Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak hogy élik meg a terhességmegszakítást? fórum

A férfiak hogy élik meg a terhességmegszakítást? (beszélgetős fórum)


1 2
12. e705905164 (válaszként erre: 11. - E705905164)
2011. máj. 31. 13:46
érintette*
2011. máj. 31. 13:45

A férfiak nem igazán mutatják ki a "szenvedős"oldalukat!

Amúgy,szerintem sem érintettem olyan mélyen,ahogy téged,ha azt sem érti neked mi fáj ennyire....

10. KisFarkas83 (válaszként erre: 8. - Cef15f164f)
2011. máj. 31. 13:42
Próbálja az észérveket sorolni,igaza is van,én is tudom. Amikor arról kérdeztem hogy ő mit érez,csak arról beszélt hogy mennyire rossz neki engem szenvedni látni,hogy őt mennyire viselte meg arról csökönyösen hallgat. meg is mondta hogy ő nem tud az én fejemmel gondolkodni, szívesen meghallgat ha beszélni akarok róla,de szerinte felesleges,mert csak felszaggatom a sebeket... Valahol ebben is igaza van, de nem tudom mi lenne jobb,tényleg sosetöbbet tudomást sem venni róla, vagy jól kibeszélni magamból..
2011. máj. 31. 13:34

Orvosi okok miatt volt megszakításom. Összetörtem. A Párom mindenben mellettem állt, de - látszólag - nem szenvedett.(Biztosra veszem, hogy belül igen.)Örülök neki, mert ha ő is kiborul, melyikünknek lett volna energiája a másikat pátyolgatni?(Ő elfogadja, ami jön, bármiről legyen is szó. Sokszor irigylem tőle ezt a hozzáállást: általában tisztábban látja a dolgokat, mint én.)

A kérdésre válaszolva: embere válogatja, de szerintem a legtöbb befelé szenved.

8. cef15f164f (válaszként erre: 7. - KisFarkas83)
2011. máj. 31. 13:30
Ez hosszas folyamat :( Talán azért nem taglalja neked hosszasan a bánatát, mert látja mennyire szenvedsz, és nem akar még jobban lehúzni. Mikor kérdezted mit felelt?
7. KisFarkas83 (válaszként erre: 6. - Cef15f164f)
2011. máj. 31. 13:27
Aznap este mikor műtöttek,vagy 10 percig zokogott a telefonban, meg ahogy mellettem volt akkor,nem mondhatom hogy nem érintette meg. Nála valahogy másként működik a védekező mechanizmus, mondván amiről nem tudunk nem fáj... Próbálok én is csökönyösen nem gondolni rá,kevés sikerrel..
6. cef15f164f (válaszként erre: 4. - KisFarkas83)
2011. máj. 31. 13:20
Ha nem érti, hogy Te miért buktál ki annyira, akkor őt nem érintette meg annyira.
2011. máj. 31. 13:20
Nekem nem volt megszakításom, spontán elvetéltem otthon a férjem "társaságában", igaz a 6. héten, de láttunk mindent...:(((( Én borzasztóan sírtam, Ő próbálta tartani bennem a lelket, utóbb kiderült, hogy a legjobb barátja vigasztalta, mert Ő is nagyon maga alatt volt. Azóta babázunk:)))
2011. máj. 31. 13:18
Azt tudom hogy bántja nagyon,ezért is nem beszél róla,csak mikor időnként kiborulok úgy érzem elbagatellizálja a bánatomat... Azt hiszi hogy csőlátást kaptam ettől,és csak a gyerek,pedig nem! Nem vagyunk olyan helyzetben hogy bevállalhatnánk... Nem és nem érti hogy miért fáj nekem ennyire... Én meg őt nem értem... :(
2011. máj. 31. 13:17

Nálunk sajnos elhalt a baba, így kerültem műtőbe. A férjem nálunk sem viselte meg (annyira), azt mondta attól, hogy búslakodunk még nem lesz jobb, vagy más a helyzet.

Szerintem a férfiak másként élik ezt meg, mint a nők, meg hát nem is az ő testükkel történik a dolog.

Hát a fejükbe látni azt hiszem nem fogunk, ahogyan ők sem a miénkbe.

2011. máj. 31. 13:13
Az én férjem nem nagyon érintette meg. A legtöbb pasi elég lazán kezeli. Annak idején nekem nagyon fájt, hogy "tuskó" a férjem, most már beláttam, hogy mások vagyunk.
2011. máj. 31. 13:10
Jól működő párkapcsolat,rosszkor jött baba. Nem tartottuk meg. Ennek ide s tova negyedéve,én eléggé szenvedek tőle még mindig,kedvesem nem és nem beszél róla,eltemette jó mélyre. Szeretném őt megérteni, szeretnék a fejébe látni, hátha nekem is könnyebb lenne ezáltal...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook