Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A asszony verve jo!? fórum

A asszony verve jo!? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. aug. 15. 18:09
szerintem mindenki megérdemel 1 esélyt és ha azt is eljátsza akkor mehet a levesbe, hidd el in sem vagyok mazohista, csak szeretem a férjem, és kapott még egy esélyt, nem mondom hogy szép volt tőle, de emberek vagyunk és mindenkinek véges a türelme
61. d3c6e89fee (válaszként erre: 58. - Lilimia)
2009. aug. 15. 18:07

Ezt szörnyű volt végigolvasni:(


Sajnos hiába szeretik az adott férfit, nem szabad naivnak lenni és le kell lépni már az első ütésnél!

60. e799f80651 (válaszként erre: 58. - Lilimia)
2009. aug. 15. 18:06
ez elég szomorú
59. ad96793c81 (válaszként erre: 52. - E799f80651)
2009. aug. 15. 18:04
Az nem megfutamodás lenne, hanem józan ész... Egy másik fórumon már meséltem nagymamámról, hihetetlen önérzetes, feminista hölgy volt, ha egy férfi nem felelt meg az elvárásainak, mehetett amerre látott. Pedig ő a múlt század elején született. Nem félt attól, hogy egyedül marad, pedig az utolsó férjét 8 gyerekkel a nyakán találta meg. Soha férfi kezet nem mert rá emelni. Egyszer sodrófával fenekelte el egyik nagybátyámat, mert nem kellő tisztelettel beszélt a nejével. Azóta esküvőre minden mátkapár kap nálunk egy sodrófát, emlékeztetőül a férjnek és a feleségnek is. Nem tudok olyan férjről aki kezet mert volna emelni a feleségére nálunk, pedig népes család vagyunk...
2009. aug. 15. 18:03

Engem két férfi ütött meg, mindkettő azért mert szakítottam velük, de a többszörösét kapták vissza tőlem mint amit ők adtak.

Viszont az unokatestvérem,és a két gyermeke már 7 éve szenved a férjétől.

Akkor verte meg először V-t, amikor 4 hónapos terhes volt a lányával. Utána esküdözött hogy soha többé, stb... V. terhessége alatt L. belement mindenféle mocskos ügyekbe, amikor megszületett R. és látogatóban voltunk a kórházban Anyát (rendőr) rá akarta venni hogy simítsa el az egyik balhéját........

A verések állandóvá váltak, ráadásul minden pénzt elvitt a háztól, V-nek ennivalóra, pelenkára, és semmi babaholmira nem volt pénze. Volt állandó bevétele, mivel van egy jólmenő szépségszalonja, de a bérleti díjakat is elvette a "drága" férje. Aztán erőszakból ismét teherbeesett V., az orvos azt tanácsolta hogy vetesse el, mert már R. születésénél is fellépett valami probléma, ami a következő szülsé alkalmával is előjöhet nagy eséllyel, és mind a baba mind az ő élete veszélybe kerülhet. L. nem engedte meg neki, bezárta a lakásba. Amíg K-el volt terhes nem verte, viszont nem fizette a számlákat, így nem volt melegvíz, áram, semmi. A tartozásaikat V. szülei fizették ki, de egy idő után az ő tartalékaik is elfogytak.

Ahogy a gyerekek nagyobbak lettek, V. visszament a szalonba (üzletvezető+fodrász), L. sokszor bejárt hogy ellenőrizze, hogy V. bent van e, mert az lett a mániája, hogy megcsalja... A szomszédos üzletbe sem mehetett át, nem fogadhatott férfivendégeket. Közben L. drága sorra lízingelte, és törte össze őket, ittas vezetés, majd később drog miatt...

Pár hónapja bedrogozva berontott a szalonba, és késsel támadt V-nek, az egyik fodrász srác fogta le, és a gyerekek pont bentvoltak, és végignézték, bár gondolom otthon megszokták a látványt... Nemrégiben pedig valami olyan dolog történt, ami R-t annyira sokkolta, hogy 3 napig meg sem tudott szólalni, csak bámult magaelé, és sírt.

Sokszor próbáltak elköltözni, először V. Édesanyjához, de verőembereket küldött oda az a paraszt, utána a Nagymamájához, szintén izomagyakkal rángatta haza, utána megint az Édesanyjához. Utána megfenyegette, hogy ha mégegyszer megpróbál lelépni, akkor megöleti. És az a baj, hogy megteheti...

Szóval vannak olyan esetek, amikor egy nő próbál lépni, de egyszerűen falakbaütközik :(

57. e28ddc7c9b (válaszként erre: 44. - Rozsazsa)
2009. aug. 15. 18:01

Igazad van, a rendőrség is csak akkor avatkozhat közbe ha vér folyik. Hiába hívja ki valaki őket, már ha tudja a helyi rendőrség telefonszámát, mert tapasztalatom szerint az "állítólagos" gyorshívószám az csak papíron létezik.

Nem véletlen lehet olvasni az újságokban, hogy XY-né, vagy XY kiskorú leszúrta a családot terrorizáló férjet, apát.

Egy-két napig tele van TV, rádió, összes újság, hogy igen is, hú de mán is rögtön, de azonnal meg kell hozni az új családjogi törvényt, meg kell védeni mindenkit. Eltelik két nap, attól kezdve minden bántalmazott nő védje meg magát és a gyermekét.

56. e799f80651 (válaszként erre: 53. - E87e4cce43)
2009. aug. 15. 18:01
hidd el nem ezt akartam mondani
55. 8559ed0e1b (válaszként erre: 42. - Buzasi1983)
2009. aug. 15. 18:01

Nálam éppen ez volt..végignézte a családom,a testvéreim,senki nem tett semmit!


Amióta helyre jött az életünk azóta megszakítottam minden kapcsolatom a "családommal" mert amikor kellett nem voltak mellettünk:(

54. buzasi1983 (válaszként erre: 48. - E87e4cce43)
2009. aug. 15. 18:00
az elottem levo azt irta hogy otthon nincs meg a megfelelo rendszer ahoz hogy egy no ki tudjon lepni egy ilyen hazassagbol persze segitenek de legtobszor csak tanacsot adnak vagy a nok tobsege azt se tudja hol vannak ezek az egyletek(pl en se tudom ha a ferjem agyonver hova tudok a rendorsegen kivul fordulni)
53. e87e4cce43 (válaszként erre: 49. - E799f80651)
2009. aug. 15. 17:57
Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy a nők butuska állatkák és egy jó időben elcsattant pofontól automatikusan megjön az eszük, és máris rögtön bekattan nekik, hogy ők tulajdonképpen marha boldogok, hiszen szereti a párjuk. De még mennyire, hogy szereti, hiszen meg is ütötte őket!!
52. e799f80651 (válaszként erre: 47. - Ad96793c81)
2009. aug. 15. 17:57

hát én már csak ilyen vagyok hogy nem futamodok, meg olyan könnyen

szerintem ennél sokkal, de sokkal dúrvább helyzetek vannak, inkább azokra kellene koncentrálnunk

51. ad96793c81 (válaszként erre: 50. - E87e4cce43)
2009. aug. 15. 17:56
És ez csak a jéghegy csúcsa, néha sikítani tudnék:)
50. e87e4cce43 (válaszként erre: 47. - Ad96793c81)
2009. aug. 15. 17:53

:)

Valami ilyesmi miatt téptem én is a klaviatúrámat.

49. e799f80651 (válaszként erre: 46. - E87e4cce43)
2009. aug. 15. 17:52

pl: keresztanyám, sógornőm

mind a ketten elváltak ,és újból férjhez mentek, ott is elkezdték a hisztit, meg miegy mást, és 1x, de tényleg csak egyszer kaptak egy pofont és olyan, de olyan szerelmesek, és a házasságuk jó, se hiszti, se semmi ilyesmi

48. e87e4cce43 (válaszként erre: 45. - Buzasi1983)
2009. aug. 15. 17:50

Ez semekkora igazság!!!

A nővédő szervezetek is pont arról beszélnek, hogy a nők ne tűrjék el!!

De mégis eltűrik. Leginkább kényelemből és sajnos butaságból is!!!!!

2009. aug. 15. 17:47

A legviccesebb eset az volt, amikor bejött egy nő az irodába, hogy 19 éve veri a férje, de most elege lett, válni akar... Elindítottuk a bontópert, erre jön 2 nappal később, hogy meggondolta magát, mégsem válik. Megkérdeztük, hogy miért?! A válasz: úgy megszokta már a férjét, jó lesz ő már a hátralévő életében...:) A hölgy 39 éves volt. Gondolom azóta is veri a férje...

Angi, nem tudom milyen nevelést kaptál, de szerintem az, aki megüt egy nőt, nem férfi. És teljesen mindegy, hogy pofon volt vagy verés!

46. e87e4cce43 (válaszként erre: 43. - E799f80651)
2009. aug. 15. 17:47

Na, mégis visszajöttem:P

Szóval előfordulhat, hogy szükség van egy pofonra?

Ez jó!

Hány olyan férfiról hallottál, akit egy nő pofonnal térített észhez?! De, csak azért, mert szükség volt rá:)

45. buzasi1983 (válaszként erre: 44. - Rozsazsa)
2009. aug. 15. 17:46
ez mekkora igazsag
2009. aug. 15. 17:45

Sajnos nálunk nincs igazi nővédelem, se anya védelem. Itt mindent megtehetnek a férfiak, ha az ilyet annak lehet nevezni. Sok helyen assszonytartást kell fizetniük, és távolságtartást lehet kérni és azt szigorúan be is tartatják, de náááááálunk........

Tönkrement nők serege, és lelkisérült gyerekek özöne vagyunk....

43. e799f80651 (válaszként erre: 41. - E87e4cce43)
2009. aug. 15. 17:40

biztos valamit félre írtam,

azt történt hogy az 5 év alatt 1 pofont kaptam, és szerintem megérdemeltem, sőtt szinte észhez tértem, és sok ilyen nőt ismerek, aki sokat hisztizett, kapott egy pofont és azóta boldog házasságban élnek, de nem írtam, vagy legalább is nem gondoltam hogy így kell idomítani, de előfordul, hogy szüksége van rá, sajnos

nem arról beszéltem hogy verni kell, azt én is elítélem

42. buzasi1983 (válaszként erre: 39. - E799f80651)
2009. aug. 15. 17:40
apukad legalabb a szivere hallgatott es nem hagyta hogy bantsak a hugat de sok csaladtag ezt se teszi meg es maganugy vagy nem de ti mit csinalnatok ha a testveretek menne hozzatok osszeverve? nemhiszem hogy valaki azt mondana ok menny vissza mert kicsi a lakas nincs hely vagy tenyleg ennyire szivtelenek lenennk?(vagy csak en vagyok tul erzekeny)
41. e87e4cce43 (válaszként erre: 38. - E799f80651)
2009. aug. 15. 17:36

Nem értem. Téged most ver a férjed,, vagy sem?

Egyszer azt írod, hogy megérted, ha egy nő már csak úgy "idomítható", ha kiosztanak neki egy sallert, aztán meg azt írod, hogy miből is gondolom azt, hogy neked egyből el kellene hagyni a párod?

Ugyan már. Miért is gondolnám, hogy neked bárkit is el kellene hagynod?

Én csak általánosságban beszéltem az előbb!! De már lépek is innét.

40. buzasi1983 (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 15. 17:32
en nem vadaskodok csak egyszeruen nem ertem mi jar egy no fejebe ilyenkor en annak idejen megkerdeztem az anyukamat is hogy miert turi el es o azt mondta hogy nincs hova mennie ami nem volt igaz mert ott volt a szuloi haz meg a testverek de szerintem o szegyelte magat + tetszik vagy nem de neki kenyelmesebb volt elviseni a verest a szep hazban a jo kocsiban mint hogy a panelba eljen es mindennap dolgozzon
39. e799f80651 (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 15. 17:28
apukám nem futott el amikor megvédte a hugát a férjétől, és nagyon megbánta, jól elverte aput, bár ő is kapott, de azóta is együtt vannak
2009. aug. 15. 17:26

szerinted mit kellene tennem egyből elhagyni?

ugyan már, hidd el ha tényleg megverne már elváltunk volna, és igazad van ez tényleg elszomorító, hogy ezt is megéltük, hogy egy nő ilyet gondoljon egy másik nőröl, tényleg szomorú

37. e87e4cce43 (válaszként erre: 35. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 15. 17:24

Persze, hogy elfordul.

Ez ugyanis nálunk magánügynek számít:(

Hozzá kell tennem, hogy én sem avatkoznék be egyik családi pofonosztó mérkőzésbe sem, mert nincs kedvem, hogy nekem is kiosszanak egy frászt. Ráadásul könnyen előfordulhatna, hogy éppen attól kapnám a maflást, akit éppen bántanak, hiszen mi közöm hozzá?! Ilyenkor bazi önérzetes bír ám lenni szenvedő fél is!!!

36. e87e4cce43 (válaszként erre: 32. - E799f80651)
2009. aug. 15. 17:19

Na, ez igazán elszomorító, hogy nő létedre ez a véleményed.

Te is az ilyen észhez térítendő nők közé tartozol?

35. 8559ed0e1b (válaszként erre: 31. - Buzasi1983)
2009. aug. 15. 17:19

A szüleimnél laktam mielött megismertem.Amit a szüleimtől kaptam pénzt azt belefektettem a házába.Így nekem semmim sem maradt.

Miért szültem? Már mondtam,mert elhittem hogy megválltozik!


De vádaskodni,ítélkezni könnyű más felett.Én őszintén leírtam ami történt.Ja,utólag könnyű okosnak lenni.

Amúgy meg az a baj ,hogy ha a család,ismerős ilyet tud,lát segítség helyett inkább elfordul!

2009. aug. 15. 17:17

Szerintem ezek a nők gyerek korukban ezt látták otthon, vagy a közvetlen környezetükben, és úgy gondolják, hogy ez a világ rendje.

Pont olyan rosszul választanak párt maguknak, mint az anyjuk, vagy ami általánosan elfogadott mérce a környezetükben.

De ez persze még nem lenne elég indok arra, hogy miért is tűrnek ilyen bánásmódot. Nem tudok mást mondani, csak azt, hogy buták és tájékozatlanok.

Tetszik nektek, vagy sem, de az a véleményem, hogy az ilyen nők java része végzettségét tekintve megragadt a 8 általános + valami szakképzés szinten.

Főiskolát, vagy egyetemet végzett nők körében ez nem igen fordul elő.

2009. aug. 15. 17:17

belegondoltatok, hogy Magyarországon minden ötödik nőt rendszeresen bántalmaz partnere. Ez jelenleg Magyarországon mintegy félmillió bántalmazott nőt, és ennél valamivel kevesebb bántalmazó férfit érint. (NANE adat)

nagyon sok emberről van szó és a legtöbbnek sajnos nincs ereje, bátorsága, pénze lépni:(((

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook