Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Férjem betonfejű, vagy Én vagyok rendetlen? fórum

A Férjem betonfejű, vagy Én vagyok rendetlen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
243. 40163fd81d (válaszként erre: 222. - Accb6cf2da)
2009. júl. 24. 00:09

Fegu drága!:))


Én sosem hittem azt hogy megmondom a tuttit ,lécci idézd ,mert nem találok ilyen bejegyzést a részemről.

Az összes hsz-em arról szólt,hogy ugyan már ,miért kell leigénytelenezni bárkit is,akinek a fontossági sorrendjében ,nem a tisztaság,meg a rend szerepel első helyen.



Tudom ,hogy az első sorral bántani akartál ,de tudod mit?

Igazad van,nem vagyok egy kulturált ember,ebben is igénytelen vagyok.

Viszont tök érdekes,hogy a magam bugyuta módján mégis megértem azt ,amit írnak,és nem próbálom félremagyarázni,nem próbálok hatás vadász,fellengzős frázisokat alkalmazni ,csak azért mert épp nincs egy épp kézláb indokom arra,hogy miért én vagyok az etalon?


:)

242. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 240. - Spinneli)
2009. júl. 23. 23:25

Kiscsaj, telefonod van. Kapcsolhatom a hívást?

;)

241. spinneli (válaszként erre: 239. - 81f46d06d3)
2009. júl. 23. 23:25
Általánosan gondoltam.
240. spinneli (válaszként erre: 237. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 23:25

Nincs sok értelme annak, hogy visszatámadsz, én tudom mit miért írtam, írok.

Valószínűleg nem véletlen mint mondottam, hogy én nem válok céltáblává, te meg valahogy mindig.

Ez kb. az, mikor a részeg autós szidja az egyirányú úton a sok parasztot, aki mind szembemegy vele.


Úgy látom alapvető problémáid vannak az árnyalatokkal, ha a kesztyűs kéz nálad nyalizást vagy bólogatást jelent, sajnos nem tudok mit tenni.

Súgom a középutat, hátha célba ér.


Tudod, ebben a topikban én a kellő tisztelettel beszéltem veled, az, hogy a személyed iránti kritikát ennyire nem bírod, csak alátámasztja azt, hogy mennyire csak felvett álca az a tartalmas és erős kép, amit itt fennhéjázva sugalni akarsz, és ami miatt mindenki zsebében kinyílik a bicska.

Mert tudod még a legprimitívebb unatkozó háziasszony is érzi ha valaki nem hiteles.


Egyébként mint mondottam részemről alant csak egy jóindulatú tanács hangzott el, az, hogy erre te lebetegezel engem nem lep meg, de tényleg megmutatja, hogy kb. milyen messzire vagy attól a képtől amit hazudsz magadnak, meg hazudozni akarsz itt mindenki másnak.


Az ellenkező véleménnyel semmi gond nincsen, azzal van baj ahogyan feltünteted, és ezt nem véletlen ismétlem-ugyanis láthatóan nem tudod felfogni.


Ennyi, folytathatod így nyugodtan úgy, hogy mindennap elküldenek a picsába, engem nem zavar, mivel van egy pont amin túl, ahogy a példa mutatja te is lemész az általad pedig megvetett szintre majd újra kidobnak innen.


És maradsz egy olyan dolog itt, ahogyan a Ford Fairlane filmben is mondták:


"Milyen volt feguval beszélni?

-Olyan, mint sajtreszelővel recskázni, enyhén érdekes, de leginkább fájdalmas."

239. 81f46d06d3 (válaszként erre: 235. - Spinneli)
2009. júl. 23. 23:18

"tudnod kell(ene), hogy a saját érdekében kihez kell kesztyűs kézzel nyúlni, és kihez nem"

Most ezen a fórumon kire gondolsz? Mert ha a kiíróra, akkor én azt teljesen másként látom... :(

238. 81f46d06d3 (válaszként erre: 232. - Spinneli)
2009. júl. 23. 23:12
Én nem azt akartam mondani, hogy Te beszéltél vele tiszteletlenül. Azt írtam, hogy mások tették azt, amiből Ti valahogyan kimaradtatok, ezekszerint "igazoltan"... :)
237. accb6cf2da (válaszként erre: 235. - Spinneli)
2009. júl. 23. 23:12

Ez és az előző 2-3 hozzászólásod alapján Te tetted magad az egekbe:)

Egyébként követsz? Elolvasgatod a hozzászólásaimat? Miért tudsz vajon rólam valamit?


Minden második alkalommal? Hát tényleg elnézést, ha nem tudok azonosulni sok mindennel:) Én nem csalom a férjem, nem nyafogok, hogy a gyerekemmel nem tudok mit kezdeni, nem vagyok leszbikus, bilány, ku....va, koszos, rendetlen, stb. Miért kellene nyaliznom bárkinek? Miért kellene egyetértenem bárkivel?


Ne csak ismételd magadat, hanem válaszolj rá!

Nincs szükségem senki szeretetére. Ha valakinek nem tetszik a véleményem nem csinálja úgy, ennyi!

Miért akarjátok a véleményemet átformálni? Én nem akarok olyan lenni, mint Ti!


Tehát, ha úgy érzed, hogy én kemény, kötekedő vagyok, azért mert a véleményem nem egyezik néhány emberrel, akkor Ti mik vagytok? KÖTEKEDŐK!!!!! Mert azt akarjátok, hogy mindenkinek az legyen a véleménye, mint nektek, bármi áron.

Betegek vagytok!

236. spinneli (válaszként erre: 234. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 22:56

pedig megtehetnéd, hátha tanulok.

:)

235. spinneli (válaszként erre: 233. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 22:56

A te és az én stílusom között az a különbség, hogy én igyekszem a saját életformámat (ami egyébként az itt jelenlevők életformájától kb. 90%-ban eltér) nem mindenhatóként kezelni.

A tiedből, ahogyan mondtam pont ennek az ellenkezője jön le, kb. minden második alkalommal.


Ha te, mint jól leírtad meg tudod ítélni ennek a portálnak a szellemi összetételét, akkor azt is tudnod kell(ene), hogy a saját érdekében kihez kell kesztyűs kézzel nyúlni, és kihez nem.

Ahogy eddigi pályafutásod mutatja valahogy mindig beletenyerelsz.

Én másfél éve vagyok itt, és igen elenyesző azoknak a topikoknak a száma, ahol céltábla lettem, pedig mint te is láttad a stílusom nem simulékony.


Találd meg az egyensúlyt, és ne tedd magadat az egekbe-egyikünk sincs ott.

234. accb6cf2da (válaszként erre: 232. - Spinneli)
2009. júl. 23. 22:47
Én is érzekelem a Te hozzászólásaidban a problémát, mégsem oktatlak ki:)
233. accb6cf2da (válaszként erre: 229. - Spinneli)
2009. júl. 23. 22:44

Azt mondtad, hogy kérdeztél, de én nem válaszoltam. Az a rész volt a Tied:)

A többi másoknak szólt.

Én elmondok valamit, de nem azért, mert úgy kell mindenkinek csinálni. Arról nem tehetek, ha bántásként éli meg valaki.


Tisztában vagyok azzal, hogy a stílusom nem egy barbibabáéhoz hasonlít, de nem vagyok egyedül ilyen! Pl. a Te stílusod is elég kemény:)

Azzal is tisztában vagyok, hogy az ilyen oldalakra az unatkozó, barát nélküli, otthon ülős háziasszonykák járnak szinte. Akiknek az életről egy reális gondolata sincs.

1 fórum miatt regisztráltam és elkövettem azt a hibát, hogy próbáltam segíteni a buta kérdést feltevő emberkéknek: "mikor kapom vissza az adó visszaigénylésemet?" és még sorolhatnám e fórumot is beleértve. A legtöbb fórum záros határidőn belül átalakul valakinek a csesztetésére. Ez általában, akkor történik meg, amikor a kedves fórumozók, rádöbbennek hiányosságaikra. A gusztustalan az az egészben, hogy egyedül nem mernek semmit:) ide csőditik az összes barátnak vélt nick nevet, hogy támogatást kapjanak.

Szerinted ezért én vagyok a hibás?

Nem:) Fata Morgána szavaival élve itt a legtöbb embernek hízlalnia kéne agysejtjeit, hogy csak egy részét megértse a dolgoknak.

Bár akkor ez a portál kihalna:)

232. spinneli (válaszként erre: 231. - 81f46d06d3)
2009. júl. 23. 22:43

Én nem beszéltem tiszteletlenül feguval, nyugodtan megnézheted.

A lentebbi hsz.-emben megnézheted, hogy én mit látok a hsz-eiben, ami többnyire probléma szokott lenni, és amit én most is érzékeltem.

ennyi.


(Egyébként elnézést de én dolgoztam és most este valóban takarítottam.)

:)

231. 81f46d06d3 (válaszként erre: 228. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 22:34

Ami miatt nem értem az egészet, az az, hogy először is a fórum kiírója minősítette már magát egy problémával. Nem Fegu minősítette őt. Ez különbség. Másodszor pedig tanácsot adott neki, ha jól emlékszem azt, hogy ne 10-kor keljen fel délelőtt, hanem előbb és akkor el fog tudni végezni. Mi ezzel a gond? A kiíró tanácsot kért, ő pedig adott neki. Aztán az lett belőle, hogy Fegu vált célponttá. És jöttek a jobbnál jobb és persze kultúráltabb hozzászólások. Olvassátok vissza. Ugyan Fata és Spinelli... Ahogy láttam, a fórum egy részéről még ti is eltűntetek, ott volt a mélypont minden téren... Talán takarítani mentetek vagy pont nem értetek rá akkor?

Ez az ego kérdés pedig már kezd tényleg unalmas lenni...

Én nem védem Fegut, nincs rászorulva, igazából nem is ismerem, de mondjuk Fatával fórumoztam már többször is, mindig nagyon bölcsnek találtam és megfontoltnak, meggondoltnak, de most viszi magával a "tömeg".

230. accb6cf2da (válaszként erre: 204. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 23. 22:28

Egyébként miről beszélsz? A kórházas fórumra?

Gondolom azért, mert ott dolgozol:)


Hát tudjátok meg, hogy a bankok hibátlanok! Jól teszik, hogy egyoldalúan módosítják a szerződéseket és ezért az ügyfeleknek többet kell fizetni mindenért! Az is jó, hogy az árfolyam felment, és az a legjobb, hogy a bankok miatt válság van, és ezért sokan nem tudtok elhelyezkedni!!!!

Én teljesen egyetértek minden tettükkel!

229. spinneli (válaszként erre: 219. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 22:25

Nem akartam ezzel érzékeltetni semmi olyant, hogy valaki alacsonyrendűbb lenne, nem véletlen hoztam a saját életemből példát, és nem véletlen biggyesztettem oda azt, hogy egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál.

Ha te ezt ezek után magadra vetted, az nem az én problémám, ezen neked kell elgondolkoznod.

Senkinek sem kell bebizonyítanod, hogy tartalmas életet élsz, itt csupán annyiról van szó, hogy láthatóan, és ezt a másik témában, amiben beszélgettünk is érzékeltem, pont te nem tudod elfogadni, ha valaki másképpen csinálja, és egyetemesen a legjobbnak és egyetlen útnak tünteted fel azt, ahogyan te élsz.

Egyébként a legtöbb hsz-eddel ez a probléma, és ezért is kapsz sokat, lehet lehetne másképpen csinálni.

És ez utóbbi részemről pusztán egy jó indulatú tanács, mert ahogyan én sem, úgy te sem vagy hibátlan, de ha felismerünk valamit benne van a pakliban a változás, változtatás is.

228. accb6cf2da (válaszként erre: 227. - 81f46d06d3)
2009. júl. 23. 22:13

Ezt sosem fogják megérteni:)


De köszönöm!

2009. júl. 23. 22:10

Én végigolvastam a fórumot és abszolút nem értem, hogy hol és miért csúszott át Fegu cseszegetésébe és gúnyolásába. Ugye egyikőtök sem gondolja komolyan, hogy ő ezen a fórumon az, aki enyhén szólva előfordul, hogy nem szalonképes?

Toleranciáról beszélni, miközben valakit éppen cinikus hangnemben emlegetek? Háááááááát...

226. accb6cf2da (válaszként erre: 225. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 23. 22:07

Akkor legyen az ego!

Te biztos tudod:)

225. a26b2a1b7e (válaszként erre: 224. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 23. 22:04
kimaradt egy "volna", szóval "nem jöttél volna vissza"...
224. a26b2a1b7e (válaszként erre: 221. - Accb6cf2da)
2009. júl. 23. 22:03
De, pontosan az ego. Különben nem jöttél vissza magyarázkodni, hanem a férjedre hallgattál volna...
223. accb6cf2da (válaszként erre: 204. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 23. 21:32

Ha a logikádat követjük, akkor itt mindenki pótól valamit, ami hiányzik az életéből. Tehát Te is a nagy Fata Morgána is, a bilányok is, és mindenki.


Lehet, hogy "baromijókedvűnek hívod magad, de valószínű, hogy nem vagy az:)


Te mondtad: aki itt hozzászól témákhoz, annak hiányzik valami az életéből:)

222. accb6cf2da (válaszként erre: 195. - 40163fd81d)
2009. júl. 23. 21:26

Büszke is lehetsz a vita kúltúrádra, mert a többi kúltúra nagy ívben elkerült:)



Gondolom ez megint olyan igazi Fata Morgánás volt:))


Te miért hiszed azt, hogy megmondhatod a tutit? A te véleményed dolgokról pont annyira nem helyén való, mint esetleg az az enyém. Hiszen tudod: mindenki úgy csinálja, ahogy akarja:)

221. accb6cf2da (válaszként erre: 192. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 23. 21:19

Ez nem az ego:)

Csak provokáltam:)

És lám, hogy felhördült a többség:)

220. accb6cf2da (válaszként erre: 158. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 23. 21:17

Valószínű, hogy nekem is az lenne, ha a saját körmöm töredezne:)

Ezt tényleg nem bántásdiból mondtam:))

219. accb6cf2da (válaszként erre: 154. - Spinneli)
2009. júl. 23. 21:14

Nem tüntem el csak dolgom volt:)

Azt mondta a férjem, hogy ne ereszkedjek össze minden féle h...p...val:)


Azt hiszem leírtam már többszőr, de leírom még egyszer:)

Értem mit akarsz ezzel a példával érzékeltetni:)

Azt gondolod, hogy a takaírtás és rendrakás mellett nem marad időm a kultúrára, vagy másra.

Szeretek olvasni, festeni, tanulni, barátnőzni, színházba járni, kirándulni és még sorolhatnám.


Az időmet úgy osztom be, hogy a kedvenc időtöltéseimre maradjon időm és energiám. Utazás közben szoktam olvasni, és este, mielőtt elalszom. Igaz lehetnék hatékonyabb, de így is kiolvasok egy könyvet kb. 1-1,5 hét alatt. Szinházba, moziba nem minden nap megyünk, így ahhoz alakítjuk a többi programot. Hétvégén van a szórakozás, pénteken vagy szombaton szoktunk barátokkal programot csinálni, azt, hogy mit változó. A tanulás adott. Fix időben nyelv óra, általában reggel munka előtt.


Reggel 5 órától estig sok minden belefér az ember idejébe.


Természetesen igazad van, hogy vannak dolgok, amik a háttérbe szorulnak, mert azokat nem tartom fontosnak:)

Van egy-két szakma, amit szívesen megtanulnék és csinálnám is, de sajnos nincs rá időm.

Van sok dolog, amit szívesen kipróbálnék, de sajnos arra sincs időm, és már lehet le is késtem róla a korom miatt:)


Nem mondtam, hogy rosszab valaki azért, mert esetleg nem olvas, de Ti si válaszolhatnátok, hogy miért tűnik hihetetlennek, hogy nekem ezek beleférenek az időmbe? Nem csinálok ördöngős dolgokat, semmi zsenialitást igénylő, különlegességeket.

Nem értem azt sem, hogy Ti akik, azt szajkózzátok, hogy mindenkinek más a fontos, mindenkinek más a véleménye, mindenki úgy csinálja, ahogy jó neki, akkor miért zavar beneteket az, ahogy én csinálom.

Ja, hogy nem tetszik az, ahogyan leírom, hát nekem sem tetszik sokminden.:) Mondjuk én ezt ki is mondom, vállalom is, nem úgy, mint itt legtöbben. Miért kérdezi meg valaki mások véleményét, amikor előre tudja, hogy lesz olyan válasz is, ami esetleg nem tetszik? A kegyes hazugságokat tudom, hogy jobban esnek, de sajnos nem mindenki képes alakoskodni.


Tehát prioritás az én életemben is van, csak más mint azoknak, akik nekem estek:)

218. cicus72
2009. júl. 23. 19:51

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,

a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes

zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a

kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár

leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban

a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és

játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a

tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött

pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egyből rohan fel a

lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb akadályokon)

aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.

A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a

fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, a

WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a

kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy

mi a f..szt csinálok egész nap?

Férj még dühösebben:

- Persze,... ÉS!

Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

217. fbb53e1d99 (válaszként erre: 215. - Erikpipi)
2009. júl. 23. 19:14
ez így van....:)
216. spinneli (válaszként erre: 214. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 23. 19:11

gondolom ha gyerek lesz, vége ebből a szempontból a jó világnak, addig igyekszem kihasználni.

:)

2009. júl. 23. 19:10

Mit szólna az urad 3 gyerekhez? Mert nálunk hiába húsz a nagy, azért mégis csak egy nagy gyerek.

ráértek akkor ücsizni a kitakarított lakásban ha már nagy lesz a gyerek. akkor meg az lesz a baj, hogy miért van ekkora csend, és rend......:)

Nem te vagy a lakásért, hanem a lakás van értetek.

214. fbb53e1d99 (válaszként erre: 213. - Spinneli)
2009. júl. 23. 19:08
jesszus:):)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook