Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A boldog párkapcsolat titkai fórum

A boldog párkapcsolat titkai (beszélgetős fórum)


13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 09:43
A barátság az egy tök jó alap
12. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 09:37

A legjobb alap,amire építhettetek!Én is a legjobb barátomhoz mentem hozzá.

Nem igazán értem, hogy miért vannak benned kétségek.

Az én véleményem..

-Döntés! Eldöntitek, hogy ápoljátok a kapcsolatotokat, minden nap tesztek egymásért. Apró gesztusok. Mi nem tudunk elmenni egymás mellett, hogy ne simogassuk meg a másikat, vagy nem mondjuk el, hogy mennyire szeretjük egymást.

- Kommunikáció. Mindent megbeszélni, mindenről merni beszélni. Mi jó, mi nem jó, mit szeretsz, mit utálsz. Én nem szeretem a sóskát, a férjem nem szereti a mákosat. Tudjuk, elfogadjuk.(persze ez csak egy kis példa volt) :P

-Tréfálkozás,flört,közös programok,sok nevetés.

Nagyon összetett dolgok ezek,neked kell tudni, hogy mi a jó nektek!

Ami nekünk bevált,nekünk a legjobb, az nektek nem bíztos, hogy jó!

Például mi sülve főve együtt vagyunk. Egy helyen dolgozunk, egy munkaidőben, még sokszor fürdeni is együtt járunk. Nagyon kevés időt töltünk egymás nélkül. Pl. én még ágyban vagyok az emeleten, de lentről már a férjem kérdezte, hogy lemegyek, vagy felhozza a kávét, pedig még fél óra sem telt el, hogy lement. :)

Más ettől megörülne. Nekünk ez jó!

11. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 17:57
Az előzmények miatt a legalapvetőbbnek azt tartom, hogy mindketten túl legyetek az előző kapcsolaton, és tiszta lappal tudjatok nyitni egymás felé.
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 06:36
"Humor, sok beszélgetés, hasonló célok, tolerancia."
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 21:16

Azt már mindketten tudjátok ,,mit ne.

Ez jó alap:))

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 20:32

Ha én keresnék párt, akkor nem olyat keresnék, aki olyan megközelítőleg, mint én, hanem akivel kiegészítjük egymást.

Remélhetőleg tanultatok a hibáitokból, mert olyan szerintem nincs, hogy csak az egyik hibás, amikor összekötöd az életed valakivel, akkor valamit szeretsz benne, aztán romlik el valami, ha egyik,vagy mindkettő egoista, valamint a kommunikáció nagyon fontos, ha egyik elzárkózik ettől, akkor sajnos ott gondok lesznek.

2023. júl. 28. 19:33
Türelem, humor és a 3. hsz:)
2023. júl. 28. 19:06
Szerintem épp a tiétek az lesz. Nem szalmaláng, az biztos.
2023. júl. 28. 15:27
Tolerancia. 50 éve gyakoroljuk :)
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 14:26

Szerintem nincsenek ilyen sablonok, hogy mitől lesz jó, vagy tartós egy kapcsolat, hiszen minden ember más, és másra van szüksége.

Úgy gondolom, hogy örülj annak, ami most van, felesleges és szerintem káros is ráfeszülni egy kapcsolatra.

Én 30 éve vagyok a férjemmel, de soha egy pillanatra nem arra gondolok, hogy meddig fog tartani, hanem megéljük azt, ami éppen van, a maga hullámhegyeivel és hullámvölgyeivel együtt.

Nem hülyeség az "élj a mának", bárki bármit is mond, picit sem biztos, hogy nálad is az válna be...

2023. júl. 28. 13:22
A boldog párkapcsolat titka, amikor a süket és a néma egybekel... :/ -.-
2023. júl. 28. 13:19
Humor, sok beszélgetés, hasonló célok, tolerancia.
2023. júl. 28. 13:05
Az egyik kollegámmal sok évig jó barátságban voltunk, a sors úgy hozta, hogy mindketten elváltunk. Ez még jobban összehozott minket, és néhány hete azon kaptuk magunkat, hogy az egész szerelemmé alakult. Ez egy lassú, több éves folyamat volt. Arról szeretnék veletek beszélgetni, mik azok a feltételek, amik ennek a kapcsolatnak a tartosságához kellenek - szerintetek? Mindkettőnket megviselt az előző házasságunk, a válás...Szeretném, ha ez a boldogság sokáig, akár örökre megmaradna! Ne tartsatok túl érzelgősnek, nem vagyok az, csak nem tudtam másképp fogalmazni. Kérlek írjátok le a saját tapasztalataitokat, mik a boldogságotok mozgatói? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook