Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak és a nősülés fórum

A férfiak és a nősülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férfiak és a nősülés

1 2
2016. júl. 19. 12:01

[link]


Talán csak ők azok, akik soha nem kelnek el..:)

48. Lajos39 (válaszként erre: 47. - Etelkase)
2016. júl. 19. 09:21
S mi van azzal aki sosem nősül? Azokat alapból nem tiszteled? Hát, oké....
2016. júl. 18. 13:32
Annyira jó volt olvasni a kommenteket ezután a cikk után :D Ennél pesszimistább "minden rossz, és soha ne is reménykedj, hogy jobb lesz" írással már rég találkoztam.. :D Nyilvánvalóan mindig lesz olyan, hogy valami szemnek/léleknek tetsző dolgot találsz az utcán/munkahelyen a Párodon kívül, de könyörgöm, had ne legyünk már az állatok szintjére lealacsonyítva. Szerencsére az evolúció alatt sikerült kifejlesztenünk magunknak az AGYAT :D amivel eldönthetjük, hogy egy vonzódásért odadobunk-e mindent, feladva a legszebb és legszentebb dolgot, amit megélhetünk azáltal, hogy letesszük a voksot egy ember mellett. Egyébként meg, hallottam egy kitűnő mondást egyszer: az ilyen férfi, az nem férfi, hanem kan... Én nem tudnék egy ilyen embert tisztelni.
46. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. júl. 14. 20:29

...a farktoll, a kukacok, és a rovargyűjtés...! :D :D Tetszett! :)


Szerintem a férfiak nagyon is szeretnek nősülni, miután megtalálták az igazit. :)

2016. júl. 14. 12:14

Tényleg felesleges túlgondolni, mindenki eldönti mit akar.

Én 30 éve tudom hogy soha nem akarok megnősülni, amit következetesen be is tartok, s be is fogok tartani.

44. blue30
2016. júl. 5. 19:58

Persze, beszéljük már be a nőknek, hogy hagyják had hűtlenkedjen a férjük, aztán hagyjuk hazatérni a fészekbe.

Hogyne, még a buksiját is megsimizem és megdicsérem ha levadászott egy csajt. Ekkora ökörséget rég olvastam. Már bocs a szóhasználatért, de erre nem tudok mást írni.


3 tippem van. Az egyik, hogy egyik pasija sem vette el, pedig ő akarta volna, a másik pedig az, hogy soha nem is volt komoly kapcsolata-mert nem vették komolyan. Esetleg megcsalták, és akkor most azt gondolja, hogy minden férfi ilyen, és mind vadászik és skalpokat gyűjt. Ez a cikk egy nyíltan férfigyűlölő, általánosító, megkeseredett ember firkálmánya.

2016. júl. 3. 21:15
Ez a cikk jócskán túlteng a túlzásoktól, és olyan hangvétele van, mintha egy csalódott keserű nő írta volna. Ezek alapján, ami oda megíródott, az életben senki nem találná meg a párját, és nem lenne boldog házassága, mert a férfi egy állandóan vadászgató lelkiismeretlen gazember aki 10 fióka mellett sem pihen 20 éves házasság után sem. Atya ég! Vajon hogy hangzana egy sokkal reálisabb, esetleg valahol pozitívabb hangvételű írás. Mondjuk miután a cikk írója elsírta és kiheverte bánatát, miután gondolom jó okkal-faképnél lett hagyva.
2016. júl. 1. 21:30
Rég olvastam Ennyi sületlenséget és végig nem gondolt általánosítást... Az emberi személyiség nem is egyszerű, még a legprimitívebb embereké sem. Pofonegyszerűen kifejezve: Férfiból és nőből is van ilyen is, olyan is, egyik nemet sem lehet semmiért megbélyegezni.
41. Metálmackó (válaszként erre: 40. - Schnuffiland)
2016. júl. 1. 10:49
Ezért vezetik az anyakönyvet, legalább az anya biztos.
2016. jún. 30. 23:35
Ezzel a cikkel sok pontban nem tudok egyetérteni..... Azért mégis van egyvalami, Amit hasonlóan gondolok: a kakukkfiókák a családi fészekben ;) szerintem tuti több, mint 30% XD
39. jozsi.38 (válaszként erre: 33. - 9829024220)
2016. jún. 30. 22:06
kizárt hogy feminista, inkább rendszeresen megcsalt feleség, aki ezzel magyarázza a bizonyítványt a férfiak már csak ilyenek című lemez alapján
38. Regin_a (válaszként erre: 35. - Loreen76)
2016. jún. 30. 20:20
Ez óriási szöveg :)
37. Namari
2016. jún. 30. 19:05

Remélem nem a saját véleményèt írta le a nő, mert màr most làtom milyen lesz öreglànyként. Lesz 5 macskàja és boldog, boldogtalannak elmeséli az életét a buszmegàllóba.


A kommenteket azért olvastam, mert reméltem, hogy nem osztja senki ezt a véleményt! Nah azok díjnyertesek voltak. :)


De ha meg nem sértem az írót és ezt tènyleg komolyan gondolja, remélem mielőbb megtapasztalja, hogy ez mennyire nem így megy szerencsére! Minden jót kívánok neki!

36. unom (válaszként erre: 33. - 9829024220)
2016. jún. 30. 17:40

Fenét feminista.

Egy hp vekengése, összedobált sztereotípiákkal.

2016. jún. 30. 17:24
Mi ez? Ennél még a Lorem Ipsumban is több értelmes gondolat van. :)
34. massalhangzo (válaszként erre: 32. - MissT)
2016. jún. 30. 14:42
nekem is ez jutott eszembe errol :D
2016. jún. 30. 14:34
Tipikus feminista iromany,a szerzo ne csodalkozzon,ha ot nem akarjak felesegul venni.
32. missT
2016. jún. 30. 08:35
Atyaég... ez mekkora egy hülyeség. Végig se bírtam olvasni. Aki így gondolkodik, az pont ilyen férfit érdemel, mint amilyet leírt a cikkében
31. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. jún. 29. 23:40

Viccparade az egesz cikk, legalabbis a nagyobb szazaleka bizti. Ilyeneket miert kell irni?

Nem ertem az indittatast es mi a konkluzio?

Netbaratno? :) inkabb a Szilvia ;) annak hasznat is veszem.

30. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - B598e4912b)
2016. jún. 29. 23:36

:D ezen mekkorat rohogtem es mennyire egyet ertek...

Oder leegeti azt is, mint magat ezzel a suketseggel, waaaa...

29. Krilion (válaszként erre: 27. - 56a1106a39)
2016. jún. 29. 20:55
Kik? A férfiak? Amit a cikkben olvashatunk, az egy női szemszögből (egy olyan nő szemszögéből, aki igen kevés férfit ismer közelebbről) körülírt sztereotípia, vagy egy adott típusú férfi sztereotípiája, de nem az összesé. Biztosan léteznek ilyen típusú férfiak is, de én leginkább filmekben láttam hasonlót, aki végül mégiscsak szerelmes lett, és nem érdekelték a sztereotípiák... :D
2016. jún. 29. 19:24
Meglátszik, hogy nő írta a cikket. :) Több esküvőn is voltam már idén, sok friss házast ismerek, és nincs a férjek közt egy olyan se, amilyent a cikkben leírtak. :)
27. 56a1106a39 (válaszként erre: 23. - Krilion)
2016. jún. 29. 19:09
Kényszeresen követik az előírt sztereotípiát. Ez is lehetséges akár.
26. 1abbb5d144 (válaszként erre: 25. - 1abbb5d144)
2016. jún. 29. 18:29
és még nem ismerte fel, hogy az élet kicsit más...
25. 1abbb5d144 (válaszként erre: 23. - Krilion)
2016. jún. 29. 18:29
túl sok cosmot vagy ilyesmit olvas az író
24. fincsi5 (válaszként erre: 23. - Krilion)
2016. jún. 29. 18:19
Nekem másodikra is. D
2016. jún. 29. 18:18
Hú, hát első olvasatra, elég nagy hülyeség :( Én személy szerint jelenleg egy férfit sem tudnék felsorolni, aki így gondolkodik. Ez a cikk olyan, mintha egy kitalált sztereotípiát próbálnánk elemezni, nem sok köze van egy hús-vér, intelligens, vagy bármilyen férfiemberhez.
2016. jún. 29. 16:54

Szerintem se ilyenek a ferfiak. Hanem sokszinuek, szerethetok.


Ezt az agyonkombinalt marhasagot meg gyorsan el kellene felejteni. Mert igy maximum egy kisebbrendusegi erzessel rendelkezo ferfi gondolkozik.

Amikor rossz napja van.

2016. jún. 29. 15:20

"mert a férfi a hosszú és izgalmakkal teli vadászat után úgyis visszatér, mert pihenésre van szüksége, és a legjobb hely a megnyugvásra a családi fészek. Ahonnan aztán magát kipihenve újabb vadászútra indulhat…" ...nahát én ennek marhára nem örülnék!


Úgy érzem, ez a cikk" saját tapasztalatból született meg. Mert ha igen, ebből a nézetből kellett volna megírni és akkor nincs általánosítás, hogy minden pasi ilyen!


Mert nem ilyenek.

2016. jún. 29. 14:25

ha egy no becsmerloen latja a ferfiakat, miert csodalkozik, ha ugyanazt kapja vissza?


butasag egy kalap ala venni mindenkit, de szerintem egy ferfi se gondolkodik ennyit semmin, a nosulesen se, hanem cselekszik

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook