Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A folyékony édesítőszerből hány csepp hány deka cukornak felel meg? fórum

A folyékony édesítőszerből hány csepp hány deka cukornak felel meg? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 21. 13:56
a csomagoláson fel van tüntetve
2008. szept. 22. 16:34
Üdv Krena, ha valami bevált azt fogom másoknak is ajánlani. Amennyiben nem tetszik, csak lépd át, amit írok.
7. e004ab8014 (válaszként erre: 6. - Ancsa kata)
2008. szept. 8. 15:06

szerintem meg te egy élő stevia-reklám vagy, minden hozzászólásodban ez van.

másrészt egyáltalán nem igaz minden eseteben, hogy a mesterséges rossz, a természetes meg jó. ennyi erőből kilószámra ehetnénk mérgező gombát és tök jó lenne. nem? a stevia sem olyan jó, mint amilyennek gondolod, csak mert természetes.

2008. aug. 29. 12:15
szerintem ne mesterséges édesítőszert, hanem természeteset használj. nekem a Stevia bevált, és ezt merem bárkinek ajánlani. cukorbetegek és fogyókúrázók is fogyaszthatják, nem tartalmaz kalóriát és szénhidrátot és teljesen természetes :)
2007. júl. 17. 09:10
Mindegyik más, még az azonosak is eltérhetnek a tárolástól függően. Én mindíg egy csésze kávén "mérem le", hogy egy csepp mennyire édesít.
4. Teveszme (válaszként erre: 3. - Mongi)
2007. júl. 17. 08:47
Ez azért van így,mert az édesítőszerek általában hő hatására,veszítenek a hatásukból.Egyébként lehet kapni Canderer port,azzal pontosan be lehet "lőni" a grammokat,dekákat.Sajnos marha drága,de ha a grammok ennyire fontosak......:)
2007. júl. 16. 21:10

Szerintem mindegyik más.Általában írja az üvegen/dobozon.

Én pont fordítva vettem észre,mint szanád,mert,ha én annyit rakok az ételbe,amennyi fel van tüntetve,akkor alig lesz édes.

2007. júl. 16. 20:05

Ne a cseppet nézd,mert tapasztalatom az hogy édesebbek mint a cukor.

Kóstolgasd úgy be tudod állítani a számodra megfelelő édességet. Én így szoktam csinálni

2007. júl. 16. 19:26
Ha cukorbeteg részére szeretnék édességet készíteni folyékony édesítőszerrel, honnan tudhatom, hogy hány csepp hány deka cukornak felel meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook