Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem és a fiam harca fórum

A férjem és a fiam harca (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. 6f7760b318 (válaszként erre: 111. - Barika69)
2010. szept. 22. 14:27
Mi újság van felétek?
2010. júl. 8. 15:12
Bár hozzá még nem szóltam a fórumodhoz, azért ide-idenézek. Ha van kedved, írd ki magadból a fájdalmadat.
2010. júl. 7. 15:28
Sziasztok !Teljesen összeroppantam, azért nem írtam, ne haragudjatok. Rengeteg fejlemény van, nagyon sok rossz dolog történt. Semmi jó, csak rossz és rossz.
2010. jún. 8. 08:58
Van valami fejlemény?
2010. máj. 28. 13:24
és ő mit mond a viselkedésére? Milyen tanácsot szokott adni?
108. barika69 (válaszként erre: 107. - Szitaszivárvány)
2010. máj. 28. 11:39
Ezt szeretnék két hete !!!!! Eddig mindenről tájékoztattam, de alaptop meg a telefonügyről nem tudta, mert 2 hete beteg, s nem adnak ki se telefonszámot, se emailt hozzá:(
2010. máj. 28. 11:28
A prártfogójával nem szoktál beszélni az otthon kialakúlt helyzetről?
106. barika69 (válaszként erre: 105. - Szitaszivárvány)
2010. máj. 28. 11:26
Sajnos ez nem így müködik. A törvény úgy szól, hogy tanúkkal kell igazolnom-családtagok nem lehetnwek- hogy 6 hónapja nem járt a lakásban, és akkor kérhetem a kényszerkijelentést.Annyira végigjártam ezt az ügyet, hogy már le is doktorálhatnék belőle. Kénytelen munkát keresni, mert a pártfogó kötelezi-bár 2 hete beteg, ma is hívtam, s a fiam ma 10-re van berendelve. Meg amíg müködött, hogy kéne egy eze, egy 500.-as, adtam, addig nem volt gond, de már nem adok, s így carban van .
2010. máj. 27. 13:59

Attól, hogy oda van bejelentve ki lehet rakni. Sőt, te vagy a lakástulajdonos, akkor bemész az okmányirodába és bejelented, hogy már nem lakik ott, ismeretlen helyen tartózkodok a többit már ők intézik.

de gondolom munkát se igazán keres.

2010. máj. 27. 13:50

Sziasztok !

Nem, nem költözött el,nem rakhatom ki, ide van bejelentve, ez az állandó lakcime. Azt mondta, ha talál munkát, az eső fizetéséből elmegy albérletbe. Kiváncsi leszek. Én meg megyek tönkre....

2010. máj. 25. 08:36
Sikerült elköltöznie?
102. c27c71e957 (válaszként erre: 89. - Barika69)
2010. máj. 23. 23:09
Most már késő, sőt fatális következménnyel járna, de az az érzésem, hogy kiskorában nem védelmezni kellett volna, hanem időnként levágni egy-egy alkalmas taslit...
2010. máj. 21. 11:15

Lehet, hogy nincs is más kiút! :-(

A saját életét tönkre teheti, szíve-joga, de a tiéteket NEM!

2010. máj. 21. 10:05
Panelban lakunk, és igen, élvezi, tegnap meg is mndta, hogy tönkre fog tenni, eza célja. De a miértre nem tudoma választ, de már nem is keresem. Csa és kizárólag a megoldás érdekel. Sajnos keddig várnom kell, de ha addig bárnit tesz, hívom a rendőrséget. Szörnyű még lerni i, de nem látok más kiutat.
2010. máj. 21. 09:51

Akkor nem tudom mivel lehetne megfogni és leállítani. :-(

De ha haza ment hozzátok, akkor azt hiszem jól gondoltam, hogy még élvezi is a kialakult káoszt és nem választja a normális életet... mindenképp benneteket akar szétszedni. :-(

Nem tudod egyszerűen kizárni a lakásból? Vagy kertesházban laktok, ahol betörheti az ablakot?

98. barika69 (válaszként erre: 97. - Szitaszivárvány)
2010. máj. 21. 09:34
Én is gondoltam erre, bevallom őszintén, csakhogy minden egyes iylen dühkitöse után, elrohan otthonról. A mentő meg nem fogja keresgélni:(
2010. máj. 21. 09:27

Most csúnya dolgot kérdezek, de egy-egy dühkitörésekor nem lehetne kihívni a mentőt és pszichiátriára vitetni?

Nem szabad hagyni magad! Mit vált ki belőle, ha elküldöd? Jó kérdés? És mit vált ki belőletek, ha nem küldöd el? Nem lehet egy életet így leélni!

2010. máj. 21. 09:08

Dehogy maradt Anyukámnál, otthon élősködik. Én nem tudok elköltözni, mert tele van a lakásunk beépített bútorokkal, konyha, stb, és amyennyiért eladnám, nem tudnék újat venni, és nehogy már Ő miatta adósodjak el. Persze, amint elmegy , lecserélem a zárat. Csak mivel speciális ajtónk van, az is 35.000.- Ft

Mi van azzal a haverjával? nem tudom, nem is hallottam eddig még a nevét, de ez már legyen az ő problémája

De azt mondja a családom, hogy jól gondoljam meg az elküldését, mert nem tudni, mit vált ki belőle

Tehát akkor hagyjam magam terrorban tartani, rettegjen a kislányom,rettegjek, hogy mire megyek haza, és még sorolhatnám......na, nem .

2010. máj. 21. 08:55
És most anyukádnál van még, vagy visszament hozzátok? Mi van a barátjával, akihez menni akart? Ha elmegy, cseréljétek le a zárakat, mert tényleg vissza fog járni. Addig pedig minden értéket el kell dugni. Érzi a vesztét és nem fog benneteket kímélni. Sajnálom. :-(
94. puritan (válaszként erre: 92. - Barika69)
2010. máj. 21. 08:50

legyél határozott és tedd ki, de ne utáld, a vagdalkozására, kiabálására, vádaskodására ne reagálj, a harag csak haragot szül


az biztos, hogy elveszettnek érzi magát, de már nem gyerek, oldja meg az életét, ahhoz, hogy a párod és közötted mi történt, neki semmi köze, nem szólhat bele, ha te megbocsátottál, akkor ő ezt nem bírálhatja felül


menjen el, de biztosítsd a szeretetedről, meg kell értenie, hogy neki is és nektek is ez a legjobb, meg kell nyugodnia és a saját lábára állni, akár az édesanyád segítségével, akár egyedül, nem élősködhet rajtad élete végéig és ne szívhatja el az összes életerődet

93. d560948772 (válaszként erre: 89. - Barika69)
2010. máj. 21. 08:46

... csatlakozom puritánhoz... azonnal költözzön! ... bár azt hiszem, a Ti helyetekben, én költöznék... úgy fog bemenni a lakásotokba, és tönkrevágni mindent, amikor nem vagytok otthon... :o(( ... szerintem...

Sajnálom nagyon... nagyon tévútra csúszott a fiú! Pszichológus? Bevállalná, ha megkérnéd... vajon?

2010. máj. 21. 08:39
Az anyám, aki eddig vétte, azt mondja már Ő is sokmindent másképp lát, és ki van borulva, és fét engem, hogy tragédia fog történni.
91. puritan (válaszként erre: 89. - Barika69)
2010. máj. 21. 08:38

nem hétfőre

azonnal oldja meg, mert tönkretesz mindannyiótokat

90. puritan (válaszként erre: 135. - Édesméz)
2010. máj. 21. 08:36
jajj
2010. máj. 21. 08:32
Tegnap telt be a pohár, a munkahelyemen felhívott, s miután meglátta, az új laptop dobozát, elhordott mindennek, inkább nem idéznék, mert én szégyellem . Aztán a munkaheylemen rosszul lettem, 2 körül elmentem, mert úgy éreztem, nem bírom továbba bezár helyen. Sétáltam egy keveset, aztán az ovinál találkoztam a fiammal, akkor már ott volt a férjem és a kislányom is. A telefonbeszélgetéshez hasonló stílusban elkezdett üvöltözni, hogy neki nincs semmije, nekünk meg 3 laptop, dögöljek meg, stb.Hihetetlen, s ledöbbentő. Hazamentünk, Ő elment szoláriumozni !!!!, s otthon vettem észre, hogy ripityára törte az otthoni vezeték nélküli telefont. Felhívtam, s közöltem vele, miközben ismét elhordott mindennek, hogy hétfőre keressen magának lakhatóságot. Én, mi mindenért megdolgounk keményen, erre ez a kis senki, aki még semmit nem tett le az asztalra, tönkre tesz mindent, s ez ráadásul örömmel tölti el. Már nem bírom tovább.
88. cickány64 (válaszként erre: 87. - Barika69)
2010. febr. 28. 13:59
hidd el,az én nagyobbik fiammal ugyan ez volt!nem is tudta megszámolni,de komolyan,hogy hány ovi,isi volt az életében!én mindig azt mondtam nekik,hogy bármi bajt csinálnak az életben,mondják el,de csak a színtiszta igazat,mert akkor tudok segíteni,a hazugságon nem!!!bizony az én fiam is felrobbantotta az iskolaigazgatónő autóját,/telenyomta a kipufogót petárdával/7.-es volt akkor.azután a kirakatbetöréstől a hátsóajtónvaló betörésig minden volt.ami neki megtetszett,úgy érezte meg kell szereznie.mindenkit tegeztem már a rendőrségen,olyan sokat voltam ott!aztán voltak a súlyosabbak is,neki is volt pártfogója,felfüggesztettje,amit akarsz!most már 6.éve kint dolgozik külföldön a barátnőjével,de egyedül kezdte a légióban.nem iszik,nem dohányzik,jogsija-kocsija van stb.de esküszöm ez az út olyan volt,mint a kínpad.de mikor előzetesben is volt,mert volt,minden alkalommal,amikor engedték,ott voltunk a mostani férjemme.annyi csomagot küldtem,mint a fene.és sírtam...buszon,otthon,melóhelyen,mindenhol.a férjem csak rám nézett,és annyit mondott:már megint a sitten vagy? és békén hagyott.
87. barika69 (válaszként erre: 85. - Cickány64)
2010. febr. 28. 13:33
de azt azért leírom, hogy mielőtt a férjem a képbe került, már akkor is problémás gyerek volt, nem is akármilyen szinten.3 ovóda!!! 4 általános iskola, 4 középiskola!
86. barika69 (válaszként erre: 85. - Cickány64)
2010. febr. 28. 13:29
uhh. írnék, de nem tudok, ellenkeznék, de nem tudok.Mert mindenben igazad van.
85. cickány64 (válaszként erre: 84. - Barika69)
2010. febr. 28. 08:52

hát elolvastam az egészet!az a baj,hogy bármit írok,te úgy is a saját fejed után fogsz menni!lehet,hogy most utálni fogsz,és nem is ezt vártad tőlem,de most az a helyzet,hogy a férjedet hagyd menni.és tudod miért?mert ő se téged se a gyerekeidet nem szereti,ez amit a kicsivel is csinál,csak szinház.tudom,hogy most ezer példát tudnál felhozni,hogy márpedig....ez hülyeség!ha szeretné,akkor nem zsarolna se téged,se őt az "érzelmi kitöréseivel"ha szeretné,tudná,hogy a kicsinek az nagyon fáj,ha az anyja boldogtalan,ha sírni látja az anyját.simán a térdére ültetné,és elmondaná neki,hogy nincs semmi baj,apa most kicsit messzebb fog dolgozni,kevesebbet látjuk egymást,de attól apa ugyan úgy szeret téged!mert ha nem idióta,akkor már rég fel kellett volna ismernie,hogy ebben a családban ő a kakukkfióka!

más!a fiad azért viselkedik így veled,mert amikor a "betolakodó"elvette azt,akit a világon a legjobban szeretett,te biztos,hogy nem foglalkoztál annyit vele,mint előtte.megpróbálta felhívni magára a figyelmet a maga módján,nem jött be.azután a "szeretett" férjecskéd elkezdett szemét lenni veled,megbocsájtottál neki,a fiad el se tudja képzelni,neki miért nem bocsájtottál meg!!!!akár a kocsi törést,akár a lopásokat.végül is ő nem téged akart ezzel büntetni,hanem a párodat.és megkérdezted tőle,hogy legutóbb miért vitte el a kocsit?lehet,hogy fontos volt neki,nem neked,neki!!!nem egyforma az értékrendünk,hogy nekünk és a gyerekeinknek mi a fontos.ha meg nem vitte el,miért nem hiszel neki?mért hazudik neked?megkérdezted már tőle?megmondom én neked:azért,mert kibeszélted őt,nem kettőtök közt zajlottak az események,amik vele történtek,és ezért nincs bizalma irántad!ne mond nekem,hogy a férjednek is köze van az életetekhez,ezért mindent meg kell osztani vele!ez faszság,a fiadnak ő mindig egy idegen mered,egy szemét idegen,aki bántja az anyját,őt,és azzal próbál kompenzálni,hogy mennyire szereti a kislányát!hát hogyne!mikor csetelt a kurvákkal vagy őket dugta,akkor miért nem jutott eszébe a szeretett kislánya4tte annyi mindent nem akarsz látni!!!!nem a picinek volna törés,persze neki is,de őt kétszer elviszed valahová,ahol csak ketten vagytok,olyanokat veszel neki,amit igazán szeretne,és te vagy neki az isten!teneked hiányozna az urad,valld már be magadnak az isten áldjon meg!hidd el,hogyha megmondod a fiadnak,hogy oké a faternak tipli van,de nagyon nagy szükségem lesz rád,mert nagy szarba leszek egyedül,és a húgodnak is nagyon nagy szüksége lenne rád,mert CSAK RÁD számíthatok,az a gyerek röpülne hozzád,de ha a háta mögött enyelegsz telefonon,vagy bármilyen módon a férjecskéddel,azonnal ellened fog fordulni,mert megint csalódni fog,és sajnos nem először!

picit nézz magadba,és kérdezd meg ezeket a dolgokat magadtól!de őszintén,és hagy abba az önsajnálatot,mert csak te tudsz itt rendet rakni ebben a családban! "az anyatigris megtalálta a kölykét,végre helyre állt a rend a dzsungelben" /indián közmondás/

84. barika69 (válaszként erre: 83. - Panni58)
2010. febr. 28. 07:06
próbálok, egész éjjel nem aludtam.a "nagy bánatban " az anyám és a nővérem elment cirkuszba, a fiam pedig a haverjaival bulizni.A férjem és én nem ócsüdunk még mindig fek, a lányom meg zokog az apjáért.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook