Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A boldog táplálkozás titkai fórum

A boldog táplálkozás titkai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A boldog táplálkozás titkai

2009. jún. 28. 14:27
Egyetértek, mindenkinek meg kéne tanulnia lassan, az ízeket kiélvezve enni.Sokkal gyorsabban jóllakottnak érezhetjük így magunkat, az anyagcsere is gyorsabban működik.A sok vízre esküszöm, ha az ember elkezdi könnyen rászokhat és már nem is kívánja a cukros löttyöket.Az ételnek legyen intenzív, jó íze, az ital pedig legyen semleges, szomjoltó.
2009. febr. 19. 19:08

Nagyon egyetértek a francia nőkkel:)

Kis adag és kisfalat!!

A falat nem lehet nagyobb egy meggynél,és sokáig kell rágni!

Az emésztés a szájban kezdődik.ne sajnáld az időt az evésre!

2007. júl. 5. 11:36

De jó, hogy feltetted ide ezt a cikket! Nem találkoztam a könyvvel, de amit írtál, mindenben egyetértek és sok fiatal, magát koplaltató nőnek el kellene olvasni. Meg a manökenek életrajzát is.

Párszor írtam itt diétákról a véleményemet, hogy talán mérsékelni kellene, de azt kaptam, hogy ha nem próbáltam ki, ne mondjak véleményt. Sajnos, nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, hogy miért ellenzem a drasztikus gyorsdiétákat

Pedig a diéta- és fitnessguruk jó nagy pénzeket szakítanak le ebből és nem az egészség megőrzése a cél, hanem a divat és a pénz.

2007. jún. 16. 22:41
A könyv szerzője, Mirejje Guiliano, saját élményein, tapasztalatain keresztül számol be a franciák és az amerikaiak étkezési szokásairól. Tizenévesen a saját bőrén (és kilóin) tapasztalta, hogy a hagyományos francia étrend és szokások pozítív hatásai hogyan válnak semmivé az új világban. A könyv teljes egészében az amerikai és a francia szokások szembeállítására épül, de a tanácsok számunkra is jól jöhetnek amellett, hogy feltárul előttünk a francia nők karcsúságának titka.

Ugrás a teljes írásra: A boldog táplálkozás titkai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook