Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem szerelmes...másba fórum

A férjem szerelmes...másba (beszélgetős fórum)


33. Krisz42 (válaszként erre: 22. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 14:08
Azét kellene elengedned,mert a szerelem nem birtoklás,he szeretjük,igazán szeretjük a másikat,akkor elengedjük.Te nem szereted,te birtokolni akarsz és nem vagy hajlandó kilépni a komfortzónádból.Még lehet,h elítélendőbb is vagy,mint a férjed,mert a bűntudatára apellálsz.Èrzelmileg most te viselkedsz helytelenül,ezek után majd szép lassan olyan negatívumokat kapsz,amik nem fognak jólesni.Csak akkor,mikor rájössz,h minden üres,csak külsőleg van meg,de belül semmi,akkor fogsz majd szenvedni.Bár lehet,hnem,mert ha neked az a szex elég,amit te erőszakolsz ki,ha te azt képes vagy élvezni,akkor te azt szereted,ha a másik ki van szolgáltatva,ha bármi miatt,de kitudod erőszakolni tőle azt,ami szerinted jár.Csak te számítasz.Jó nagy egod lehet,a férjed pedig egy nagy barom,h miattad bűntudata van.Talán nem véletlenül keresett mást,csak te èrzelmileg egész jòl befolyásolod.Ennyit a szerelmedről,mert birtokláson kïvül semmi nincs.
32. Lara1984 (válaszként erre: 29. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 23. 14:06

Nekem is ez a benyomásom.

Idö kell még neki, hogy kiforrjon a helyzet. Lehet, arra rámegy a hátralévö élete, de az sem kizárt (bár igen kicsi az esélye), hogy egy hét mùlva az asztalra csap, és azt mondja: "Elég volt!" Mindenkinek a maga tempójában...

31. michelle.r (válaszként erre: 28. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 14:02
Ha ettől érzed jól magad, tedd ezt. Sok boldogságot élted hátra lévő részéhez. Főleg sok erőt a megaláztatások elviseléséhez, lesz még benne részed bőven, de valahogy majd csak túléled.
2013. dec. 23. 14:02
Eszembe jutott még valami: ha alaposabban, öszintén és racionálisan átgondolod, valóban szerelem az, amit a férjed iránt érzel, vagy... ?
2013. dec. 23. 14:01

Az az érzésem, hogy te már eldöntötted; csinálod, amíg bírod.

Te itt egyetlen tanácsot se fogadsz meg, írkálhatunk neked hetekig is.

28. nemmegmondtam (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2013. dec. 23. 13:58
Mi sokat vagyunk együtt. Főleg most egy ideje beteg és itthon van van. Én mindent megtettem érte. Színházba, nyaralni jártunk, tényleg ideális házasságunk volt. ( mondjuk a nő azt mondta, 10 éve csal a férjem, de szerintem ez hazugság)Beszélgettünk. Nincs mit feltárni. Hogy a másikba szerelmes az biztos. Viszont ha szóba hozom, veszekedés lesz. És akkor lesz ürügye, hogy elmenjen. Ezt nem akarom. Ezért úgy teszek, mintha nem volna a nő.
27. michelle.r (válaszként erre: 23. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:56

Úgy, hogy nem mondja meg neki.


Vagy arra használja a férjedet, hogy időnként jól érezze magát, és a férjed azért megy mindig haza, mert meleg otthon várja, a barátnőjénél pedig nincs bebiztosítva.

26. michelle.r (válaszként erre: 1. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:52

Talán azért megy el mindig, mert te úgy teszel, mintha szerelmes lennél.


Én biztosan szóba hoznám a nőt, beszélgetnék, beszélgetnék, beszlgetnék. Nem dugnám homokba a fejem.


A hallgatásod cseppet sem bölcs. Ha a házasságod menthető, mentsd meg, ha nem az, engedd el és mindannyian találjátok meg a saját boldogságotokat. A gyerekeknek pedig főleg ne mutassatok olyan példát, hogy így kell élni.


Itt a karácsony, valószínűleg többet vagytok otthon, mint máskor, remek alkalom a hajnalig tartó és feltáró beszélgetésekre.

25. Lara1984 (válaszként erre: 20. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:51

Értem, hogy miért mondtad. Arra céloztam a "sajnálommal", hogy ha lenne annyira fasza gyerek a férjed, hogy dönteni tud, nem lenne más választásod, mint elfogadni az új helyzetet, amely lehetövé tenné, hogy ne ilyen nyomorultul éljétek le a hátralévö életeteket. Bár nem ismerlek, de az általad leírtak alapján te úgymond a végtelenségig türnél inkább. Egy ilyen kapcsolat pusztít, gyilkol! Élni szeretnél még, vagy kínok között megdögleni?

(Bocs a kemény kifejezésért - a szituációhoz illö...)

24. nikita83 (válaszként erre: 23. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:51
Mert Te voltál "hamarabb", és ezt neki be kellett kalkulálnia, ha összeáll egy házas férfival, akkor szexelhet a feleségével.
23. nemmegmondtam (válaszként erre: 21. - Nikita83)
2013. dec. 23. 13:49
Van. ritkán és csak az én kezdeményezésemre. És a nő? Ő hogy tudja ezt megbocsátani a férjemnek, hogy mi is élünk házaséletet?
2013. dec. 23. 13:46
A barátnőm, a nick "gazdája" azt mondja küldjem el. Mert bűntudata van a férjemnek és emiatt maradni fog, akkor is, ha szerelmes. ebből a szempontból jó. Ő nem érti, hogy lehetek olyan férfival, aki nem szerelmes belém? De olyan szépen felépítettünk mindent. Miért kellene ezt elengednem?
2013. dec. 23. 13:44

Nem tudom, hogy van-e köztetek intim kapcsolat, de ha igen, akkor el se tudom képzelni, hogy reggel még a nőjével volt este pedig hagyod magad elcsábítani.

Ha az elején kirúgtad volna, lehet már egy rendes férfi oldalán élhetnél boldogan. Aki mellett eszedbe se jutna, hogy most épp megint "annál" van, vagy haza jön-e este, vagy megint mikor fog elcuccolni.

20. nemmegmondtam (válaszként erre: 19. - Lara1984)
2013. dec. 23. 13:43
Igen, mert így marad itthon. Mondjuk ott sem kicsi gyerekek vannak és állítólag szeretik is...
19. Lara1984 (válaszként erre: 13. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:40
Azt mondod, lehet, hogy az a szerencséd. Sajnálom, hogy ezt szerencsének látod...
18. nemmegmondtam (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2013. dec. 23. 13:39
Nem kell ellátnom a gyerekeket. Felnőtt gyerekeim vannak, főiskolára járnak, nem laknak itthon. Nem közös gyerekek. Nekünk nincs közös
17. nemmegmondtam (válaszként erre: 10. - Nikita83)
2013. dec. 23. 13:38
A csaj is főz rá, háziasszony is- gyerekei vannak-, nem okozna neki gondot gondolom eggyel több ember, sokszor hoz haza ruhát idegen öblítő illattal, úgyhogy szerintem ez se mérvadó
16. vacsa (válaszként erre: 1. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:37
Ha tudod hogy boldogtalan, akkor mi ebben a jó neked? A hallgatásod nem bölcsesség. Csak homokba dugod a fejed. Ha szeretnéd akkor boldognak akarnád látni. Te csak magadra gondolsz, birtokolni akarod akár az ő boldogtalansága ellenére is.
15. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:37
Ha fáj,h boldogtalan,akkor vess véget a kapcsolatnak.Egyrészt már törés lett a kapcsolatotokban,tehát soha semmi nem lesz a régi,másrészt nem a tulajdonod.Ha szereted elengeded,mert nem a szerelem miatt jött visdza,csak kötődik.Ami ennyi idő után természetes is.Másrészt ha a külsőségeket nézzük:egy ennyire gerinctelen emberrel hogy tudsz együtt lenni?Ki-be mászkál az életedben.Vajon ha tudja,h nem jöhet visdza,akkor is ennyire hülyére vesz?Egyébként büntetex?Mert képtelen vagy felfogni,h nem szeret,de még csak becsülni sem képes,nem jelentesz neki semmit,csak egy személyt,aki kimossa a ruháit,ellátja a gyerekeket.Nyugodtan lehetnélegy háztartási alkalmazott is,kb.annyira vagy fontos.A másikkal élvezi a szabadságot,de hazajár,mert ìgy kényelmes.Én már az elsőnél kitettem volna a szűrét,főleg hogy neki is ezzel tettél volna jót sok szempontból is,de vagy mazohista vagy,vagy inkább tönkreteszed magad lelkileg,minthogy a látszat-még ha csak számodra is-megmaradjon,mert akkor néha tehetsz úgy,h minden a régi,semmi nem történt.Nézz szembe azzal,ami történt,mert nem lehet nem megtörténté tenni.
14. annácskaa (válaszként erre: 10. - Nikita83)
2013. dec. 23. 13:36

Ahogy mondod!!!! :)

Pasi lennék? Ugyanezt akarnàm.

13. nemmegmondtam (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2013. dec. 23. 13:35
berendezett fészek várja. Elvált gyerekes nő a másik. Önálló egzisztenciával, nem is rosszal.Persze a csaj nem tudja, hogy a férjem nehezen viseli a gyerekeket..lehet ez a szerencsém
2013. dec. 23. 13:35

Ha màs nem becsül(t) meg ,becsüld meg hàt saját magad!


Boldogtalan. Nem csak ő. Te magad is. Mire jó ez? Húzni, halasztani az elkerülhetetlent?

Soha többé nem lesz a tiéd. Màr elveszítettétek egymàst.

11. Lara1984 (válaszként erre: 8. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:33
Szóval döntésképtelen... Az a "háromszög" egyik tagjának sem kellemes.
2013. dec. 23. 13:32

Évek óta csal, Te meg úgy teszel, mintha semmi nem történt volna/semmi se történne?????

Most mondd meg, mi szeretsz ebben a szemét pasiban?! Már az elején ki kellett volna rúgnod!!!

De ha szeretsz szenvedni, tűrj továbbra is! Milyen jó már neki, az egyiknél szexel a másik pedig főz, mos rá. Arany élete van.

9. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:32

Uristen, te ezeket szep eveknek nevezed?!


Bocs, aki 6x 10x rajtakapta oket, az sosem fogja visszakapni a ferjet. Ezek utan csak az lesz, hogy rajtakapod majd meg 5x amig nem sikerult neki berendezni a feszket a masikkal es igy is ugy is ott fog hagyni. Legyen mar benned egy kis batorsag! Nem azt mondom, hogy tartas, mert ezt szokas mondani, de batorsag! Mert az, hogy oda sem tudsz figyelni a karacsonyra, hogy magadra kell eroltetned a kussolast...te sem vagy boldog, nemcsak a ferjed.


Rugd seggbe, kezdd az uj evet uj nokent!

8. nemmegmondtam (válaszként erre: 5. - Lara1984)
2013. dec. 23. 13:31
Azt mondta nem érzi magát otthonosan ( mondjuk egy nap után nem is kellene, de ez a nő gondja legyen)és hogy fél a jövőtől. Mert itthon van biztonságban.
2013. dec. 23. 13:31

"Megemésztem valahogy"? Magad emészted fel. "Úgy teszek, mintha szerelmesek lennénk".

Nem jó ez így, meddig fogod bírni, hogy el-elköltözik, majd visszajön?

A gyerekek hány évesek?

2013. dec. 23. 13:29
Szerintem a megszokás és a szerelem mást jelent. Szerintem ha boldoogtalan, akkor nem szeret, es a másik nő kell neki, mindössze nehéz a végleges döntést meghozni. 12 év hosszú idő
5. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 13:27

Vajon miért nem maradt tartósan a szeretöjénél?...

(A "miért ment vissza mégis hozzád?"-ra nekem nem az ugrik be, hogy azért, mert szeret.)

2013. dec. 23. 13:26
De ha nem téged szeret, ne kapaszkodj bele. Ne haragudj, hogy ezt írom, de az érzelmeket nem szabad erőltetni. Döntsön.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook