Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Férjem betonfejű, vagy Én vagyok rendetlen? fórum

A Férjem betonfejű, vagy Én vagyok rendetlen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
273. pemete (válaszként erre: 265. - 81f46d06d3)
2009. júl. 24. 11:08

Bizonyára lehetne tanulni tőle, és lehet, hogy tényleg sarokba lett szorítva kicsit, ez rendben is van így. Csak azt nem értem, hogy miért van ez minden fórumban ahová ő beteszi a lábát...

Azért mert azzal kezdi, hogy leosztja a népet, ráadásul olyan stílusban, mintha ő lenne maga az atyaúristen. Aztánamikor szóvá teszik, akkor jön a személyeskedés, és mindenféle jelzővel illetés...

Vagy te hogy látod ezt a dolgot?

2009. júl. 24. 10:45
Hoppá, gyerekek....új reggel várhatjuk vissza Fegut.....ajjajjj....
2009. júl. 24. 10:35

"Fegu tipikusan úgy viselkedik, mint akit sarokba szorítottak, harap mindenfele meggondolatlanul, hogy szabaduljon. Nem véletlenül."


Nem bizony:))


Csak azt lehet sarokba szorítani,aki nem őszinte.


Tudod azt már megtanultam ,hogy aki boldog és kiegyensúlyozott az életében,abban amit csinál,akkor nem ítélkezik,nem vádaskodik,és nem

minősítget más embereket,mert vagy egyáltalán nem érdekli ki mit mond,vagy elfogadja a többi embert olyannak amilyen:)))

270. 40163fd81d (válaszként erre: 255. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 10:30

"Megfelelési kényszer? Nemezt igénynek nevezik! Mint leírtam már: utálok mocsokban bármit csinálni, sokakkal ellentétben. "


Jó ,felőlem ,annak nevezed aminek akarod,és fő ,hogy jól érezd magad benne:)))

269. a26b2a1b7e (válaszként erre: 261. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 10:19

Most már nem nagyon tudom követni a gondolatmenetedet. Én a stílusodról beszéltem, de mindegy. Azt gondolom, hogy én mindvégig megadtam Neked a kellő tiszteletet, és nem személyeskedtem, ellenben Veled, aki még abba is bele tudsz kötni, hogy valaki érdeklődik az ezotéria iránt. Gondolom, hogy számodra ez is egyfajta "ferde hajlam". De inkább legyen a Te gondod, hogy Téged melyik emberben mi zavar, úgyhogy emiatt nem fogok hosszas okfejtésbe az ezotériát illetően inkább.


De arra azért kíváncsi vagyok, hogy még hányszor mondod azt, hogy nem beszélsz ilyenekkel, akik itt írogatnak és hányszor jössz vissza még újra és újra...

Továbbá nekem az is olyan visszás, hogy valaki lehordja a Hoxásokat csupán azért, mert írnak a Hoxa fórumra (mindenfélét kitalálsz, hogy nincsenek barátaik, meg mit tudom én, hogy mit), de közben Te is itt vagy a Hoxán, és a Hoxa fórumokra írsz. Nekem ez fura, de ha Neked nem, akkor ok.


Mindenesetre azért most már én is eleresztek egy aprócska személyeskedést, mert azt gondolom, hogy azok után, ahogy Te beszélsz velem, ennyit talán én is megengedhetek magamnak, sőt, talán ki is harcoltad, szóval: el is hiszem, hogy meg van elégedve a jelenlegi munkahelyeddel, hiszen úgy látom, hogy ott nem kell dolgozni semmit, hanem ráérsz egész nap fórumozni.

Én ugyanis akkor fórumozok, amikor a takarításssal, meg minden egyébbel megvagyok, és a gyerekem vagy bölcsiben van, vagy alszik, de ha majd visszamegyek dolgozni, azt biztosan tudom, hogy én a munkahelyemről nem hoxáznék, egyrészt elvi okokból, másrészt pedig nem is lenne rá időm, mert az én munkahelyemen van mit csinálni mindig, ha mást nem, akkor rendezgetem az iratokat, vagy segítek másoknak.

Úgyhogy nem látom be, hogy Te mint bankban dolgozó miért kapod a fizetésed... hogy egész nap az interneten lógjál?

Ez tényleg jó melóhely lehet...

268. 40163fd81d (válaszként erre: 254. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 24. 10:18

Húúú:)))

Nem voltál semmi,átrendezni az anyós kedvéért??:DD

267. klenca (válaszként erre: 108. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 09:55

"Ez is egy mai divat, hogy a szülői hibákat elpalástoljuk:)

Ennyi hiperaktív gyerek az elmúlt 2000 évben nem volt, mint mostanában:)

Egyébként az én gyerekem is megpróbált hisztizni, de sürgősen leszokott róla:)

Következetesség!"


Kedves Fegu!

A hiperaktivitásról papírunk van, szerencsére csak egy ilyen van, a többi " normális ".

Tudod, ha hisztizne, azt lehet kezelni, ez valami egészen más....

A hiperaktív gyerekeknek fizikailag más az idegrendszerük, emiatt máshogyan gondolkodnak, viselkednek. Nekünk, lelassult tunyáknak (hozzájuk képest) mások az életről és a rendről az elképzeléseink.

Még egyetlen hiperaktív gyermeket sem láttam, aki körül önszorgalomból rend lett volna. Valahogyan nem is érzik jól magukat benne.

Meg kell tanítani nekik, s rá kell bírni, hogy a másik kedvéért fontos legyen nekik a rend.


Örülök, hogy egy ilyen következetes, rendszerető ember szóba állt velem, de ne gyere be hozzám, mert nem garantálom, hogy mindig rend fog fogadni.

Viszont ha hajlandó vagy elsiklani néhány szétszórt dolog felett, akkor bátran jöhetsz bármikor.:))

2009. júl. 24. 09:49

Fegu!

Látod, milyen jó kedvem van?:)

Három rendőr felesége megtanul vezetni.

Egyszer találkoznak a rendőrök, és elkezdik kérdezni egymást, hogy mi lett ennek az eredménye:

- Az én feleségem, mióta tud vezetni, vacsoránál állandóan a tányért forgatja az asztalon.

- Az semmi, az enyém az ágyban a farkamat használja sebességváltónak.

- Ugyan, az enyém minden este lefekszik, széttárja a lábát és csak annyit mond, hogy tele kérem

265. 81f46d06d3 (válaszként erre: 248. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 24. 09:48

Szép volt és okos, csak nem illik erre a fórumra. Nem említettem neveket, hogy hol "alacsonyodott" le a fórum színvonala, de azt sem hiszem el, hogy eddig aki erre a részre reagált, az nem látja...

A fórumindítónak elsőkézből tanácsoltam, hogy ezt a férjével beszélje meg, mert valószínűleg a gondok a kettőjük kapcsolatából erednek egy bizonyos szinten. Nem tudhatjuk, nem írt róla. Hogy eltűnt... biztosan mást várt.

Biztos észrevetted, hogy én nem bizonygatok semmit. Mindenki úgy él, ahogy akar. De...

Még mindig nem értem, hol és mikor lett Fegu a célpont. Mert az, ezt nem vitatja senki. A fórumozók bizonygatták, hogy a tolerancia mások felé milyen fontos, az elfogadásról is szó esett, ami Feguban nincsen meg.... Szerintem azokban, akik gúnnyal és cinizmussal kikezdték őt, nem is akármilyen alacsony szintre süllyedve, azokban biztosan virágoznak eme erények.

És jó viccet sem nagyon láttam a fórumon, enyhén obszcént és nem ide valót viszont annál többet.

Engem személy szerint nem érdekel, ki melyik fórumba ír még...az viszont akár érinthet is, hogy milyenek a megnyilvánulásai. Fegu tipikusan úgy viselkedik, mint akit sarokba szorítottak, harap mindenfele meggondolatlanul, hogy szabaduljon. Nem véletlenül.

A vita szerintem szükséges az életben, de csak akkor hasznos, ha egy megfelelő mederben folyik. Én nem tudok sokat az egoról, folyamatos önismereti tréningek után viszont azért annál többet önmagamról...

Én azt gondolom, hogy azért Fegu tudna itt mit tanítani néhány embernek az életben, mégha vannak hibái, akkor is. Na, ezt le lehet persze hurrogni, mást nem várok.

264. fbb53e1d99 (válaszként erre: 262. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 09:41

Úgy gondolom, hogy Neked már álmodban sincs ilyen, nem hogy a valóságban!:)

Különben ez az álom a dohányzás elleni gyógyszer mellékhatása. Szeretnéd tudni a nevét, hogy Te is álmodozhass? Szívesen segítek!

263. accb6cf2da (válaszként erre: 257. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 24. 09:39

Egyébként a rosszindulat belőletek süt, hiszen nektek igazán jól megy a vagdalkozás.

A tapasztalat és a rutin, ugye:)

Mást sem csináltatok életetekben:)


Ne írjatok rólam, és ne válaszoljatok! Tartsátok meg mocskos gondolataitokat egymásnak!

262. accb6cf2da (válaszként erre: 260. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 24. 09:33

A kapuzárási pánikban Te szenvedsz, hiszen ahelyett, hogy csinálnád, itt mesélsz idegeneknek erotikus álmaidról:)

Ha ilyen hiányod van keress valakit:)


Köszönöm én jól vagyok! Neked sajnos nem fog elmúlni:(

261. accb6cf2da (válaszként erre: 259. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 24. 09:31
Mire gondolsz? Ezotériára? Az nem kultúra:))), hanem baromság!
260. fbb53e1d99 (válaszként erre: 258. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 09:25

Ezt azért nem így érzem!!:)Én jól vagyok, köszönöm!


Hogy jön ide a kapuzárási pánik? Lehetséges, hogy Te ebben szenvedsz? Sajnálom, majd egyszer elmúlik, és minden rendben lesz!

Üdv

259. a26b2a1b7e (válaszként erre: 255. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 09:23
Úgy látom, a kultúra kicsapta a biztosítékot :)))))
258. accb6cf2da (válaszként erre: 257. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 24. 09:22

Keress fel Te, úgy is közel van hozzád:)

Szerintem rajtad kitört a kapuzárási pánik:)

257. fbb53e1d99 (válaszként erre: 256. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 09:20

Kedves Fegu!

Egyetlen mondatomban sem mondtam, hogy a kórházak tiszták, legalábbis nem emlékszem rá.

De, érzem az iróniát, de megtanultam kezelni.

Nem féltem az állásomat egyáltalán, mert biztonságban vagyok.

Te nem a bankokra mondtál jót, hanem az embereknek kívántál rosszat, és ez beteges. Nagyon dühös vagy valamiért, valakikre, ám ezt csak Te tudod, hogy miből fakad!

Jó tanács, és szívből jön: Keress fel egy pszihiátert, mert ő talán tud Neked segíteni!

További szép napot!

256. accb6cf2da (válaszként erre: 247. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 24. 09:11

Baromijókedv, nem érzed az iróniát, sőt semmit, ezért vagy baromijókedvű mindig:)

Én is csak a munkahelyemet védem, mint Te a kórházi állásodat:)


Csak Te mondhatod, hogy a kórházak tiszták? Én a bankokra nem mondhatok jót?


Az előzőbe leírtam, hogy ki elkeseredett, stb.

2009. júl. 24. 09:06

Megint nagyon okosokat szóltatok hozzá:)


Megfelelési kényszer? Nemezt igénynek nevezik! Mint leírtam már: utálok mocsokban bármit csinálni, sokakkal ellentétben.


Ezotéria:DDDDDDD és mi van a realitásokkal? Agymosás, népbutítás, stb...

Én az UFÓk-ban hiszek kicsit, még sem ezzel bizonygatok:)


Én nem szoktam kételyek között vergődni! Így nem kérem ki a véleményeteket a családomhoz kapcsolódó dolgokban. Én nem szoktam fenyegetőzni válással. Nálunk ez nem szokás:)


Nem magyarázkodni jöttem vissza:) Nem tartozom nektek magyarázattal semmiért. Hiába hiszitek azt!


Itt csak Ti vártok arra, hogy megerősítést kapjatok abba, hogy jól nem csináltok:) De ezt is írtam már!

Felőlem éljetek koszban, mocsokba, rühesen:) Nem én fogok vakarózni, és nem nekem kell gyógyszerre költenem, hanem nektek:) De mivel Ti ennyire biztosak vagytok abban, hogy jól csináljátok, akkor nem fog zavarni benneteket, amikor véresre vakartátok magatokat.

Micsoda tartalmas életetek van:) Fórumoztok nap, mint nap évek óta:) Gratulálok!!! Barátok hiányában sokan teszik ezt!


Szánalmas magyarázkodásotokat, hogy én vagyok a hibás a nem megfelelő hangnemben hozzászóló, megkeseredett, válni készülő, megfelelési kényszerben szenvedő, rám nem igaz, de kiderült, hogy rátok teljes mértékben az.


Inkább próbáljatok meg emberségesebbek lenni, és akkor nem zavar benneteket sem, ha az anyós hozzátok közel lakik.

Mert érdekes módon nekem vannak barátaim, és az anyósom sem piszkált soha, nem kell sosem rettegnem a férjemtől.


Most tényleg lelépek innen, mert sötétekkel, értetlenekkel nem lehet mit kezdeni.

254. a26b2a1b7e (válaszként erre: 252. - 40163fd81d)
2009. júl. 24. 08:25

Igen, ezért is írtam, hogy szerintem otthon, a férjével kellene egyeztetnie ezügyben, hogy melyiküknek milyen elvárásaik vannak, és miből tudnának engedni, milyen kompromisszumokra tudnának jutni... Meg ezért is írtam, hogy nem szerencsés az ilyen "betonfejű", meg "rendetlen" címkézés, mert ezek a címkék nem sokat segítenek a megoldásban. Főleg nem úgy, hogy ezt a kérdést tök idegeneknek teszi fel valaki, akik nyilván nem ismerik sem Őt, sem a férjét...


Na igen, a megfelelési kényszer. Hát azt sajnos én is nagyon közelről ismerem :(

Méghozzá annyira, hogy volt olyan időszak, amikor képes voltam _átrendezni_ a lakást, ha jöttek az anyósomék. De ezt szó szerint kell ám érteni :)

Szóval úgy, hogy átrendeztem a foteleket úgy, ahogy anyósom szerint "előnyösebb", meg kisterítőket, meg porcelánokat tettem oda, ahova Ő kisterítőket és porcelánokat szeretett volna látni, holott utálom a kisterítőket, mert csak a gond van velük... a porcelánokról meg nem is beszélve...

Kicsikét javultam már ezen a téren, de van még mit. Na, és egyébként az ego itt is ludas ám! Mert az ego akar leginkább megfelelni is!

Nyilván nem véletlenül foglalkozom én sem ezzel a kérdéskörrel annyit, mert van még ledolgoznivalóm a témában ;)

2009. júl. 24. 07:57
Fegu*
252. 40163fd81d (válaszként erre: 250. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 24. 07:56
De az viszont zavarja,hogy a férjét zavarja,és itt jön képbe a megfelelési kényszer,aminek a csapdájába elég sokan vergődnek!:)...szerintem Feru is:)
251. kattyus (válaszként erre: 9. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 07:44
Irígyellek:) Nekem van olyan hogy nincs mindenre időm. Pedig igyekszem jól beosztani az időm.
250. a26b2a1b7e (válaszként erre: 249. - 40163fd81d)
2009. júl. 24. 07:40

Bocsi, csak gondoltam, hogy ha már unalmas az ego kérdése, akkor írok róla egy esszét ;)


Nem, nem arra gondoltam, hogy off volt, hanem, hogy már nem az volt igazából a lényeg, hogy hogyan tartson, vagy ne tartson valaki rendet, hanem az, hogy kinek van igaza, az összes többi csak a külszín volt. És éppen ezért is tudott képbe mászni a más fórumokra utalás is.


A fórumindítót egyébként nem zavarja a kupi, hanem a férjét zavarja, ezt még az elején valahol le is írta :)

249. 40163fd81d (válaszként erre: 248. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 24. 07:27

Úhhh,ez aztán kimerítő volt:))

Legalább tudom ki az az ego ,és mit keres a fejemben!:DD


Én nem érzetem ,hogy ez annyira vérre menő vita lett volna ,mint ahogy írod,sőt azt sem ,hogy félre siklott volna ,hisz egyáltalán nem volt off.(egy-két más fórumokra tett célzáson kívül).

Hogy a fórum indító miért tűnt el,azt nem tudom,sőt azt sem,hogy miért zavarja a kupi ,ha tudja ,hogy miért van:))))

248. a26b2a1b7e (válaszként erre: 231. - 81f46d06d3)
2009. júl. 24. 07:07

Az ego kérdése lehet, hogy kezd unalmas lenni, de gyakorlatilag az ilyesféle viták mindig pontosan az ego miatt alakulnak ki. Egoja mindenkinek van, csak ki jobban, ki kevésbé hagyja magát általa irányítani. Nálam azért központi kérdés az ego talán, mert gyakorlatilag ezoterikus könyveken "kondicionálódtam". Ezeknek a lényege pedig az, hogy csendesítsük le az egónkat, és figyeljünk a saját belső énünkre.

Egy vitában általában akkor mérgesedik el a helyzet, amikor valaki, vagy valakik mindenáron meg akarják a vitapartnert győzni arról, hogy nekik van igazuk.

Merthogy valójában senkinek sincs igaza, mert mindenki csak a saját objektív nézőpontjából látja a dolgokat.

A vita is olyan, mint egy párkapcsolat, csak kicsiben. Ha kialakul egy vita, azért sosem egy ember a felelős, hanem mindazok, akik a vitában még mindig részt vesznek. Azok, akik meg akarják győzni a másikat arról, hogy márpedig nekik van igazuk. Ugyanúgy, mint ahogy, ha tönkremegy egy kapcsolat, az sem csupán az egyik fél hibája, hanem két ember "biznisze" volt, ketten rontották el.


Namost az ego ott került be a képbe, hogy olvasgattam, olvasgattam itt a hozzászólásokat (miután én is próbáltam tanácsot adni a fórumindító kérdezőnek), és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a fórumindító eltűnt, helyette viszont elkezdőtött egy vita arról, hogy ki mennyire igénytelen, majd arról, hogy ki mennyire tökéletes stb.


Ekkor bátorkodtam megjegyezni, hogy szerintem itt már régen nem a rendről és a rendetlenségről van szó, hanem arról, hogy kinek van igaza.

És Fegu erre helyeselt, hogy valóban így van.

Innentől kezdve nem hiszem, hogy van tovább kérdés. Fegu elismerte, hogy nagyon is jól tudja, hogy itt miről van szó, és amiről szó van, az már nem a rend és a rendetlenség, hanem a "nekem van igazam" elv.

Ekkor írtam, hogy és, akinek a végén igaza lesz, annak van a legnagyobb egója.

Itt jött be képbe az ego.

Én ezzel nem azt mondom, hogy az, aki végül "győz" ebben a vitában az egy egoista, hanem azt, hogy az adott szituációban annak erősebb az egója, azaz Ő az, aki a legkevésbé tud engedni a saját legbensőbb énjének, amelyik azért a háttérben ott duruzsolja, hogy felesleges szélmalomharc az egész, hiszen egy ilyen vitától senkinek sem lesz jobb az élete, senki sem lesz boldogabb. Mert a legbensőbb énje mindig arra tereli az embert, ahol a boldogságot, a lelki békét véli felfedezni, az ego pedig arra, ahol úgy látja, hogy uralkodhat.


Bár, szerintem egy ilyen vitában senki sem kerülhet ki győztesen, mert mindenki "sérül" valamilyen szinten. És általában ezért sem szoktam az ilyesmiben részt venni, mert nem szeretek sem megbántani másokat, sem célponttá válni, de most úgy éreztem, hogy talán ha rávilágítok a dolog mozgatórugójára, akkor még meg lehet állítani a vitát egy olyan ponton, ahonnan még mindenki könnyeben ki tud lépni.

Úgy látszik, hogy tévedtem. Ezt most beismerem, de az adott szituációban sajnos nem volt varázsgömböm, hogy ezt előre lássam.


Én úgy érzem, hogy nem voltam tiszteletlen senkivel. Sem a fórumindítóval, akinek próbáltam én is tanácsot adni azzal kapcsolatban, hogy esetleg mit próbálhatna meg, sem Feguval kapcsolatban.


Az igaz, hogy arra reagáltam én is, amikor a "Fegu főisten" poén megszületett, mert szerintem az valóban vicces volt. És nem éreztem sértőnek sem, mert az adott szituációban valóban ült az a poén, és például, ha velem valaki így poénkodott volna, és Leni főistennek nevez, akkor szerintem ugyanúgy jót nevettem volna rajta, és esetleg mondtam volna valami ilyesmit poénosan, hogy: "akkor most én Leni főisten megparancsolom minden földi haladónak, hogy azonnal menjen takarítani, mert különben iszonyú mérgemben lecsapok, és megsemmisítek minden rendetlenkedő alattvalómat", vagy valami ilyesmi...


A vitákat szerintem a legkönnyebben humorral, viccel lehet lezárni.

De ez csak akkor sikerülhet, ha a vita minden résztvevője partner ebben.


Fegu nem volt ebben partner. Ehelyett azt mondta, hogy Ő többé ide nem ír, mert ide ferde hajlamú emberek írnak. Majd később ki is fejtette, hogy ezt azért mondja, mert XY a biszexuális fórumba ír - egyébként én meg időnként írok a pánikbeteg vagyok fórumba is, pedig nem is vagyok pánikbeteg, úgyhogy szerintem ilyen következtetések tévesek is lehetnek, sőt, most az "A Férjem betonfejű, vagy Én vagyok rendetlen?" fórumba írtam, pedig a férjem nem betonfejű, és én sem vagyok rendetlen...


Ez szerintem tényleg szánalmas húzás volt. Hogy végül azzal érvelt, hogy nem áll szóba ferde hajlamú emberekkel. De amint látom, ezt az úgynevezett "ütőkártyát" megint előhúzta.

Ez iskolapéldája annak, amikor az ember egója nem tud észérveket felsorakoztatni, hanem beleköt valami másba. A "van sapka, nincs sapka" vicc a nyuszikáról pontosan erről szól. Ezért is említettem meg ezt is.


És az ego kérdése részemről azért jött elő újra, mert miután Fegu kijelentette, hogy Ő többé ide nem ír, mégis visszajött magyarázkodni.

Pedig még azt is leírta, hogy a férje is mondta már Neki, hogy ilyenekkel (most itt nem idézném a jelzőt, de vissza lehet keresni, hogy mennyire nem sértő) ne álljon szóba.


Szóval akármennyire is unalmas az ego kérdése, de csak azt tudom mondani, hogy megint az ego győzött.


Az, hogy ki mennyi időre tűnik el a fórumról nyilván attól függ, hogy mennyi egyéb dolga van.

De, ha valaki azt mondja, hogy többet nem ír az adott fórumba, és mégis visszamegy magyarázkodni, az szerintem hiteltelen... Olyan, mint amikor egy párkapcsolatban valaki a válással fenyegetőzik állandóan, de mégsem teszi meg...

2009. júl. 24. 07:06

Egyébként miről beszélsz? A kórházas fórumra?

Gondolom azért, mert ott dolgozol:)


"Hát tudjátok meg, hogy a bankok hibátlanok! Jól teszik, hogy egyoldalúan módosítják a szerződéseket és ezért az ügyfeleknek többet kell fizetni mindenért! Az is jó, hogy az árfolyam felment, és az a legjobb, hogy a bankok miatt válság van, és ezért sokan nem tudtok elhelyezkedni!!!!

Én teljesen egyetértek minden tettükkel!"


Látod, kedves Fegu..itt van a baj, itt látszik, hogy egy elkeseredett ember vagy . Sajnálom, hogy így gondolod az élet dolgait. Benned nagyon sok a rosszindulat, de bizonyára meg van az oka, mért vagy ilyen embereket útáló, kioktató, provokatív.

Nem szoktam senkivel kötözködni, alapvetően nyugodt, kiegyensúlyozott vagyok, és igen, általában jókedvű is. Ám az elszomorító, hogy ilyen emberek ennyire lehúzzák a fórumokat, mint Te. Gondolkodj kicsit...( "Most én vagyok a hülye, vagy körülöttem mindenki más?")

Azt gondolom, az előbbi....ám ezen lehetne változtatni, de mint tudjuk, Te nem akarsz!

Kívánom Neked, hogy megtaláld az életben a jót, a biztonságot, és a boldogságot, ami most hiányzik a mindennapjaidból!

Üdv, szép napot!

246. c95c921ae7 (válaszként erre: 218. - Cicus72)
2009. júl. 24. 00:36
Ez nagyon tetszik:-))))
245. 40163fd81d (válaszként erre: 237. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 00:30

"Mert azt akarjátok, hogy mindenkinek az legyen a véleménye, mint nektek, bármi áron.

Betegek vagytok!"


Nem:))

Szerintem az a helyes,ha valakinek saját véleménye van,de evvel nem minősít másokat.

Nem a véleményed,vagy a tapasztalataid miatt alakult ki a vita,hanem az alattomosan ,vagy nyíltan bele vegyített ítélkezéseid,és minősítéseid miatt.

Felfoghatnád végre.

244. 40163fd81d (válaszként erre: 231. - 81f46d06d3)
2009. júl. 24. 00:20
Pl?:))
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook