Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kezelőorvos a számítógépen látja, hogy nekem milyen társadalombiztosítás jogviszonyom van? Vagy csak azt látja érvényes vagy nem érvényes? fórum

A kezelőorvos a számítógépen látja, hogy nekem milyen társadalombiztosítás jogviszonyom van? Vagy csak azt látja érvényes vagy nem érvényes? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 1. 20:38
Akkor a te válaszod a mérvadó. Köszönöm szépen. :)
2021. szept. 1. 20:12
Nem látja
2021. szept. 1. 20:05

A kérdésem az arra irányult, hogy azt látják-e, hogy a kormányhivatal a bejelentő.


Tavaly végeztem az egyetemen és utána igényeltem meg szociális alapon. Ez persze jó döntés volt utólag, mert nehéz elhelyezkedni a suliba pedig jövőre fogok tudni visszamenni. Addig marad valami átmeneti álláskeresés. Bár gondolom ez a mostani helyzet senkinek sem egyszerű.

6. Bless the child (válaszként erre: 5. - 184481d874)
2021. szept. 1. 19:58
Mit? Naponta taj-t ellenőrzök
2021. szept. 1. 19:55
Látják és megszigoritották.
2021. szept. 1. 19:46

Na a lekérdezés szerint érvényes.


Válasz: A megadott TAJ szám és személyi adatok egyazon személyhez tartoznak

és a TAJ szám érvényes

2021. szept. 1. 19:44
Na az jó. Köszi. Aztán remélem tényleg zöld lesz. :D
2021. szept. 1. 19:23
Csak a színt látjuk, nyugi
2021. szept. 1. 19:17

Sziasztok!


Jelenleg álláskeresés miatt szociális alapon mentességes tb jogviszonyom van. November végéig magától meghosszabbítva. Ettől még elvileg érvényes remélem.


Nos a kérdés, hogy az orvos ezt is látja? Vagy csak annyit lát milyen színű jelzés van mellette? Egy átkozottul irritáló személyeskedő orvosról van egyébként szó, aki egyetem alatt is csak beszólt folyamatosan így nem szeretném, hogy ebben is személyeskedjen. Nyilván folyamatban van az álláskeresés, de ez sem egyszerű így ne menjünk ebbe a részébe bele.


Biztosítási jogviszony alatt azt jelzi, hogy a szociálisan rendezett nyilvántartási szám van meghosszabbítva decemberig. Ebből gondolom, hogy jelenleg rendezett a jogviszonyom. Magyarul az utolsó vége dátumig gondolom érvényesnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook