Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A hoodia étvágycsökkentő spraytől nem lesz kellemetlen a leheletem? fórum

A hoodia étvágycsökkentő spraytől nem lesz kellemetlen a leheletem? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 25. 21:59
Sziasztok!A kapszulát próbáltátok már a Hoodia P57-et?Annyi jól olvastam róla.
15. ééénnn22 (válaszként erre: 14. - Energia)
2011. ápr. 27. 18:47

szia!

én tegnap óta kezdtem el használni,mondjuk én reggel nem fujjok be,mert nem tudnám éhgyomorra elviselni az izét,de ebéd előtt és vacsi előtt fujjok be és talán eddig ugy veszem észre kevesebbel is jólakottságot érzek!

de lehet ez agyban dől el....aztán most várom az eredményt:)

2011. ápr. 27. 17:12

Én a Hoodia tablettát szedtem 1hónapig és 1kg se fogytam a környezetembe mindenki 1hó alatt -4kg fogyott.

Spray az milyen...valaki fogyot tőle?

13. katakin (válaszként erre: 10. - 6b08b99072)
2011. ápr. 26. 19:55
ha este nem eszel még jobban alszol.max almát egyél.én ilyenkor alszom mint a bunda
2011. ápr. 26. 18:44
ha reggel nem fujjok be az nagy baj?
11. ééénnn22 (válaszként erre: 9. - 6b08b99072)
2011. ápr. 25. 21:19

nem mondod????

bármelyik ismerősöm aki szedte mindenki hizott tőle :S

mondjuk kinek hogy hat a szervezetére....

nem igazán szeretnék ugymond megvonni magamtól semmit,mert imádok enni,csak tudom hogy nassizni nem lenne szabad és persze néha ugy tele eszem magam,hogy huuuuu.:))

vagy esetleg lenne egy két tipped??

mondjuk már megvettem a sprayt csak holnap kezdem el használni:)

2011. ápr. 25. 21:16
jó ez az esti nem evés, legalább megspórolod a vacsikészítést a családnak :))
9. 6b08b99072 (válaszként erre: 8. - Ééénnn22)
2011. ápr. 25. 21:15

meg se fordult a fejemben, hogy majd ilyen módon hízni fogok, a környezetemben mindenki fogyott tőle...


diétázni nem akarsz, csak ez a hoodia?

8. ééénnn22 (válaszként erre: 7. - 6b08b99072)
2011. ápr. 25. 21:10

igen arról én is hallottam már hogy a béres csepp az hizlal :S

én mindig 55 vagy 58 kg voltam,három hónapja azt hiszem abba hagytam a kenyér evést,persze nasizok,ha megkivánom az édeséget meg bármi mást megeszek szóval mindent kivéve a kenyret,és 2 hónapja nem eszek már fél öt után szinte smemi tényleg max egy almát vagy narancsot ha már nagyon éhes vagyok!

igazából ez az 5 kg felesleg nemrég kezdett el érdekelni vagyis zavarni és ezért is gondoltam arra hogy elkezdem ezt,mert ha keveset eszem akkor talán lemegy az az 5 kg és utána megpróbálom tartani!

2011. ápr. 25. 21:04

Nem régóta, és mostanában csak ímmel-ámmal.

Az a helyzet, hogy rám hirtelen szaladt fel sok-sok kiló, de az a ciki, hogy egyébként baromi keveset eszem, szóval a mennyiségen nincs mit lefaragni :S

Csak családi nyomásra elszedtem egy "adag" béres cseppet, és az nagyon sok felesleget hozott :S

ritka mellékhatás, amit én remek módon kifogtam.

Szóval lehet azért nem tapasztaltam valami nagy hatást, mert amúgy sem eszem sokat...

de enni meg muszáj mellé, a tájékoztató is hangsúlyozza.


mindig rajtad volt ez a "felesleg", vagy mostanában szaladt fel?

6. ééénnn22 (válaszként erre: 5. - 6b08b99072)
2011. ápr. 25. 20:58

saját magamnak akarok megfeleni,de tényleg,sokan mondják hogy ez már nálam betegség,de szerintem nem az,magamnak akarok megfeleni,elérni a kivánt alakot!

zsirégető tablettával azért nem akarok kezdeni mert félek az hirtelen leolvasztaná rólam azt az öt kilót!

amugy te régóta használod a sprayt??

2011. ápr. 25. 20:54

az az 51-53 nagyon is ideális neked, miért akarod még azt az 5 mínuszt? kinek akarsz jobban tetszeni?


de ha mindenáron ki akarod próbálni, akkor egyél egy nap 3x, és minden étkezés előtt fújj a nyelved alá, így kevesebb mennyiség is elég lesz - ergó amit két étkezésre megennél, lehet hogy csak 3 alatt fogod.

és akkor a 3. legyen fél 5körül, ha az után már nem akarsz enni.

2011. ápr. 25. 20:45
:) 160 cm körül vagyok 51-53 kg,és 5 kilót szeretnék leadni,és ezért próbálom ki ezt,csak én ugy szoktam enni hogy reggel délbe nah meg nasizok is és fél öt után nem eszek max egy alma vagy narancs és nem tudom hogy akkor négy körül fujjak a nyelvem alá???
2011. ápr. 25. 20:42

...borzasztó hányingerem is volt :S de még jó, hogy csak az inger :)


(bocs, véletlenül idő előtt elküldtem :D )

2011. ápr. 25. 20:42

Miért kell az neked?

Mármint miért akarsz még fogyni? A súlyod sztem tök rendben van a magasságodhoz mérten.


Én egyébként próbáltam, és nem tapasztaltam olyat, hogy kellemetlen lenne.

No nem mintha az étvágyat elvette volna...

Sőt, az első 2-3 napban lefekvés után borz

2011. ápr. 25. 20:31
A hoodia étvágycsökkentő spraytől nem lesz kellemetlen a leheletem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook