Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem szerelmes...másba fórum

A férjem szerelmes...másba (beszélgetős fórum)


2013. dec. 23. 15:40

Megértem,hogy szeretnéd vissza szerezni vagy maradásra bírni a férjedet,de milyen áron?Miből gondolod,hogy ez újra nem történik meg,kb.másfél év múlva?Másik nővel.

"Elmagyaráztam neki, mire való a szerető, és mihez tartsa magát"Az ehhez hasonló megjegyzéseiddel és azzal,hogy ócsárolod a férjednek,csak közelebb tolod őket egymáshoz!

2013. dec. 23. 15:40
A férjem kedves. Nem iszik, nem dohányzik. Intelligens, sok mindenről lehet vele beszélgetni. Nem kiabál, nagyon ritkán veszekszik. Általában én döntök mindenben, bár megbeszélem vele, de a dolgok nagy részét rám hagyja, nem érdekli.
61. 130454e42d (válaszként erre: 57. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:35
Szerintem te vagy az, aki nem akar egyedül lenni, akkor sem, ha a másik nem szereti, megalázza. Bármit eltűrsz, bármit megtehet a férjed, és él is ezzel. Ha a nő megunja akkor majd jön másik, akibe beleszeret, melletted meg elmegy az élet, a bldogság.
2013. dec. 23. 15:34
Úgy őszintén, ez az élet? Nyomozni, kutakodni, idegeskedni, a szeretővel veszekedni? Basszus, inkább egyedül, de komolyan.
2013. dec. 23. 15:33

Itt nem a nő a lényeg, hanem a férjed. Továbbra is azt gondolom, hogy a férjedet ki kellene rúgni a komfortzónából, ne legyen már ilyen ku-va jó neki.

Mosni, főzni rá?No még mit nem. A szeretet nem azt jelenti, hogy átmegyek lábtörlőbe.

58. nemmegmondtam (válaszként erre: 56. - 130454e42d)
2013. dec. 23. 15:31
Nincs másik telefonja, mindent kikutattam.
57. nemmegmondtam (válaszként erre: 55. - 342402de6d)
2013. dec. 23. 15:30
Szerintem a nő nem akar egyedül lenni. Nem akar gyereket egyedül nevelni. Szerintem erre kell a férjem. Bár a nő állítja, hogy sokan érdeklődnek utána, független pasik. Szerintem van neki másik hapsija is. de ezt nem bírtam kideríteni.
56. 130454e42d (válaszként erre: 52. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:29

Lehet, van másik telefonja, amiről nem tudsz.

Ismerik a gyerekei, összejár velük... Nem érzed, mennyire megalázó ez neked?

55. 342402de6d (válaszként erre: 54. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:29
Miért akarna neki rosszat,ha ő is szereti?
54. nemmegmondtam (válaszként erre: 50. - Noarashi)
2013. dec. 23. 15:27
elmondtam neki, hogy visszafogadom, mert szeretem és a nő csak rosszat akar neki és mindig hazavárom. ennyit tehettem
53. Zebra25 (válaszként erre: 40. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:26

Mer a férjed csak véletlenül épp arra járt és megbotlodt és a farka bele akadt a csajba.

Véletlenül....

52. nemmegmondtam (válaszként erre: 46. - Michelle.r)
2013. dec. 23. 15:24
Én beszéltem a nővel. Elmagyaráztam neki, mire való a szerető, és mihez tartsa magát. Ő meg elmondta nekem, hogy ha szerető lenne, bele se ment volna. De a férjem nem titkolta, kézenfogva sétálnak, ismerik a férjem munkatársai, a a gyerekei is ismerik, odajár hozzájuk. Mindennap beszélgetnek állítólag ( nem egy városban lakunk), de hogy min, amikor telefonszámlán nem találom a nyomát? Mindenben segítenek egymásnak. A nő azt is lemondta, hogy a férjem szerelmes, de én zsarolom, állítólag érzelmileg. Mondjuk nem tartom zsarolásnak, hogy megpróbálom visszatartani, szerintem élete legnagyobb hibájától.
51. 342402de6d (válaszként erre: 47. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:22
Lépj túl rajta,majd jön egy másik szerelem.
50. Noarashi (válaszként erre: 47. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:22

Szerintem ne csinálj semmit. Ha most ott él veled, akkor ne tegyél úgy mintha szerelmes lennél. Igenis, le kell ülni és megbeszélni, hogy merre tovább.

Én a te helyedben, ha anyagilag nem függnék a pasitól, biztos h kitenném a levegőre, elgondolkodni, és ha tudja h mit akar, akkor kopogtasson csak. Ez neki marha kényelmes, hogy itt mindig visszafogadják és kinyalják a s..gét.

49. 130454e42d (válaszként erre: 47. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:20
Miért?
48. 130454e42d (válaszként erre: 40. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:20
Persze, hogy visszamegy hozzád, ilyet kevés nő tűrne el, főleg úgy, hogy még kuss is van neki. Szerelmes a nőbe, téged arra használ, hogy kéznél legyél, ha kell. Talán tudja, hogy a másik nő ennek a felét sem tűrné el. ha veled marad azzal a másik nőnek teszel szívességet.
2013. dec. 23. 15:18
Szóval szerintetek esélyem sincs arra, hogy újra boldogok legyünk? De én vele szeretnék élni...
46. michelle.r (válaszként erre: 43. - Lara1984)
2013. dec. 23. 15:17
Leginkább azon csodálkozom, hogy a másik nő miért nem dobja?
45. michelle.r (válaszként erre: 40. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:15

Semmit nem értesz abból amit írok :(. Azzal, amit csináltál, csak saját magadat járatod le. Ha folyamatosan mondod a férjednek, hogy micsoda mocsok a nő és még mindig inkább ő kell neki, itt az ideje elgondolkodni.


Egyébként miben hibás csak a nő? Elrabolta, fogva tartotta, fegyverrel kényszerítette, hogy elhagyjon téged?


Ember, rázd már meg magad és legyen benned egy kis tartás.

44. 342402de6d (válaszként erre: 38. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:14
Nem fog szerelmes lenni újra,ha elmúlt akkor nincs tovább.
43. Lara1984 (válaszként erre: 40. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:13

Idézlek: "a nö a hibás" - igen, egyik nö(...) valóban hibás, mert a harmadik személy csak oda furakszik be, ahová bír.

És elmondtad mindenféle mocsoknak, a férjed elött is... Rövidlátás... (Ez a fajta talán rosszabb, mint ami a szemet illeti.)


Nem szaporítom tovább a szót -hiába. Nem marad más hátra, mint sok szerencsét kívánni, bárhogy is alakul az életed...

42. Krisz42 (válaszként erre: 40. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:09
Tudod nagyon rossz a felfogásod .Nem a nő a hibás,nem ő az ok,ha nem lenne,lenne más.Pont azt nem vonod felelősségre,aki a hibás.Hülyét csinâltál magadból,a fèrjed ezt hagyta,és most is az motïvál,h másoknak megfelelj.Mit szamit,hogyy a nővel mi van?Ezek után főleg ki kelkene dobnod,h ha ennyire számít a környezeted.Legalább megmaradna az önbecsülésed.Egyébként szerintem a fèrjed nem lenne boldog a máikkal sem,ha ez vígasztal.Tehát nem jàrna vele jòl a nő,mert ilyen előzmények utân ha annyira jò lenbe ott,akkor a fèrjednem ingázott vona.És attól se megy el,mert te felhozod a témát,csak jó vele sakkban tartani,mert akkor nem kell beszélni róla.Rakd ki,legalább megtanul felelősséget vállalni a tetteièrt.
41. Lara1984 (válaszként erre: 38. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 15:03
Hm... Mindezt csak azért, hogy ne a másik nö gyözzön! Ó!... :/ S, ha te "gyözöl", mit nyersz vele?
40. nemmegmondtam (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2013. dec. 23. 14:56
Igen, sokat küzdöttem mióta ez az ügy kiderült, felhívtam a csajt, elkaszáltam a közös dolgaikat, a férjemnek folyamatosan mondtam , hogy micsoda egy mocsok nő. Felhívtam a szüleit, ők is az én pártomra álltak, a szüleim elől titkoltam, amíg lehetett, majd , amikor ott is kiderült akkor a szüleimnek is elmondtam, hogy a nő a hibás, csak, hogy a férjemet a család részéről ne érje támadás.. igen, nagyon sokat tettem.
39. michelle.r (válaszként erre: 38. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 14:51

Olvasd el, mit írtál: nagyon sok áldozatot hoztál a házasságodért és ha elengednéd, a nő győzne.


Erre nem lehet kapcsolatot alapozni.

2013. dec. 23. 14:48
A férjem nagyon kényelmes típus, szerintem nem fog elmenni. de én azt szeretném, ha szerelmes lenne újra. Én nagyon sok áldozatot hoztam ezért a házasságért. lehet, hogy jobb lenne, ha elengedném, de akkor a nő győzne. Volt már köztünk pár csörte....ezt nagyon nem szeretném.
2013. dec. 23. 14:42
Valószínűleg a bűntudat és a kényelem tarja vissza. Ha látom a páromon, hogy boldogtalan és persze tudom, hogy miért, akkor valószínűleg elengedném, hisz ez így nekem sem jó. Biztos találsz olyan embert aki csak téged szeret és viszont.
36. 342402de6d (válaszként erre: 22. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 14:37
Akkor ne engedd el.Ha neked ez jó, maradjon így.
35. Cippora (válaszként erre: 22. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 14:26
Nem kell elengedned,a férjed fog majd kilépni ebből a házasságból.Most még be van szarva,úgy ahogy te is,mert hatalmas felelősség eldobni egy felépített múltat,házasságot,egzisztenciát,de meg fogja tenni előbb-utóbb,mert mást szeret,és mert boldogtalan veled,ennyi.Ha lenne tartásod te raknád ki,úgy még talán lenne is esélyed,hogy visszakullog,de így...
34. Lara1984 (válaszként erre: 32. - Lara1984)
2013. dec. 23. 14:10
Az asztalracsapáshoz viszont a jelenleginék egynéhány nagyságrenddel nagyobb mértékü önbecsülés, önértékelés szükséges. Minél tovább emészti ez a kapcsolat, annál jobban sorvad el, testileg-lelkileg egyaránt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook