Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A feleségem nem anyának való! fórum

A feleségem nem anyának való! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
152. syria (válaszként erre: 150. - Jozsi.38)
2015. márc. 5. 19:25
Biztosan nem tudna ilyen munkakörök ellátása mellett háztartást vezetni az otthon ülő kismama helyett. Nem is értem, a nő miért várja el tőle.
151. Luca81
2015. márc. 5. 12:27
Dezső!!! Baromi jó hogy nyitottál egy fórumot, aztán cseszel hozzászólni...tényleg "sok" szabad időd lehet...
150. jozsi.38 (válaszként erre: 149. - Syria)
2015. márc. 5. 09:34
épp ez az! amikor tűzoltóként nincs szolgálatban, akkor mentőzik. szóval olyan k..va sok szabadideje nem lehet :) Letesz a 24 órás szolgálatot, alszik valamennyit (vagy nem, ki tudja) és megy mentőzni. Arról végképp nem ír, mennyi időt tölt mentőzéssel
149. syria (válaszként erre: 147. - Jozsi.38)
2015. márc. 4. 17:41

Éppen erről van szó!

Ha energiája lenne is, az idejéből nem futja. Egyébként a kötelező szabadnapokat, pihenőidőket nyilván kiveszi.

148. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 135. - Andi12345)
2015. márc. 4. 16:10
Szegény, te se egy emberi lényhez mentél feleségül... Az ilyennek azt se engedném, hogy hozzáérjen a gyerekeihez.
147. jozsi.38 (válaszként erre: 144. - Syria)
2015. márc. 4. 08:05
nekem ez egy kissé science fiction. Ha a férj mentőzik és tűzóltó is, akkor mikor van ideje az asszonyt és a gyereket is ellátni? Csak a nő van otthon 7/24-ben a kicsivel véleményem szerint, akárhogy gondolkodom, nem stimmel a matek a ledolgozott órákkal. Olyan őrült sokat nem lehet otthon a pasi
146. unom
2015. márc. 3. 22:21

"A feleségem nem anyának való!"

Aki így beszél a feleségéről az jobb, ha elkezd pakolni.

2015. márc. 3. 22:19

Itt csak az egyik felet hallottuk. Meghallgatnám a másik felet is.


Mindenkinek más az értékrendje, nem lehet tudni, hogy Dezső "nem csinál semmit"-je mennyire értendő szó szerint nem csinál semmit-ként.

144. syria (válaszként erre: 138. - Jozsi.38)
2015. márc. 3. 22:16
Állítólag a babát sem látja el rendesen, azt is a férjétől várja.
143. syria (válaszként erre: 138. - Jozsi.38)
2015. márc. 3. 21:55

Élénken emlékszem még a gyerekeim kiskorára. Nem vártam el, hogy a férjem megfürdesse őket, és ha úgy tetszik, ne hidd el: nem szaladt a ház; vezettem rendesen a háztartást. Nem állítom, hogy mindig minden tip-top volt, de égbekiáltó mulasztásokat nem csináltam.

S ha úgy éreztem segítség kell, megkaptam anyukámtól; vagy amikor már nagyon fáradt voltam, hétvégi két éjszakán a férjem kelt fel a kicsihez, ha szükséges volt. Hagyta, hogy egy héten legalább kétszer kialudjam magamat. De többet nem lett volna pofám elvárni tőle.

142. spann (válaszként erre: 139. - Luca81)
2015. márc. 3. 21:37

Pedig milyen jó ötleteim voltak a számára...

- takarítónő

- ebédet hozatni

És most van egy harmadik:

- bébiszitter, ha a mama ki akar mozdulni egy kicsit.


Jól van, kertész nem kell, a kertet csinálja a Dezső.

141. spann (válaszként erre: 140. - Zszszszs)
2015. márc. 3. 21:34

Miért lenne idióta? Dolgozik mint állat.

Elvégzi az összes házimunkát.

2015. márc. 3. 20:36
Nem tudtam végigolvasni az összes hozzászólást, talán más is megírta már: ilyen idióta, érzéketlen férj mellett nem lenne csoda, ha pszichés gondjai lennének a feleségednek! Javaslom, lazulj el, próbáld meg a szeretet, a megértés szemszögéből nézni rá, minél több szeretetet, gyöngédséget és persze segítséget adjál neki - ezzel tudnál legtöbbet tenni azért, legjobban, hogy mindhármótok szempontjából a legjobbat kihozzátok ebből a helyzetből!
139. Luca81
2015. márc. 3. 20:29
Dezső már szólni sem mer...😐
138. jozsi.38 (válaszként erre: 132. - Syria)
2015. márc. 3. 16:45
neked vagy nagyon régen voltak kicsik a gyerekeid, vagy nincs. Melyik?Nekem nem volt még annyira régen, és nagyon jól emlékszem, hogy mindegyik egy éves koráig szaladt a ház, a kertbe pedig maximum nézelődni jutottam ki. Szóval én nem ítélném el azért, mert egy baba mellett semmire nincs ideje
137. stokimagdi (válaszként erre: 133. - BESTia ☺)
2015. márc. 3. 15:18
Ott a pirospont !!!!
2015. márc. 3. 13:37
Na most:nekem nem volt segítségem. Mindkét gyermekemet egyedül gondoztam, apjukom dolgozott látástól mikulásig. Nálunk se volt soha rend, mégse halt bele senki. aApjuk morgott, én meghallgattam, ennyi. Apuka, ahelyett, hogy becsmérled a feleséged, inkább próbáld megérteni!Ha nagyon zavar a rendetlenség, hívj segítséget, de azzal, hogy piszkálod, nem segítessz neki.
2015. márc. 3. 08:56

Most olvastam végig az elejétől a topicot. Én a 3. gyerek után lettem depressziós, és a férjem ahelyett, hogy mellém állt volna, és segített volna bezáratott a pszichiátriára, amikor alig múlt 1 hetes a kislányunk. Mondhatom nagy élmény volt! Azóta a kapcsolatunk végleg megromlott, hiába volt a sok kezelés (többször visszavitetett a kórházba) és gyógyszer, a párterápia. A kislányom féléves volt, mikor visszamentem dolgozni, a nagyobbak már intézménybe jártak. Most válunk.....

Azóta egyébként szinte teljesen rendbe jöttem, egyedül nevelem hónapok óta a három gyerekünket, dolgozok, ellátom a háztartást és bírom!! Igaz, még járok kontrollra, de már alig szedek gyógyszert, és jól érzem magam a bőrömben. Ha akkor megkaptam volna a támogatását valószínűleg nem így alakultak volna a dolgok.

134. spann
2015. márc. 2. 23:44
És Dezsőnk hol van???
2015. márc. 2. 23:02

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba, még nagyobb rendetlenség fogadja.

Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek.

A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...

Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett. A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz, bent csuromvíz minden, a WC-papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f..szt csinálok egész nap?

Férj még dühösebben:

- Persze,... ÉS???!

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

132. syria (válaszként erre: 128. - Feb96fdf3a)
2015. márc. 2. 20:50
Á, tényleg ne változtasson az anyuka; egy csecsemő erre igazán nem ok. Csinálja csak továbbra is a semmit, és várja el a balek férjétől, hogy a 12/24 12/48 műszakjai után végezze el azt a munkát is, amit a nagys’asszony egész nap megcsinálhatott volna, mert otthon van, és a gyereken, a háztartáson kívül semmi dolga.
131. ildi992
2015. márc. 1. 21:16

Ez ám az elkényeztetett "apuka" .

A nő helyébe én elhúznék egy hétre, pihenni, az maradna a gyerek az apára, főzés , mosás gyerek ellátás , bevásárlás. Mert ugyebár a női munka nem munka. Vagy előre hozza a válást, vagy megbecsüli a felesége munkáját, és érteni fogja miért is kell besegítenie. Régebben az egyik tévéadón ez volt a valóság show , hogy az anyát elvitték pihenni, az apa ott maradt, az x számú gyerekkel, és pár napra át kellett vennie a feladatokat. Minden bekamerázva természetesen.

Nagyon jó volt! :D

Mi lesz kérdező, ha lebetegszik? Akkor is az anyai ösztön, vagy a lustaságra fogod? Itt az idő neked is felelősséget vállalni, és nem csak hárítani!!!!!!

Kezd azzal, hogy beosszátok, melyik nap ki kell fel a gyerek mellé.

130. ildi992
2015. márc. 1. 21:08

Most olvastam el az első hozzászolást, hát igazán borzasztó,hogy az apának is ki kell venni a részét. Még ilyet ki látott, hogy a férfi is besegít?

Közös a gyerek , közös az éjszakai felkelés is.

Vagy az anyai ösztön egyenlő azzal, hogy már nincs is szüksége alvásra?

Akkor hol van az apai ösztön.

Neked is ugyanannyi felkelni.

Ha mindent rá hagy, hogy majd megcsinálja , a gyereknevelés a nő dolga, hát nem egy hosszú házasság titka az biztos.

129. ildi992
2015. márc. 1. 21:05

Miért gondolják a férfiak, hogy az a nő amelyik nem házitündér, a házasságtól, vagy a gyerektől megváltozik?

Kedves férfiak magyarázzátok meg.

Vagy az olyan egyértelmű, hogy amelyik férfi nem fúrt, faragot, az a házasság után elkezd ügyeskedni? Semmivel se másabb a nők esetén.

Hiszen lehetne mondani a férfiak vérében van a barkácsolás is.

128. feb96fdf3a (válaszként erre: 127. - Syria)
2015. márc. 1. 20:57

Jó,fussunk neki még egyszer!:))


Adott egy nő ,akit így ,ilyen "rendetlenül" szeretett meg ,és vett el egy férfi.

Részletezte, hogy soha nem volt egy házi tündér.

Akkor mi a fenéket akar egy csecsemővel megspékelve?Pont most akarja elvárni tőle hogy megváltozzon?

Rossz a cím szerintem ,jobban érzékeltetné a jelen helyzetet az ,ha mondjuk az lett volna ,hogy rosszul választottam feleséget.....:))

127. syria (válaszként erre: 125. - Feb96fdf3a)
2015. márc. 1. 15:30

Fussunk neki még egyszer! :)

Az eddig leírtak alapján adott egy (most éppen friss anyuka) feleség, aki bolti eladóként, gyerek nélkül sem remekelt a háztartásban, s egy férj, aki tűzoltóként, mentősként áll nem könnyű szolgálatra készen. Eddig bírta a gályát, de megértem, ha besokallt. Végül is ő tehet róla; mert olyan helyzetet teremtett, amivel a neje most a baba okán visszaél.

126. 8824be7254 (válaszként erre: 122. - Ludmilla1986)
2015. febr. 28. 23:45
Abban a részében egyetértek, hogy ha hamarabb lesz éhes, megetetem. Ezt én is így csináltam. Abban nem, hogy ha nem eszik, csak nyammog (tehát nem éhes), akkor hagyod lógni a cicin / cumisüvegen órákig. Az a plusz kaja megnyugtatásra használása.
125. feb96fdf3a (válaszként erre: 120. - Syria)
2015. febr. 28. 22:49
Miért?Másoknak azért kell a "család" ,hogy kitöltse az amúgy uncsi életét mások kiszolgálásával?
124. stokimagdi (válaszként erre: 121. - Jozsi.38)
2015. febr. 28. 21:12
No igen !!!
123. stokimagdi (válaszként erre: 120. - Syria)
2015. febr. 28. 21:11
Hát...............én nem pont erre gondoltam :(
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook