Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Debreceni Klinikán aki szült mostanában segítene egy-két dologban? fórum

A Debreceni Klinikán aki szült mostanában segítene egy-két dologban? (tudásbázis kérdés)


13. wanda2
2012. szept. 6. 11:47
Köszönöm a válaszokat!
12. Cepheus (válaszként erre: 11. - Szélike)
2012. szept. 6. 11:23
Köszi szépen!
2012. szept. 6. 08:50
Adnak pelust, de a biztonság kedvéért vigyél párat.
2012. szept. 5. 21:43

Pelust adnak a babára, vagy vinni kell?


Szerintem a mózes az autóban kresz szerint tilos, a beköthető is, mert ütközéskor nem elég biztonságos. Nem is mostani a szabály, már a nagyobb fiamnál is csak olyan hordozó/ülés volt szabályos, amit egy narancssárga matrica jelzett.


Persze tudom, hogy van, akit ez nem érdekel, láttam már sok bekötetlen gyereket is.

9. igi
2012. szept. 5. 09:26

Megszülsz, 2 órát vagy a babával az őrzőben, aztán lezuhanyoztatnak kapsz egy ilyen valóban műanyag kék akármit, abban levisznek az osztályra és onnantól azt csinálsz amit akarsz, vagyis azt veszel fel! és a babát is öltöztetheted sajátba, én így tettem!

Haza is abban viszed amiben akarod, én februárban szültem hideg volt nagyon, mózesba tettük mert kényelmesebb volt a babának a sok ruhában! Bele sem tudtam volna szegényt tenni a hordózóba!

2012. szept. 5. 08:58
Szia! mózesben is bekötheted a kocsiba ha olyan tipusú a mózes.babakocsival is hazaviheted ha olyan idő van.én nemrég szültem.szülés után amikor le tudsz zuhanyozni felveheted a saját hálóingedet,már nem adnak csak a szüléshez.utána kapsz egy olyat amiben műteni szoktak de én azt 2 percig nem bírtam magamon,mert műanyag.
7. wanda2 (válaszként erre: 6. - Zsuzsika83)
2012. szept. 5. 08:46
Köszi a válaszokat. Igen van fogadott, Török Péter.
2012. szept. 5. 08:44
Saját hálóingben akkor lehetsz szerintem, ha lekerülsz osztályra. A babát pedig abban viszed haza szerintem, amiben akarod. Van fogadott dokid?
2012. szept. 5. 08:10

Ne izgulj.

A hálóinget csak ha lekerülsz osztályra addig a kórházi lesz rajtad. Addig végig kórházi cuccban leszel, a fertőzések miatt állítólag.

Ha nem kocsival jöttök haza akkor szerintem a babakocsival vidd haza. A hordozót cipelni elég kényelmetlen hosszú távon. És még annyira picik hogy elvesznek benne:)

Én így tennék.

2012. szept. 5. 06:54
Aki nem kocsival viszi haza?
2012. szept. 5. 06:45
Szia! Én nemsokára fogok. Használhatsz (nem tudom mikortól, talán, hogy lekerülsz osztályra? - szüléshez nem tudom) és nincs, de természetesen kresz szerint csak hordozós ülésben tehető autóba, mózesben nem.
2012. szept. 5. 06:41

Például használhatjuk-e a saját hálóingünket majd, és ha igen mikortól?

Meg van-e szabva, hogy az újszülöttet miben visszük haza? PL: mózes, hordozó, stb.?

2012. szept. 5. 06:40
A Debreceni Klinikán aki szült mostanában segítene egy-két dologban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook