Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fejbőrről hogy tudják eltávolítani az anyajegyet/szemölcsöt? fórum

A fejbőrről hogy tudják eltávolítani az anyajegyet/szemölcsöt? (tudásbázis kérdés)


13. 7144101303 (válaszként erre: 12. - Danina)
2012. jan. 6. 13:21

Sajnálom:((

Borzasztó dolog ez:(

12. danina (válaszként erre: 11. - 7144101303)
2012. jan. 5. 13:13

Ha nem akarta volna a műtétet annyira,nem tudni,mikor derült volna ki,hogy rosszindulatú.

Anyukámnak egy kolléganője is így járt,de ő a combjáról vetette le,mert a harisnyanadrág piszkálta neki mindig.Levették,szövettan,nem OK...3 hónap alatt csonttá fogyott Gyöngyike,azután elment...

Nem tudni ezt sajnos,mi lesz belőle...

Volt anyósom a melléről vetetett le egy nagyot,és nem lett belőle semmi baj.

Úgy gondolom,még beavatkozás előtt meg kéne nézni,szabad-e hozzányúlni,de ez se biztos,mert Erikának is megnézték.

Akkor kinek mekkora szerencséje van??

11. 7144101303 (válaszként erre: 9. - Danina)
2012. jan. 5. 13:00

Sajnálom:((

Akkor talán ha nem veszik le az anyajegyet nem lesz ilyen betegsége?

10. danina
2012. jan. 4. 17:55
m=n :-)
9. danina (válaszként erre: 8. - 7144101303)
2012. jan. 4. 17:54
Ma rákérdeztem,az volt a baj,amit ránézésre ártalmatlannak mondtak,nem az volt-vagy lett,nem tudom.Lényeg,az eltávolítás után két műtét volt még,most pedig sugárkezelésre jár Erika.Állítólag ez után már nem lesz baj...De sajnos rosszimdulatúnak bizonyult.
8. 7144101303 (válaszként erre: 6. - Danina)
2012. jan. 4. 17:41

Megkérdezhetem, hogy a műtét után mi történt vele, hogy érted, hogy rosszabodott és 2 szer meg műtötték?

Hát mondjuk nem egy jó dolog ha a fejem van sajnos fésülködésénél fodrásznál elég macerás rá vigyázni sajnos.

Volt aki azt mondta lézeresen távolitják el de hallottam olyat, hogy úgymond vágják és mellette pár miliméter átmérőben nem lesz hajam a varrás miatt majd ez nem hangzik túl jól:(

2012. jan. 4. 10:27

Szemölcsöt fagyasztással nagyon egyszerűen és nyommentesen el lehet tűntetni.

Anyajegyet nem lehet nyommentesen eltűntetni és csak akkor érdemes leszedetni, ha olyan helyen van, ahol nagyon útban van, ahol valami mindig hozzáér és kidörzsöli. Ilyen esetben ajánlott is leszedetni, mert a folyamatos macerálás végett nagy eséllyel elrákosodhat.

A fagyasztásos módszert otthon saját magad is használhatod, de előtte bizonyosodj meg róla, hogy az valóban szemölcs-e. A legtöbb ember nincs tisztában a szemölcs és az anyajegy különbségével.

6. danina (válaszként erre: 1. - 7144101303)
2012. jan. 4. 08:42

Szia!

Nem ajánlanám,hacsak különösen súlyos okod nincs rá.Vejem unokatestvérének tavaly távolítottak el a fejbőrről,mert,mint mondta,mindig beleakadt a fésűje.Nem sikerült,azóta már 2x műtötték,és nem tudták előre,hogy ez fog történni.Ránézésre a bőrgyógyász ártalmatlannak mondta...Per pill nem tudom,mi újság vele,de utánakérdezek,ha szeretnéd.

2012. jan. 4. 08:03
hagyd az ördög hagy aludjon..ne piszkáld glom én
4. 7144101303 (válaszként erre: 3. - Studio64)
2012. jan. 3. 19:41

Sajnos én Szegedi vagyok:(

Lehet akkor nálam ez anyajegy egy kiálló nagy és zavar de félek levetetni mert sokan mondják volt akinek akkor lett utána baja

3. Studio64 (válaszként erre: 1. - 7144101303)
2012. jan. 3. 19:40

Sajnos szemölcsben otthon vagyok, mert a fiamnál 1,5 évig szenvedtünk mire megszabadúlt tőle..

Égették neki vagy 8x /arcról/ kipróbáltunk minden elleni szert, semmi nem hatott.

Végül a kezén lévő szemölcsöt itthon lefagyasztottam és azzal eggyütt eltűnt az arcáról is.


Anyajegyet lézerrel kivágják, ha minden igaz arcról is. VIII.kerben van ingyen lézersebészet, csak 2 hónap mire időpontot adnak.

2012. jan. 3. 19:37
Van e valami szövődménye az eltávolításnak?
2012. jan. 3. 19:37
Sziasztok.A fejbörről, hogy tudják eltávolítani az anyajegyet/szemölcsöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook