Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem szerelmes...másba fórum

A férjem szerelmes...másba (beszélgetős fórum)


213. michelle.r (válaszként erre: 195. - Julika68)
2013. dec. 25. 17:22

Mitől lenne szerelmes ugyanabba, amibe most nem az. Változni, változtatni nem vagy hajlandó, csak fújod ugyanazat a nótát.


Ugyanazt csinálod, ugyanúgy viselkedsz, ami láthatóan nem kell neki és azt várod, hogy visszatérjen. Nem fog. Max. ha a másik kirúgja, jó leszel neki kikötőnek addig, amíg nem jön egy másik.

2013. dec. 25. 11:24

Miért jó ha egy nő megalázkodik???Legyen már tartásod.Ha nem szeret és tudod van más nő az életébe és ezt nem tagadja akkor miért vagy vele?Jó megaláztatottként élni?Tartsd magad többre találsz olyan férfit aki nem aláz meg.


Akli menni akar menjen.Ad ki az útját.Ha te laksz nála menj el.A férfinek a legjobb megkapja az idegenné a mit akar otthon mindent meg van teremtve.Már bocs de a nő a hülye a férfi okos:)

211. ancsika688 (válaszként erre: 208. - Julika68)
2013. dec. 25. 11:23
Látom,eldöntötted a dolgot:(
210. vacsa (válaszként erre: 208. - Julika68)
2013. dec. 25. 11:17

Majd belebetegszel szépen és meghalsz.


Jól meg kéne hogy rázzon valaki hogy magadhoz térj végre!

209. 342402de6d (válaszként erre: 208. - Julika68)
2013. dec. 25. 10:06

Pedig nem érdemes,hidd el!

Rövid az élet.

2013. dec. 25. 09:56
Én is egy majom vagyok. Majom, aki eljátssza jókedvet a boldogságot, miközben a férjem is játszik. Azt hiszem szépen így is maradunk...
207. júliusi (válaszként erre: 198. - Gribedli***)
2013. dec. 24. 18:53
Én is 68.-as Majom vagyok....:))
206. Mazsinka (válaszként erre: 203. - Anettka0101)
2013. dec. 24. 11:02
A sorozatgyilkosnak meg az a véleménye, hogy tök jó buli legyilkolni egy rakat embert... fogadd el, hogy máshogyan látja, mint te.
205. ancsika688 (válaszként erre: 201. - Julika68)
2013. dec. 24. 10:54
Nem vagyok biztos abban,hogy szereted,mert ha így lenne akkor elengednéd.Szerintem az a bajod,hogy nem akarod beismerni azt,hogy a második házasságoddal is kudarcot vallottál.Hidd el,ha lezárod ezt a kapcsolatot,sokkal boldogabb leszel.
204. Julika68 (válaszként erre: 202. - Mazsinka)
2013. dec. 24. 10:43
Kösz, hogy lekamuzod az életem...
203. Anettka0101 (válaszként erre: 202. - Mazsinka)
2013. dec. 24. 10:25
minősíteni ne minősít! ez az Ő véleménye, fogadd el... attól még lehet a Tiéd más...:-)
2013. dec. 24. 10:23
Szerintem ez egy kamu fórum. Épeszű ember így nem gondolkodik, már elnézést. Csak borzolja az idegeinket. Az a pasi meg, aki azt javasolta, hogy teperjen még tíz évig, majdcsak hazatalál, "visszaszeret", az is elmehet a sunyiba. Egész életében második legyen feleségként, nézzen el minden félrelépést, és belőtt hajjal, talpig sminkben vágjon jó pofát a dologhoz élete hátralévő részében, hátha egyik nap a kedves férjnek úgy áll fel, hogy a feleséget választja a szerető helyett. Ez ám a tanács!
201. Julika68 (válaszként erre: 199. - Anettka0101)
2013. dec. 24. 09:17
A Gumi vissza is ugorhat. Bár ha eddig is gumiból volt...Borzalmasan érzem magam.
200. vacsa (válaszként erre: 193. - Brough Superior)
2013. dec. 24. 09:11
Minden mondatod badarság.
199. Anettka0101 (válaszként erre: 28. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 24. 08:45

Egy családban két embernek van gumiból a gerince. Sajnos Neked is... Két 0 (nulla) , az mindig 0 (nulla) marad... De végül is: Te döntöttél így, nyelsz-nyelsz és nyelsz. Tátott szájjal.


Elég sz@r életed lesz


Boldog Karácsonyt

198. gribedli*** (válaszként erre: 195. - Julika68)
2013. dec. 24. 08:33

Julika, meg mindig itt tartasz? Szedd ossze magad! Az, hogy meg mindig szeretnedcot visszatartani, csak abbol a felelembol ered, hogy felunk az ismeretlentol.


Megalazott. Tobbszor is rajtakaptad stb.stb. Most is ott smsezik. Ilyen pozicioban, ahol most talalod magad, a megalazottsag helyzeteben, eros az a lehuzo ero, hogy meg jobban megalazd magad, elveszitsd az utolso remenyedet is.


Ne tedd, szedd ossze magad, ha tenyleg 68-as vagy, az a fold majom eve, es fantasztikus emberek vagytok. Pezsegni fog korulotted a tarsasagi elet, csak most felsz ettol az ismeretlentol, kivulrol nezve pedig te meg hazassagban vagy, szoval nincs meg momentan az a szingli nokre jellemzo pajkossag, fuggetlenseg sugarzasa, diszponibilitas a ferfiak fele stb.


Ezert van az, hogy most ugy erzed, nem talalnal senki mast, pedig hidd el, hogy talalnal csak tedd meg a megfelelo lepeseket es add is tudtara az embereknek, hogy ti mar igenis elvaltatok. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan, aki orommel fogadja majd ezt mert igy kozelebb kerulhet hozzad:)

2013. dec. 24. 08:22
Ezt én nem bírom, megőrülök, semmi karácsony...én a szerelmemet akarom a férjemet! de csak testben van itt...és ha eszembe jut, hogy tavaly is így volt csak nem tudtam!
196. Julika68 (válaszként erre: 193. - Brough Superior)
2013. dec. 24. 07:57
Nagyon odafigyelek magamra, nem vagyok egy beszürkült háziasszony. És ő csak törődést és szeretetet kapott. Ebben a módszerben nem igazán hiszek
195. Julika68 (válaszként erre: 190. - Ancsika688)
2013. dec. 24. 07:02
Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. talán azt képzelem, hogy valaki meg tudja mondani, mitől lesz a férjem újra szerelmes belém. Vagy hogy ne fájjon ennyire
2013. dec. 23. 23:54

Hát, ez előfordul...

Többször, mint szeretnék a nők és többször, mint ahogy mi szeretnénk.

193. Brough Superior (válaszként erre: 1. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 23. 23:49
Ne aggódj ha érezteted vele hogy szereted és törődsz vele előbb utóbb vissza kapod :) na és persze figyelj oda magadra ne hanyagold el magad mert mi férfiak vizuális tipusok vagyunk és minden csinos nő lábba beleszeretünk :) Ne légy tul rámenős arany középút ! És légy a férjednek szexi ;) És aki azt írta hogy a szerelem nem mulik el az hülyeséget írt igenis elmulik , mindenkinél más idő alatt de max 2 évig tart ezt tudósok is alátámasztották ! :) Átalakul szeretté és az nem ugyan az :)
192. 15b13bf6a2 (válaszként erre: 191. - Mazsinka)
2013. dec. 23. 23:40
A szerelem nem múlik el.
191. Mazsinka (válaszként erre: 189. - Julika68)
2013. dec. 23. 23:35
Hú, az mindjárt más. Ő "csak" másfél éve van. A többi meg volt, ameddig volt. Jöttek-mentek. Én, ha arra gondolok, hogy a férjem csak "úgy" nézne egy másik nőre, kiakadnék. És itt nem csókról van szó, s még csak nem is szexről, s nem is többéves kapcsolatról, vagy ne adj Isten szerelemről. Én speciel egy darab félrekettyintést sem néznék el neki, nemhogy kettős életet éljen, egy másik városban, egy másik nővel sétálgasson, őt szeresse, ölelje, nekem meg maradna a piszkos zokni, meg a rántott leves. Nem ásnám el magam, keresnék olyat, aki után nem kell leskelődni, kutakodni, s nem sajogna a szívem minden áldott nap, amikor megcsörren a telefonja, amikor későn ér haza, vagy haza sem ér, vagy épp akkor, ha más öblítő illata érzik a ruháján. Nem vagyok mazochista, sem mártír. A szerelem elmúlik, jön másik, ha nincs meg a tisztelet, akkor fölösleges szenvedni. Bár látom, neked ez nem szenvedés, elég könnyen elsiklasz a dolgok fölött.
190. ancsika688 (válaszként erre: 189. - Julika68)
2013. dec. 23. 23:23
Megkérdezhetem,hogy mi volt a célod,amikor ezt a fórumot kiírtad?Többen elmondták a véleményüket,de Te csak azt mondod,hogy neked kell a férjed,és nem tudod mi lesz veled nélküle.Tessék tenni valamit magadért,az önbecsülésedért,mert mi csak vélemény írunk,de helyetted nem tudjuk megoldani a problémát.
189. Julika68 (válaszként erre: 188. - Mazsinka)
2013. dec. 23. 23:13

Ki mondta, hogy ez a nő 10 éve van?

Ez a nő másfél éve van. Ő mondta, hogy voltak más nők is a férjem életében, nem az első. Mondjuk hosszú viszonynak ő az első.A többit nem tudtam

188. Mazsinka (válaszként erre: 186. - Julika68)
2013. dec. 23. 23:09
Összeilletek, már meg ne haragudj. A férj helyében, ha ennyire szerelmes lennék, és boldogtalan a nejemmel, akkor nem csalnám azt tíz évig, és élnék boldogtalan házasságban, hanem továbblépnék, és új életet kezdenék a másik nővel. Nyuszi kis lúzer a férj is, mert folyton visszatáncol, meg hagyja, hogy zsarolják, megfélemlítsék. A másik nő szintén egy niemand... tíz éve tűri, hogy az állítólagos szerelme oda-vissza ingázzon közte és a savanyú nej között-s most tekintsünk el a szokásos felállástól, hogy otthon jó, mert ott a tiszta ruha, emitt meg a meleg p.ci. Lehetne nekem akárhány tiszta ruhám is otthon, ha máshová húz a szívem. Döntésképtelen emberek vagytok, és mindhárman boldogtalanok lesztek az életetek hátralévő részében, ha nem hoztok határozott, végleges döntést.
187. elátkozott68 (válaszként erre: 186. - Julika68)
2013. dec. 23. 22:28

Ideje lenne felfognod, hogy ez a "hajó" elment :(

Várd meg a másikat....van még időd még egy boldog "szeretve" életre.

Hadd fájjon...sokat túlélték már.

Egy kicsit összeszeded magad és most jön az igazi élet....gyerekek nélkül szabadon , csak magadnak élve végre....és az "új" izgalma mindent feledtet.

Remélem nem veszed személyeskedésnek, de szánalomból van veled.

Neked ez perspektíva???? :O

Előbb-utóbb úgyis lefarol a férjed, akkor minnél hamarabb engedd.... annál több időd van.

2013. dec. 23. 21:57
A nő azt mondta, hogy a házasságunk első két évében volt hűséges. Ha így számolunk, akkor 10 éve csal.De tényleg szeretném ha maradna, nagyon fáj ez az egész. Mit csináljak egyedül?Még barátaim sincsenek.
185. legnano
2013. dec. 23. 21:28
Én azt kérdezem,hogy te szereted magad?Nem hiszem,mert a szenvedést választod.Szép éveid voltak,de ez biztos,hogy úgy érezted.Aki szereti a Párját az nem kukucskál kifelé,hogy talál egy másikat.Nem szent neki a házassági fogadalom és a gyerekek sem,mert kikacsingat belőle.Önző ember és még ő az aki szenved?Az,hogy a család érzi,hogy ez már nem olyan, mint a régi és ez mind a családfő hibája,mert nem az esze után ment,hanem ami a lába között van.Most ugyan visszatért,de most ő a mártír.A boldogtalanságát saját magának köszönheti,mert jó volt a zavarosban halászni.Megkérdőjelezném,hogy csak ez az egy volt, a házasságotok alatt!Én biztos kiraknám a szűrét és szenvedjen,ha annyira akar,de ne rontsa otthon a levegőt,mert ha nem is beszélnek róla a gyerekek megérzik,hogy baj van otthon.Ha szülök vagyunk, példát mutatunk a gyermekeinknek,hogy miként kel élni.Itt nem ez történik.A tüske mindig közöttetek lesz és nem biztos,hogy nem történik meg még egyszer.
184. 27c72ee00a (válaszként erre: 183. - Idhikai)
2013. dec. 23. 20:35
Normál esetben ennek így kellene történni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook