Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi lélek rejtelmei, avagy hogyan működnek a férfiak? 😉 fórum

A férfi lélek rejtelmei, avagy hogyan működnek a férfiak? 😉 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. Asinel 75 (válaszként erre: 96. - Oneman)
2019. dec. 20. 13:55
Írj nyugodtan, ha van kedved.
96. oneman (válaszként erre: 95. - Asinel 75)
2019. dec. 20. 13:49
Időnként van aki érdeklődik és ír privátban, olyankor szoktam személyesebb dolgokról is beszélni, így publikusan azért próbálom elkerülni.
95. Asinel 75 (válaszként erre: 94. - Oneman)
2019. dec. 20. 11:57
Persze, megértem, hogy nem akarsz itt személyesebb dolgokról beszélni.
94. oneman (válaszként erre: 93. - Asinel 75)
2019. dec. 20. 11:17

Szoktam néha mesélni történeteket, meg én is meghallgatok másokat, örülök ha valaki elmondja a véleményét, hátha én is jobban megértek dolgokat.

Általában ilyen személyesebb történeteket nem szoktam publikus fórumban leírni, többek között azért sem mert az ilyen kötözködő, beszólogató emberek véleményére nem vagyok kíváncsi.

93. Asinel 75 (válaszként erre: 92. - Oneman)
2019. dec. 20. 09:04

Mi fáj, gyere mesélj 😊


Azt nem mondom, hogy tudni fogom rá a megoldást, de a véleményemet, mint nő, el tudom róla mondani.


Persze csak, ha szeretnéd, ha nem, azt is megértem.

92. oneman (válaszként erre: 91. - Asinel 75)
2019. dec. 19. 23:37
Azért nem volt minden tökéletes. Volt egy elég kínos esetem, amit megszenvedtem. Máig van talán hatása rám, pedig elég régen volt. Meg még mostanság is keveredtem kellemetlen helyzetbe. Ami zavar ha nem sikerül megértenem, mi miért történik. Én egy ilyen racionális ember vagyok.
91. Asinel 75 (válaszként erre: 90. - Oneman)
2019. dec. 19. 17:19

Szerencsés ember vagy, csak rendes nőkkel sodort össze az élet.


Én azért a férfiak közül sajnos nem csak díszpéldányokkal találkoztam, többek között a bátyám sem éppen egy angyal. 😇

90. oneman (válaszként erre: 89. - Törpilla)
2019. dec. 8. 16:39
Én nem érzem azt, hogy engem kihasznált volna nő. Ahogy már írtam valahol korábban, azokról a nőkről akikkel volt valamilyen kapcsolatom alapvetően csak jókat tudok mondani. Olyan előfordult, hogy nem ugyanaz volt az elképzelésünk és ez sajnos számomra kicsit későn derült ki, vagy olyan hogy nem kommunikáltunk és nem tudtam értelmezni dolgokat. Egy nő érzelmeit nehéz kiismerni, de az nagyon távol áll tőlem, hogy anyagilag kihasználjak nőket. Flörtölés talán megesik néha, de nem naponta egyfolytában, erre egyáltalán nincs lehetőségem.
89. Törpilla (válaszként erre: 85. - Asinel 75)
2019. dec. 8. 13:37

Igen így gondolom. Sok nő nyilván én is hiszi még a szép meséket. Viszont szerintem a pasik tolják ezt, hogy kihasználják őket a nők minden téren érdekes engem is használt ki pasi már sajnos anyagi érzelmi téren is. Nem mindig a nőkre kell mutogatni. Egy nő megcsalja a pasit ha nincs érzelmi biztonságban és felébred benne a bizonyítani való vágy. Viszont egy pasi az nem cicózik ilyennen az naponta egyfolytában flörtöl ..


Szerintem a pasik meghalnának nélkülünk még mi nők nélkülük is remekül meg lennék.

88. oneman (válaszként erre: 87. - Asinel 75)
2019. dec. 7. 23:01
A valós világban kevés nővel szoktam beszélgetni, aki nem családtag, férfiakkal sokkal több közös dolgom van, pl. munka, stb. Egyébként vannak akik mint nők nem vonzók számomra, velük mindig úgy beszélek mint másik emberrel. Akik esetleg tetszenének, velük sem tudok mást tenni mint hogy ugyanúgy tekintek rájuk, mint más nőkre, legfeljebb magamban elmorfondírozok rajta hogy milyen csinos az illető. Azt biztos hogy soha nem merném megtenni hogy hozzáérjek egy idegen nőhöz, vagy aki csak valamilyen ismerős, esetleg ne általános, hanem valamilyen intimebb dolgokról próbáljak vele beszélni, stb. Különösen nem a mai zaklatásokkal teli világban. Itt a neten könnyebb az ilyesmi, mert ha olyan témáról van szó, akkor szabad arról is beszélni akár nővel is, ha ő is elfogadja és mondjuk belép egy fórumba, klubba.
87. Asinel 75 (válaszként erre: 86. - Oneman)
2019. dec. 6. 23:27
Te soha nem szoktál úgy tekinteni egy nőre akivel beszélgetsz, mint csak szimplán egy másik emberre, teljesen félretéve azt a tényt, hogy ő egyébként az ellenkező nemhez tartozik? Valamiért azt érzem, hogy te kicsit félsz a nőktől, kicsit túlspirázod ezt a dolgot.Persze egy párkapcsolaton belül más a helyzet, ott normális esetben meg akar felelni az ember.
86. oneman (válaszként erre: 84. - Asinel 75)
2019. dec. 6. 22:42
Ez mindig nagy dilemma volt számomra. Valahol már írtam, én nem szeretem a konfliktusokat, a legtöbb emberrel úgy érzem jóban vagyok. Vagy ha nem is vagyok szimpatikus egyeseknek, igyekszem nem ártani senkinek. De ez a nemiség, a nőkhöz való viszony nehéz dolog. Természetesen nem szeretnék egy nővel sem olyat tenni, ami nem jó neki. De nincs senkire ráírva mit gondol, mit szeretne, vagy mit nem. Meg vannak nehéz szituációk, néha mást szeretne az egyik ember, mást a másik. Nekem is vannak vágyaim, voltak, vannak lelki bajaim, félreértek, vagy nem értek dolgokat, voltak csalódásaim, stb. Néha a nemiség megnehezíti a nőkkel való emberi kapcsolatokat.
85. Asinel 75 (válaszként erre: 79. - Törpilla)
2019. dec. 6. 16:09
Igen, azért nem ártana ezt előre megbeszélni, csak gondolom sok férfi nem akarja kockára tenni a kínálkozó lehetőséget egy ilyen vallomással.
84. Asinel 75 (válaszként erre: 80. - Oneman)
2019. dec. 6. 16:06
Ezek szerint te nem vagy az a tipikus, gátlástalan barom, már bocs a kifejezésért, aki gátlástalanul töri össze a női szíveket. 😊
83. Lávli (válaszként erre: 82. - Oneman)
2019. dec. 4. 23:43
Nem zavarsz és köszönöm a bizalmat.
82. oneman (válaszként erre: 81. - Lávli)
2019. dec. 4. 23:39
Viszonylag hosszabb történet, ha tényleg érdekel szívesen leírom a lényegét, de inkább privátban tenném, persze csak ha nem zavarlak vele.
81. Lávli (válaszként erre: 80. - Oneman)
2019. dec. 4. 23:15

"... a nemiség miatt még mostanság is előfordult, hogy számomra megalázó helyzetbe kerültem."


Írnál példát? Csak hogy értsem, amit írsz.

80. oneman (válaszként erre: 77. - Lávli)
2019. dec. 4. 22:12

Én már nem különösebben akarok semmit megértetni a nőkkel. Egyébként párkapcsolatban élek, már hosszú ideje. Igen, a házasságban élő nők nagyon jók voltak, csodálatos embereket ismerhettem meg, mindig hálával és szeretettel gondolok rájuk.

Az rossz egyébként, hogy a nemiség miatt még mostanság is előfordult, hogy számomra megalázó helyzetbe kerültem. És igen, én is rágódok rajta, akár hónapokon át, vagy évekig, mert bár semmi sem volt, de lehet mégsem volt elég könnyű megszabadulni a társaságomtól.

79. Törpilla (válaszként erre: 71. - Oneman)
2019. dec. 4. 19:47

Szerelem. A nő szerelmes lesz adja magát még ő lehet többet gondol egy estéből is még ti pasik férfiak.. Megvolt, pipa!


Nők évek múlva is rágódnak azon a valamin ami lehet nekik többnek tűnt amíg a pasiknak kb. Hú alig tudtam meg szabadulni tőle..fene se gondolta egy este után ennyire tapad..


Ragozhatnám nem akarom érted te mire gondolok már.

78. Asinel 75 (válaszként erre: 75. - Oneman)
2019. dec. 4. 19:23

Pedig elég nagy különbség van a kettő között. Nyilván nem véletlenül van két külön kifejezés is rá. Szerelmeskedni vagy szexelni valakivel nem ugyan azt az élményt nyújtja. Én úgy gondolom, mint ahogyan semmit az életben, a szerelmet sem adják ingyen, meg kell érte dolgozni, meg kell érni rá érzelmileg.


Viszont addig, amíg a férfi nem tiszteli a NŐT és a nő a FÉRFIT, addig nem is tud ilyesfajta kapcsolódást kialakítani.

77. Lávli (válaszként erre: 76. - Oneman)
2019. dec. 4. 16:10

Elhiszem, hogy nehéz lehet megértetned egy nővel, hogy az intenzív nemi vágyaid miatt szeretnéd a társaságát, és a vacsorádat már szívesebben költöd el nélküle.

Kézenfekvő lenne ezesetben a házasságban élő nő, mint kapcsolat, de ha egyedülálló vagy mondjuk, akkor a helyzet igencsak piszkálhatja az önérzetedet.


Ismerek egy férfit, hasonló cipőben járt. Teltek az évek, eljutott a 60-hoz. És azt vette észre, hogy a szex már nem olyan fontos, de jó lenne valakivel kézenfogva sétálni, kitárgyalni egy filmet, amit együtt néztek meg .. stb.

De így, a 60-at elérve, szex nélkül, új kapcsolatnak, már senkinek sem kell. Egyedül marad már végleg.

Sajnálom.

76. oneman (válaszként erre: 74. - Lávli)
2019. dec. 4. 15:57
Számomra inkább átok, mert valószínűleg azért okoztam néhány esetben lelki problémákat ezzel másoknak.
75. oneman (válaszként erre: 73. - Asinel 75)
2019. dec. 4. 13:32
Na látod ezt nem tudom, hogy voltam-e már igazán szerelmes, mert nem tudom mi az. Fiatal koromban talán volt, amikor hosszabb ideig vonzódtam valakihez, de az csalódás volt, barátkoztunk, de mást nem akart. Aztán később volt néhány nő, akikkel jól éreztem magam, máig nagyon hálás vagyok mindenkinek. Egy biztos, sohasem volt az a szándékom, hogy valakit az ösztöneim levezetésére "használjak", ha valaki így érezte azt nagyon sajnálom. Többek között ez is az oka egyébként, hogy eléggé visszafogottnak tartom magam a nők irányában, főképp csak olyan kapcsolataim voltak amikor a nők kezdeményeztek valamilyen értelemben. Szóval nem igazán tudom mi a különbség.
74. Lávli (válaszként erre: 70. - Oneman)
2019. dec. 4. 12:20

Én valószínűnek tartom, hogy a legtöbb férfinek intenzívek a nemi vágyai. Szerintem úgy az egészséges. Ez a tény se nem áldás, se nem átok, se nem csodálatra méltó misztikum, egyszerűen csak az emberi léthez kapcsolódó jelenség és állapot. Az alapszüksegletek része, melyekre épülnek a felsőbbrendű szükségletek.

A te lelkednek nincsenek nagy rejtelmei, nem okoz a nőknek nagy fejtörést, hogy most akkor hogyan is működsz :)))

73. Asinel 75 (válaszként erre: 71. - Oneman)
2019. dec. 4. 11:58
Gondolom te is voltál már igazán szerelmes és ha szerencséd volt viszonozták is. Akkor azt is tudod milyen volt szerelemből szerelmeskedni és valószínűleg azt is tudod, milyen az amikor csak az ösztöneid levezetésére "használsz" egy nőt. Nyilván az első esetben az érzelmek erősen dominálnak.
72. Asinel 75 (válaszként erre: 69. - Oneman)
2019. dec. 4. 11:50

A nőknek is vannak ösztönei, de minket nagyban befolyásolnak az érzelmeink is és így gyakran felülíródnak az ösztönök.


Persze nőben is vannak gátlástalan példányok és férfiban is érzelmesebbek. Szerintem sokat számít az érzelmi intelligencia.

71. oneman (válaszként erre: 66. - Törpilla)
2019. dec. 4. 11:40
Ezt már sokszor hallottam hogy a nőknek érzelem kell, de kérdés milyen? A múltkor már feltettem ezt a kérdést, volt aki azt mondta hogy biztonság, bizalom, szimpátia, meg ilyenek. Ezek mondjuk nekem is fontosak.
70. oneman (válaszként erre: 67. - Lávli)
2019. dec. 4. 11:37

Lehetséges, hogy van ilyen. Általában azért nem szoktam másképp teríteni ha egyedül vagyok. Legfeljebb olyankor kevesebb dolog kerül a mosogatógépbe, de egyébként is többször étteremben eszek.

Nem tudom más férfiak hogy vannak ezzel, nekem mindig elég intenzívek voltak a nemi vágyaim. Meg eléggé racionálisnak tekintem magam, kevésbé befolyásolják az érzelmek a döntéseimet.

69. oneman (válaszként erre: 66. - Törpilla)
2019. dec. 4. 11:27
A hűségről már sokat beszéltünk más fórumokon. A nőknek nincsenek ösztöneik? Egyszer kicsit rossz hangulatban voltam egy nő viselkedése kapcsán és beszélgettem egy másik nővel. Azt mondta ne haragudjak, csak az ösztönei vezérelték.
68. Amaunet (válaszként erre: 60. - Oneman)
2019. dec. 4. 08:13

Ez az természetben is így történik a kiválasztódás. A hímek, bikák megküzdenek a párzás lehetőségéért.

Annyi különbséggel, hogy ma már a nők más, társadalmi elvárásoknak is megfelelő hímet igyekeznek választani.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook