Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fogantatás leghatásosabb praktikái és a leggyorsabbak fórum

A fogantatás leghatásosabb praktikái és a leggyorsabbak (beszélgetős fórum)


23. Habcsók41 (válaszként erre: 22. - 1c92396beb)
2012. febr. 4. 13:26
Hááát azért reménykedek.:-)) Voltam természetgyógyásznál,kaptam egy csomó cseppet meg bogyót.... Mostmár babás leszek és kész!!:-D
22. 1c92396beb (válaszként erre: 21. - Habcsók41)
2012. febr. 1. 21:06
Sokaknak bevált a closty. Nekem nem. Nekem rontotta az inzulinom, viszont a D vitamin utána helyrehozta.:)
21. Habcsók41 (válaszként erre: 20. - 1c92396beb)
2012. febr. 1. 18:05
Ok köszönöm hogy válaszoltál.Én a következő ciklustól kezdem szedni a clostilbegyt-et.Kicsit félek tőle annyi mindent olvastam róla.Dehát a babusért mindent. :-)
20. 1c92396beb (válaszként erre: 19. - Habcsók41)
2012. febr. 1. 17:24
Az én férjem egy évig szedett babaváró vitamint, de neki nem használt egyáltalán. A D vitamin, meg a többi amit leírtam, azok igen.
19. Habcsók41 (válaszként erre: 18. - 1c92396beb)
2012. febr. 1. 15:22
Szia!Én még csak kezdő vok itt,remélem nem baj,hogy kérdezek!Én azt is hallottam h a férfiaknak is jó a babaváró vitamin pl gravida.Szerinted??
2012. febr. 1. 14:56

A szovátai sósfürdő is nagyon jó, illetve az ottani iszap-pakolás.

Ezen kívül D vitamin Ca együtt, méhpempő, ételintollerancia vizsgálat.

Gynevac injekció, mely a hüvelyi fertőzéseket szünteti meg.

Férfiaknak a D vitamin, Ca, méhpempő és ételintollerancia vizsgálaton kívül, még Q10 200 mg per nap, Maca Vibe, vas, folsav, cink és szelén,

nőknek és férfiaknak egyaránt cukormentes és mesterséges adalékanyag mentes élelmiszerek.

17. Habcsók41 (válaszként erre: 16. - Antenna)
2012. febr. 1. 14:49
Szia!Megosztanád velem ennek a csodafürdőnek a részleteit?!Akkor most milyen só?Vagy fürdősó?Bocsi de kicsit nehéz a felfogásom!:-D
2012. jan. 31. 22:13
Hello, segíteni szeretnék, nekem 4 hó várakozás után, amint kipróbáltam a sófürdőt, sikerült teherbe esnem!! Megfogadtam, ha sikerül próbálok segíteni másoknak is azzal h ezt megosztom!! Édesanyám is így esett teherbe annak idején és anyósom is 6 év várakozás után! próbáljátok ki egy teljesen ártalmatlan dolog és max. nem segít, én bükkfürdői sóval és egy csomag sima mülleres tengeri fürdősóval fürödtem fél-fél kg.. egy fürdőhöz a peteérés előtt keztem néhány nappal,- rögtön láttam az eredményét, mert furcsa fehéres-rózsaszín cucc folyt belőlem,- nem sok éppen csak látszott, minden másnap fürödtem így a köv. mensesig és rögtön első hónapban megfogant a baba, ja és szedtem elevitet, de nem minden nap kb3 naponta,remélem neketek is segít, ha így lesz juttasátok el sok emberhez, h megkímélhessük őket a sok embertelen kezeléstől!
2010. nov. 4. 11:35

Azt még nem említette senki, hogy a stresszt is ki kell iktatni az ember életéből, amennyire csak lehet. Tudom, könnyű azt mondani.


Szerintem sokszor a "babát akarok!" helyzet is stresszeli a nőket. Érdekes, aki meg nem is számít rá, elsőre összejön. :)


Szóval no para, sok kikapcsolódás, romantika, egymás szeretgetése. A pocaklakó meg majd bekopogtat, amint ideálisnak érzi a kuckót saját maga számára. :)

14. Titánia83 (válaszként erre: 12. - Kyller)
2010. nov. 4. 11:32
Szerintem itt az történt, hogy elengedtétek a témát. Azt mondják, ha az ember valamit nagyon akar, akkor gondoljon a kérésére, majd engedje el. És egyszer csak megkapja. :)
13. beuanya (válaszként erre: 12. - Kyller)
2010. okt. 28. 10:44

Sziasztok!


Először is gratulálok, hogy 8 év után végre beköltözött a pocaklakód!

Szerintem tuti az segített, hogy már végleg letettek arról, hogy saját gyereketek legyen, és elfogadtátok az örökbefogadás gondolatát. (na jó lehet, hogy a vibr. is benne volt a dologban :) :))

Nálunk az első babánál elég volt elmenni egy Kaális konzultációra. A mi agyunk is már ráált, hogy nincs más választás, és láss csodád spontán teherbe estem.


Most újra babát szeretnénk mi is, de már megint beleestem abba hibába, hogy nagyon akarom :(

12. Kyller
2010. okt. 27. 09:56

8 evig probalkoztunk. A mi esetunkben nem jott be a gyertyaallas, a lombikprogram, a hormoninjekciok, a "dugjunkmintanyulak", a homerozes, a szamolgatas es az ovulacios teszt hasznalata sem.

Feladtuk. Rajtunk mar csak az orokbefogadas segithet.

A parom egyik nap meglepett egy vibratorral. Ketszer hasznaltuk, elojatek gyanant. Szegeny vibrator azota is a csodaszep dobozaban pihen, ugyanis 25 hetes terhes vagyok.

Lehet, hogy ebben semmifele tudomanyos magyarazat nincsen, de a szexualis eletetek viragozni fog, az biztos, es ki tudja?! Lehet, hogy nektek is konnyebben "beakad a horog" :)

2010. jan. 31. 21:07
Gyertyaállás helyett a takaróddal kicsit emeld meg a csípőd. Nekünk így jöttek a babák. :)
2009. máj. 24. 07:48

csak egy apró mezei kérdés: miért is kell ennyie gyorsan?

Nem szerencsés pasit gyerekkel megfogni és akkor még nagyon finoman fogalmaztam:)

Aki menni akar az menni is fog, akár van gyerek, akár nincs.

2009. máj. 24. 07:38
haliho,valaki írhatna a hőmérőzős módszerről,hogy hogy is működik az.:)A gyertyaállásról már sokan sok jót meséltek,ám azért mégis egy kicsit illúzió romboló szeretkezés után gyertyaállásba vágnia magát az embernek...talán egy termetesebb párna is megteheti a hatását..?!?!:)
2009. febr. 5. 03:17
A többieknek pedig jó egészséget,e nehéz munka gyümölcseihez.Akinek még nem érik,az válogasson az ötletek közül,hisz azért vagyunk itt,hogy legalább lelkiekben segítsünk,a többi már a ti dolgotok!
7. vkj77 (válaszként erre: 3. - Anbene)
2009. febr. 5. 03:10
Gratulálok nektek a babához,és jó egészséget kívánok!
2009. febr. 5. 03:07

Sziasztok!Szeretkezés után gyertyaállás.De vigyázat!!!

20 perc gyertyaállásból nekünk ikreink lettek.Sok szerencsét mindenkinek,és bőséges gyermekáldást!!!

2009. febr. 3. 14:20

Nálunk a lányom és a fiam fogantatásakor is éreztem, hogy melyik alkalommal estem teherbe. Tervezett babák voltak, nem véletlenek, de nem kell arra gondolni, hogy na most csinálunk egy gyereket. Igaz az is bennem volt, de, amikor a legjobban élveztük, akkor jött össze!! Utána pedig elképzeltem lelki szemeim előtt, hogy egy gyönyörű, egészséges, okos, ügyes babám van a pocakomban, aki nagyon jól érzi magát odabent és minden rendben van vele.

Fiút pedig a mensi előtt kell "gyártani": minél közelebb hozzá, de állítólag mensi előtt 2 héttel már el lehet kezdni. A fiú spermiumok gyorsabbak, mint a lányok, viszont rövidebb ideig maradnak életben. Ezért amikor a női ivarsejtecske elkezdi útját lefelé a petefészekből, akkor kevesebb utat kell megtennie a fiú spermiumnak és mivel gyorsabb, ezért hamarabb ér oda. Vagy valami ilyesmi...

2009. jan. 30. 14:32
Nálam a hőmérőzésnek és az ovulációs teszt használatának a második hónapban meglett az eredménye.
2009. jan. 30. 14:03

És a szex közben nem gondolni arra, hogy na csak most essek teherbe! Minél inkább görcsösen akar az ember valamit, annál kevésbé fog sikerülni.


Sokszor a nagyon nagy túlsúly is ludas, ha valaki nem esik teherbe.

2009. jan. 30. 14:00
Szeretkezni minden mennyiségben!!!! Ezt már Pataky Attila is megénekelte :-)
2009. jan. 30. 13:49
Remélem szép szeri számmal sziporkáznak az ötletek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook