Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak és a nősülés fórum

A férfiak és a nősülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férfiak és a nősülés

1 2
19. l.luiselotte (válaszként erre: 18. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 14:19
inkább nőkre mondják, hogy attraktív.
2016. jún. 29. 13:28
"Minél attraktívabb tehát egy férfi, annál kevésbé érez kedvet a nősüléshez, hisz tisztában van az „értékével”. - Baccus eddig azt hittem jóképű a férjem, de mivel neki volt kedve anno a nősüléshez, biztos tévedek:)Este majd alaposan körbenézem, mert itt valami nem stimmel...:)
17. jozsi.38 (válaszként erre: 16. - B598e4912b)
2016. jún. 29. 13:01
egy ilyen cikk után nem bíznám rá a főzést, ha azt is így eltolja, brr
2016. jún. 29. 12:58
cikk írás helyett csináltál volna rakott krumplit :( több értelem lett volna benne
2016. jún. 29. 12:45
a cikk ugy ahogy van, hülyeség, de azért nagyon kár lenne elkapkodni a nősülést a fiúknak.
2016. jún. 29. 12:38
nem bírtam végigolvasni
13. spinneli (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2016. jún. 29. 11:45
Dehogyis, az a lényeg, hogy hagyni kell szegény férfinak, hgoy vadásszon, elvégre egysejtűekről beszélünk, akiket hajt a vérük-úristen a pofám leszakad komolyan.
2016. jún. 29. 11:44
Ilyen felszínes, pszichológiai ténynek álcázott bulvárbullshit-et rég olvastam.
2016. jún. 29. 11:24

" Szívesen foglalkoznék a tehetséges fiammal. De mi lesz, ha lányom születik? Összeesküvést szőnek majd ellenem az anyjával, és ahelyett, hogy én lennék a saját házam ura, pipogya férfit csinálnak belőlem. "


itt abbahagytam...

10. Flyke
2016. jún. 29. 11:00

Lehetne egy olyan cikk is, hogy a nők és a házasság, ugyanis a házasságból a nők húzzák a rövidebbet, amit a válási statisztika is alátámaszt, mert a válások 2/3-át a nők kezdeményezik.


További statisztika támasztja alá, hogy a házasság kifejezetten jót tesz a férfiaknak, ugyanis a nős férfiak átlag 7 évvel tovább élnek.


Ha jön a szerelem, akkor a mérlegelés háttérbe szorul. A férfiak vadásznak, de nőkre, és sokszor éppen házasságban élő nőkre.


Összességében tetszett a cikk. :)

9. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Metálmackó)
2016. jún. 29. 10:24
:D :D
2016. jún. 29. 10:17

S mi lesz azzal a ténnyel, hogy a házasság kifejezetten társadalmi követelmény? S nem létezik általános férfi és általános nő, főleg napjainkban amikor a határok egyre inkább elmosódnak.


Kicsit tanulhatnánk is a férfi logikából, a mérlegelés kifejezetten hasznos lenne, nem hibának kellene feltüntetni. Persze a romantikus rózsaszínű virágokon, habos-babos fehér ruhán túl kellene látni... Tisztelet a kivételnek!

7. 3798888657 (válaszként erre: 5. - Globus)
2016. jún. 29. 10:12
Ja, hát ha így nézzük, úgy igazad van:) Csak mi van, ha valaki tényként kezeli a benne lévő infókat?
6. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. jún. 29. 10:03

"Pozitívumok – rátalálok egy szerető nőre. De mi lesz, ha rám akaszkodik, és állandó figyelmességet fog követelni tőlem? Mi lesz, ha az esküvő után megváltozik, és a szépnek tűnő kapcsolat börtönné változik számomra? Ki tudja mire képes egy szerelmes nő? Pozitív még, hogy apa lehetek. Szívesen foglalkoznék a tehetséges fiammal. De mi lesz, ha lányom születik? Összeesküvést szőnek majd ellenem az anyjával, és ahelyett, hogy én lennék a saját házam ura, pipogya férfit csinálnak belőlem."


Eddig birtam olvasni. Ez lenne a pozitívum????? Na ne baz... Ennek a cikknek a 95%- sületlen általánosítás. Már bocsánat, de ez a tipikus női kombinatorika. Teljesen más a női és férfi észjárás. Egy férfi soha nem fog tudni női fejjel gondolkodni és fordítva. Különben minden simán menne, mint az ágyba húgyozás.

5. globus (válaszként erre: 3. - 3798888657)
2016. jún. 29. 10:02

Szerintem vicces volt, szórakoztató :)

Aki nem tudományos, nehéz fajsúlyú olvasnivalókra vadászik, annak tökéletes.

Köszi a cikket!

2016. jún. 29. 10:01

Mi a mondanivalója? Hogy fúj-fúj férfiak?

Túlzottan általánosít.

3. 3798888657 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. jún. 29. 09:55
Ez a cikk tele van marhaságokkal.
2. 946f66f45d (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. jún. 29. 09:38
hát ez érdekes volt...
2016. jún. 29. 09:24
A férfiak két lábbal állnak a földön: többnyire csak azt hiszik el, amit a saját szemükkel látnak – és nem szeretnek nősülni…

Tehát a férfiak, amit nem tudnak lemérni és kiszámítani, az nem is létezik számukra. Magabiztosságuknak talán az az oka, hogy nincs bennük elegendő élet iránti alázat (az a fajta, amely a nőkben túlteng), és saját képességeik felmérését illetően is túlzásokba esnek. Nem hisznek az intuícióban, és a szerencsében sem. Úgy vélik, sikereiket önmaguknak köszönhetik, életüket saját maguk tartják a kezükben – és nem a sors irányítja.

Ugrás a teljes írásra: A férfiak és a nősülés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook