Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem szerelmes...másba fórum

A férjem szerelmes...másba (beszélgetős fórum)


3. nemmegmondtam (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2013. dec. 23. 13:24
Az most nem lényeges, megemésztem valahogy. Szép éveink voltak, vissza akarom kapni őket,a férjemet
2013. dec. 23. 13:24
És a te önbecsülésed hol van?
2013. dec. 23. 13:12

Sziasztok: nem nemmegmondta vagyok, kölcsönadta a nickjét, hogy ne kelljen várnom az indítással. Majd időközben váltok, akkor szólok.

Készülődnöm kellene a karácsonyra, hazajöttek a gyerekeim, de nem tudok odafigyelni.

12 éve vagyunk házasok, rendezett háttérrel és én azt hittem miden csodálatos. több, mint egy évvel ezleőtt rájöttem, hogy a férjemnek van valakije, felhívtam csajt és valóban. Azt hittem szakítottak, de nem tették. Aztán lebuktak februárban, márciusban, júnisusban, szeptemberben, novemberben. A férjem kétszer elköltözött itthonról, de egy nap után hazajött. Ez nekem azt jelenti szeret. Nem tudom most hogy állnak, szerintem a csaj nem bocsátotta meg az utolsót. De nézem a férjem, boldogtalan. Én megbocsátottam, de látom, hogy nem itt van, máshova vágyik. Én nem hozom szóba a nőt. Úgy teszek, mintha szerelmesek lennénk, bölcsen hallgatok. De azért fáj. Nem akarom elengedni, mindenképp a felesége szeretnék maradni.De ez kétségbeejtő, hogy tudom, mindig arra a nőre gondol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook