Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A bal fülére süket fórum

A bal fülére süket (beszélgetős fórum)


18. hnol86
2013. nov. 22. 18:00
VAn párásítónk! HAsználjuk is, de eddig nem sok eredménnyel
17. Durciful (válaszként erre: 14. - Hnol86)
2013. nov. 22. 09:14
Te csal foglalkozz vele, ne hagyd, hogy mások lebeszéljenek. Eyy fül-orr-gégészeti vizsgálat meg nem a világ, inkább az, mint maradandó körülmény. Ha meg egyfolytában szüttyög, mint ahogy írtad, jó esély van rá, hogy a szüttyögés okozója behúzódott a hallójáratokba is akár. A fül-orr-gégésztől feltétlenül kérdezd meg, hogyan kell használni az orrszívó porszívót. Nekem úgy mondta egy doki, hogy az egyik nóziba befújjuk a Nazivint, a másik nózit kiporszívózzuk és csere. Az orrszívó nagyon jó, ne félj használni!!!! És ne feledd a párásítót se, a hideg párásító csodákat tesz, ha nem akarsz vásárolni egyet, mert jobb helye is van az árának, akkor teregesd ki a mosott ruhát a baba szobájába vagy abba a szobába, ahol fekszik.
16. hnol86 (válaszként erre: 15. - Bowie)
2013. nov. 22. 07:08
Fújjuk szivjuk állandóan!!!! De mást nem is tehetünk.
15. bowie (válaszként erre: 14. - Hnol86)
2013. nov. 21. 18:18

Akkor lehet csak születésekor nem lett jól kitisztítva. Meg, ha megfázott, akkor az már rámehetett a fülére is, a nagyobbik fiamnak is mindig ez volt a baja...a fülébe gyűlt be a trutyi. Ha csak egy picit meg van fázva, már akkor nagyot hall.

Porszívózni szoktad az orrát? Az mindenképp jó.

14. hnol86 (válaszként erre: 9. - Durciful)
2013. nov. 21. 18:13
mióta megszületett szütyög állandóan. De hiába mondom senkisem figyel. MOst megyünk majd pestre az Edukid hez , őszintén kíváncsi vagyok mit mondanak. De az felháborít hogy itt a klinikán azt mondták nem kell foglalkozni vele.
13. hnol86 (válaszként erre: 11. - Valakivagyok1984)
2013. nov. 21. 18:11
Remélem nekünk is így lesz.
12. hnol86 (válaszként erre: 10. - 66429b468f)
2013. nov. 21. 18:11
Teljesen jók igaz 25 nappal hamarabb érkezett, de minden rendben volt.
2013. nov. 21. 16:41
Az én kisfiam 3hónapos korig sose mosolygott most 4hónapos es állandóan mosolyog
2013. nov. 20. 23:08
Az Apgar-értékek megfelelôek voltak?
2013. nov. 20. 22:48
Egyébként a 10 hét alatt akár meg is fázhatott és sokszor átmeneti hallásromlást okozhat a babáknál, ami úgy is maradhat, ha nem kezelik. Van egy ismerősöm, akinek a kisgyereke teljesen süketnek volt diagnosztizálva az egyik fülére, aztán kivették az orrmanduláját és rendbe jött. Ő mondjuk nagyobbacska volt. Szóval szerintem mutasd csak meg egy fül-orr-gégésznek, akárki akármit is mond és majd az ő vizsgálata és tapasztalata döntse el a továbbiakat.
2013. nov. 20. 22:42

A barátnőm anyukája az egyik fülére teljesen süket, a másik fülében nagyothalló készülékkel hall, de úgy sem tökéletesen (így született). Tanult, sikeres ember, feleség, édesanya, ráadásul nagyon szép, pedig már 70 felé közeleg.


Azért lehet, hogy én megmutatnám egy kiváló fül-orr-gégésznek és elbeszélgetnék vele a dologról. Nagyon jó szívvel és csupa jó tapasztalatokkal tudom ajánlani a SOTE Fej- és Nyaksebészetén dolgozó dr. Noszek Lászlót. Nekem ő vette ki a mandulámat 41 évesen, rajtam kívül csupa kisgyerek volt a kórteremben, akiket műtött. Ő egy kiváló fül-orr-gégész, úgy tudom, az egyik legkiemelkedőbb az egész országban. Sokat van a tv-ben is, talán hallottál is róla. Dolgozik magánrendeléseken is, 8000 körül van az ára és ott nem kell várni egyáltalán, időre megy az ember. Kiváló orvos és egy nagyon aranyos ember :)

2013. nov. 20. 21:35
KÖszönöm!
2013. nov. 20. 16:41

Tesóm is 89%ban süket az egyik fülére. Egy pénzintézet vezetője.:)

Soha nem volt hallókészüléke meg semmi. Nyolcadikos korában derült ki.:) Semmi hátrányotok nem származik belőle, ha úgy is van, nyugi.:) Szerencsére két fülünk van.:)

2013. nov. 20. 15:58

Ez még korántsem biztos!

3 hónapos kora körül kezdhet el mosolyogni. +- néhány hét.

2013. nov. 20. 15:43
Válaszokat előre is köszönöm
2013. nov. 20. 15:43
Ezek összefüghetnek. Mer a védőnőm is azt mondta hogy már azért aktívabb is lehetne. Figyel a drága amúgy mindenre követ a szemévle, de elég komoly gyermek.
2013. nov. 20. 15:42
Nem tudom hogy össze függ e ezzel de a kisfiam nem igazán akar mosolyogni csinálta már egy párszor de naponta vagy egyszer kétszer.
2013. nov. 20. 15:41
Sziasztok! Úgy nézz ki hogy a 10 hetes kisfiam bal fülére nem hall. Elvileg semmi teendő nincs vel. Esteleg ha lenne itt egy anyuka aki megoszthatná tapasztalatait ezzel kapcsolatban annak angyon örülnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook