ha nagyon függ tőle a pici, és tejed is van ne vedd el tőle, majd magától elhagyja.Nálam így volt.

10. c473dc7a73 (válaszként erre: 8. - Marel2)
2011. jan. 25. 15:51
Ebben van valami! Viszont most én már már nem szeretném, úgy elhúzni mint a nagyobbaknál. Ők 27-28 hónaposak voltak mikor leszoktak a ciciről.
2011. jan. 25. 15:49

Sziasztok!

Ez a téma engem is érdekel. Nekem is 17 hónapos a lányom, ugyan úgy van mint MANCIKA123-nál. Habár nappal csak ritkán kéri.

2011. jan. 25. 15:49
Miért is kell leszoktatni a szopiról??? Ha már nem kell neki, úgyis abba hagyja! 10 évesen biztos, hogy nem kell már neki :))) Amig csak lehet, szoptassátok, ennél jobbat egy gyereknek nem tudtok adni. :)))
7. bujuli (válaszként erre: 5. - F08844d0fd)
2011. jan. 25. 15:48
Nálunk is az volt, hogy iszonyatos hisztiket vágott a ciciért, éjszaka kb 5-ször szopizott, ki voltam bukva,s csak így tudtam leszoktatni,semmi mással nem. napközben is,ha csak velem volt, fél óránként gyötört. Már 3 éves múlt, de még mindig megsimogatja a mellem, ha mellém fekszik, vagy ölbe veszem:)))
2011. jan. 25. 15:46
Én anyámhoz vittem el 3 éjszakára, s utána már nem kellett neki, illetve, kellett volna,ha adom, de nem merte kérni. 22 hónapos volt
2011. jan. 25. 15:46
Sziasztok. Ez a téma engem is érdekel.:) Az én fiam 15 hónapos lassan, de ha neki cici kell akkor cici kell. Próbáltam neki mást adni helyette, de nem kellett neki. Még hisztizett is. Még mindig szinte csak azt eszi.
2011. jan. 25. 15:46
Szerintem ez elsősorban rajtad múlik, ha nem engedsz neki egy-két alkalommal, abba fogja hagyni.
2011. jan. 25. 15:43
SZIA.nekem az a gondom,hogy amikor szopizni szeretne,akkor felkéreckedik az ölembe és húzgálja a felsőmet,sőt éjjel is cicin alszik vissza.napközben is elég sokszor kell neki,sír ha nem kapja meg.
2011. jan. 25. 15:41
Én 15 hónaposan választottam el a lányom, amikor vacsira bevágott 1 pár virslit, és utána szopizott. Ekkorra már csak 2x, reggel és este volt cicin. Először a reggelit hagytam el, néhány nap után az estit is. Nem volt semmi gond, és én is simán elapadtam.
2011. jan. 25. 15:38
Sziasztok.Akislányom 17 hónapos és leszeretném szoktatni a szopizásról.Az érdekelne TI HOGYAN CSINÁLTÁTOK A LESZOKTATÁST?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook